Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Z moim szczęściem i tak nie wygram A tak BTW jak ten primal się spisuje ? grał ktoś ?
  2. Blok 4 i 4 pozycja.
  3. Odpalasz blok 11 przerzucasz na BS i patrzysz czy sztanga chodzi. Tylko pytanie czy twój sterownik ogarnia Basic Setings. Mój z 96 nie obsługuje bs. A podciśnienie mierzysz vacuometrem.
  4. 575 i 519 razem świadczą o bardzo wysokim przeładowaniu (powyżej progu pomiaru map sensora ) zrób logi 011 dynamicznie. Geometria stoi. I zmierz opór wtrysku sterującego.
  5. Jurek9044 Mogę pograć w: BF4 Killzone shadow fall Drive Club Far Cry 4 The last of us teraz bardzo często on line gram w COD Ghosts Doszedł mi COD AW. Jak coś to zapraszam do znajomych Dla mających problem z PS plus moge podać nick gościa z allegro co handluje kontami za 1zł na 14 dni (gramy na swoim koncie i normalnie zbieramy trofea) brałem juz od niego kilka i zawsze jest ok
  6. Bartollo odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    Pompki wyglądają OK. Odsuń wydech o turbo moze to z wydechu przenosi drgania na bude.
  7. U Wandeja z forum.
  8. Jedyna opcja to założyć pływak z przedlifta.
  9. Masz kabel vag ? Jak tak to zrób kpl logów. I mozesz zmierzyć ciśnienie oleju na zimnym. . A tak btw to jaki masz kod silnika ? Na pewno nie 1B
  10. Jak na zimnym sie trzęsie kopci na bialo/szaro to podwiesza zawory. Wystarczy zmienić sprężyny zaworowe. Wczesniej pomiar ciśnienia oleju na zimnym/ciepłym.
  11. Logi 011 dynamiczne. I objaw przy kręceniu na zimnym jakby zawory podwieszał. Nie powinienes kręcić go na zimnym i palić z biegu.
  12. Ja chce zacząć od czegos słabego ogarnac koalicję pomiędzy gazem hamulcem a balansem. Na mocnym sprzęcie szybciej sie połamie niż go ogarnę
  13. Najlepsza maszyna do stuntu to kawa 636. Większość stunterów na nich lata w tym stunter13. A fireblade za mocne do stuntu na naukę. Wybór padł na gs ponieważ jest tani i 48 km starczy do nauki kręcenia cyrkli.
  14. Panowie stunci ktoś ? Zastanawiam sie nad gs500 którego chciał bym przerobić pod stunt aby zacząć ta przygodę. I mam kilka pytań z tym związane podstawowe jak przerobić miskę i smoka bo hand brake klatka i zębatką to nie problem.
  15. Mi waliło bledem map sensora przy przeładowaniu powyżej wartości jakie moze zmierzyć map sensor. Zrób logi.
  16. Bartollo odpowiedział(a) na Bartollo temat w 1.8TFSI
    No jednak nie do końca, problem powrócił. Dalej pompka nie chodzi. Auto postoi pompka zaczyna chodzić po kilku próbach znów nie odpala i tak w kółko. Podmieniamy moduł sterowania pompką(ten przy baku) bo koszt nie duży bo aż 5 dych. Napięcia na module są, pompka na krótko bangla wiec obstawiam ze to będzie przyczyna. Zobaczymy co z tego wyjdzie Audi jeździ już bez problemów wymiana modułu pompki o takich samych nr rozwiązała problem. Jak by ktoś szukał tego modułu jest pod siedzeniem przykręcony od góry na 2 śrubki na imbus 5 aby go wyciągnąć należy odgiąć trochę blachę pod którą jest bak. Do moduł podłączone jest 5 przewodów zielony z żółtym paskiem zasilanie na pompkę paliwa, brązowy masa na pompkę,czarny z białym paskiem + po zapłonie zasilanie modułu,brązowy masa modułu i czerwony cienki sygnał z ecu.
  17. U kolegi pękło mocowanie jabłka i samo jabłko także tylko wymiana całej kasety wchodzi w grę. Już raz wymienialiśmy te mocowanie o nr 8D0 711 279 i po niedługim czasie znów lipa. A to wszystko przez blokade skrzyni biegów (trzeba blokować na wstecznym) która teraz przy wymianie kasety wylatuje,
  18. Witam. Panowie mechanizm/kaseta zmiany biegów różni się w wersji 5 i 6 biegowej ? Znajomemu wyrobił się mechanizm zmiany biegów na tyle ze jedynie ratuje go wymiana i zastanawiamy się czy musi założyć mechanizm z 6 (taką skrzynie posiada) czy może być z 5 i tylko zmienić gałkę ? Pozdrawiam
  19. Jest temat na forum o założeniu fisa wszystko ładnie opisane. W poliftach dochodzi kodowanie immo po zmianie licznika. Wszystkie sygnały są w aucie tylko trzeba po przedłużać kable i podpiąć do licznika.
  20. Ja u siebie przy czyszczeniu wytłukłem kata. Żadnych dziwnych dźwięków nie ma spaliny śmierdzą tak samo jak wczesniej i poprawił sie dół po logach widać że trochę szybciej wstaje turbo.
  21. W naszych dieslach katalizatory juz dawno są zawalone sadzą. Wykrusz środek a zostaw sama puche pomoże to spalinom lepiej przepływać poprawi sie dynamika spalin turbo będzie sie szybkie rozkręcać co poskutkuje tym ze auto bedzie się lepiej zbierać z dołu.
  22. Jak kupiłem swojego afna dawka była 8.8mg kat statyczny na 24 i prędkości po ustawieniu na 3.2mg i kat na 51 sie nie zmieniły. Nie ma to wpływu na przełożenia skrzyni. Jedynie na malej dawce była mulasta. Ale dalej prędkość lekko ponad 140 przy 3tys.
  23. Bartollo odpowiedział(a) na Bartollo temat w 1.8TFSI
    Wszystkie 3 te różowe zabezpieczenia były na miejscu. Teraz nawet przy otwarciu drzwi kierowcy słychać jak pompka chodzi przez 2-3 sec a wczesniej byla cisza taka pierdoła a potrafi fure uziemić
  24. Bartollo odpowiedział(a) na Bartollo temat w 1.8TFSI
    Audi żyje. Powodem było luźne gniazdo bezpiecznika. Na bezpieczniku prąd był ale na wyjściu juz nie,blaszki podgięte i fura chodzi :)dzieki panowie za sugestie pozdro
  25. Bartollo odpowiedział(a) na Bartollo temat w 1.8TFSI
    Tak bezpiecznik sprawdzony ale napięcia na pompie (2 skrajne piny ) brak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.