Treść opublikowana przez kudalty66
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
trochę sie gubie, znaczy juz wczesniej były wymieniane napinacze tylko w aso??? znaczy wzieli kasę i ich nie wymienili, ??? teraz wymieniałeś jeszcze raz??? jaki przebieg tej pierwszej i teraz wymiany??? jaki olej był lany do tego auta przez cały czas, z tego co wiem to olej LL nie słuzy tym mechanizmom, szcególnie jak sie na nich robi 30 tys km?.
-
Jaka jest Minimalna ilosc środka chłodzacego żeby klima wciąż działała???
mam ten wydruk, także dzieki za odpowiedzi, wydruk prawde mówi, pozdro
-
Jaka jest Minimalna ilosc środka chłodzacego żeby klima wciąż działała???
witam jak w temacie, wczoraj nabiłem klimę, moja słabo ale jeszcze działała, maszynka w warsztacie od klimy zciągnęła 180g, oleju zero,. nabijając weszło 700 i tyle ma być + olej,. moje pytanie czy możliwe jest żeby przy 180 gramach z 700 jeszcze klima działała, czy warsztat nabijając klime nabija klientów w butelkę??? dzięki za odpowiedzi
-
SPOTY RADOMSKIE
cześć panowie,. dwa dni temu ok 11 na ul okulickiego dwukrotnie widziana Esa B6, czyja to , Kali Twoja??? a tak nawiasem kolega poskładał, bo kupił lekko puknięte E63 AMG 503PS, 2005, powiem wam że miazge robi, a brzmienie tej V8, radia nie trzeba,. jak bedę miał fotki to wrzuce
-
SPOTY RADOMSKIE
pracuje 7 dni w tygodniu zmianowo, po 12 godz, a na czas euro pewnie cały czas hehe
-
Wtryskiwacz sterujący jaki numer i litera
ważny jest nr Bosch 0 432 133 802 059130202E DSLA142P925 VW/AUDI A6 2.5 TDI 0 432 133 803 059130202E kiedys miałem taki:0 432 133 834 059130202 DSLA142P683 i miał też E, a on był od AFB 150 PS ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- sprawdź miernikiem rezystancję cewki wtrysku sterujacego powinna być ok 100 ohm, a najlepiej sprawdzić vagiem grupę 004 w Engine
-
Rdza na dachu
jak to się nie da, ??? zależy od koloru i ręki lakiernika, pozdr
-
SPOTY RADOMSKIE
siema będzie ktoś dziś, ja mam na 20 do pracy, jak będe jechał ok 19.30 to podjade na chwilę
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyli CarGlass, tak? Ja też muszę wymienić szybę w cytronecie. chyba polna 60, od wernera, 100 metrów po lewej, ja zawsze zamawiam do siebie do garażu, u nich tez mozna wymieniac ale lepiej u siebie, auto dłuzej postoi bez ruchu z nowa szybą, napewno mu to nie zaszkodzi
-
Rdza na dachu
jaki kolor?? jak dobry lakiernik to poradzi sobie bez malowania całego dachu, mozna tez reszte dachu przecieniowac, i połozyc sam bezbarwny
-
SPOTY RADOMSKIE
polna, tel 483830527 ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- Wuju, gratki pomysłu, pozdr
-
Różnica w łożyskach i tarczach w b5 i b4
niestety w b5 z przednim napedzie konstrukcja łozysk jest rodem z golfa 3, a nawet 2, sa tam dwa łozyska stożkowe, wciskane w tarczę naprzeciw siebie, w momencie montazu łozysk w tarczy mocuje sie same bieżnie, potem koszyki z wałkami, luz reguluje sie siła dokrecenia nakrętki,. każdy mechanik majacy troche pojęcia sobie poradzi,. konstrukcja prosta, tania, ale i mało żywotna. pozdr
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
odnośnie przeróbek hamulcy tył w ośce b5,. kiedys miałem taki pomysł żeby spróbowac dopasować piasty razem z trzpieniami tył od a6 c5, ośka, tam jest piasta i tarcza, nie tarczopiasta jak w b5,. jeżeli piasta pasuje od a6, wtedy mamy mozliwosć zmiany rozmiaru tarczy, i jarzma??? mam starą belkę tylną od b5 od innej b5tki, kumpel ma a6 na cześci, piastę moge pożyczyć, ktoś cos takiego próbował???
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
tomasz, wrzuć jeszcze kilka tych fotek co wtedy Brynia i wujo byli, chyba wtedy to był nasz ostatnio rekord, bo ponad 10 aut było, i wiekszość to A4ki,. pozdro:a4fan:
-
SPOTY RADOMSKIE
C U next time
-
SPOTY RADOMSKIE
akurat nie ciebie miałem na mysli, tych co się pisali, a tak nawiasem był Jacek ze mna na spocie, poprzedni właściciel MV6, pozdrowienia
-
SPOTY RADOMSKIE
o której byłeś, ja podjechałem z kumplem srebrnym a4 i a6, ok 19.35, potem był tomasz berlingo,. odjechaliśmy ok 20.40 także my byliśmy a gdzie reszta chetnych???
-
SPOTY RADOMSKIE
ja też jestem w mieście i nawet w piątek mam wolne, więc może dam radę podjechać, pozdro 4 All
-
[B5 AKN] Nowa odma, vs stary typ, czy da się założyć?
kiedy u ciebie bedzie nowa???
-
Co sądzicie o takim zestawie???
witajcie kupiłem ferodo, poszukałem dojść u mnie do hurtowników, i nawet podbiłem tą cenę z allegro,. już założone, wczoraj przejechałem 400 km, także juz dotarte,,. Devastation, dzieki za rady, naprawdę dobrze hamuja, wystarczy nogę na pedale położyć i już, i nawet fele nie są bardzo brudne po tych 400 km pozdro
-
Co sądzicie o takim zestawie???
http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-przod-audi-a4-a6-passat-312mm-i2267609180.html o tej firmie pierwszy raz słyszę??? http://allegro.pl/tarcze-rotinger-audi-a4-a6-vw-passat-skoda-312mm-i2268403868.html wiadomo jest jeszcze bosch i ate,,.??? zastanawia mnie pochodzenie tego ferrodo, może ktoś z forumowych sklepów ma dobrą ofertę na zestaw przód 312 do B5??? wiem wiem wiele tematów juz było, ja też wiele firm już przerabiałem, potrzebuje najnowszych opinii,,. dzieki
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
odświeżając temat, tylne tarcze zmienione, na nawiecane mikody prawe lusterko duże zamontowane, oryginalnym niebieskim szkłem, kombinuje co tu z wydechem zrobic, może od 2.8 z prostymi rurami??? ---------- Post dopisany 22-04-2012 at 07:47 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2012 at 21:20 ----------
-
[ALL B7] Defekty po malowaniu
dokładnie, wina lakieru bezbarwnego jego składu, w sensie proprcjii lub jakosci,
-
Rdza na dachu
to wszystko zależy od konkretnego auta, jak duzo stoi pod chmurka, jak jest myte, czy pod tą rynienką nie zbiera sie brud,. spotkałem sie z takim problemem i w a4 B5, i B6, równiez i w a3 z 2001 roku, jednak najwieksza rdza była w B6, z 2002 rokiu W b5 i a3, pod bąblami jest zdrowy metal,.