Treść opublikowana przez kudalty66
-
SPOTY RADOMSKIE
może w tym tygodniu dam radę podjechać,
-
SPOTY RADOMSKIE
jak bedziesz to i Ja podjade, pozdro[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 11:17_________________________________________________Odzim zrobiłem tą dawke, dużo wiecej trzebabyło dołozyć żeby coś sie zmieniło, dałem na max ile komp pozwolił w góre, sporo sie poprawiło palenie, ale i tak pewnie pompa padaka, narazie tak zostaje, dzieki
-
[ALL] Wymiana gruszki przy turbo i jej ustawienie?
zrobie najświezsze to wrzuce, pozdr
-
[B5 AKN] Ubywajacy płyn chłodzący
dokładnie miałem tak samo, jak silnik sie zagrzał przez rozszczlniający sie zbiorniczek uciekało, znalazłem to moejsce dopiero po dłuzszej trasie, bo na VAc pompie zrobił sie nalot z płynu a zbiorniczek szczelił bo ??? starość ,czy ciśnienie w układzie :gwizdanie: ??? popękany był w wielu miejscach, wygladał jak potłuczona szyba hartowana , ale jeszcze w całości, wymieniłem na inny, narazie spokój
-
[B5 AKN] Ubywajacy płyn chłodzący
dokładnie miałem tak samo, jak silnik sie zagrzał przez rozszczlniający sie zbiorniczek uciekało, znalazłem to moejsce dopiero po dłuzszej trasie, bo na VAc pompie zrobił sie nalot z płynu
-
[ALL] Wymiana gruszki przy turbo i jej ustawienie?
Witam jak w temacie, wymieniłem gruszke przy mojej turbawce, bo stara sie skończyła, no i pytanie jak ja ustawić, mniej więcej zrobiłem pomiar wysokosci i wkręciłem na tak samo, ale autko troche dziwniej sie zachowywało, logi dynamiczne no i przeładowywało, potem przestawiłem troche w jedna i druga stronę, wybierając optymalne ustawienie,. czy jest na to inny sposób??? czy N75 powinien nadrabiać różnicę, ksążkowe logi dynemiczne z 011 grupy, wtedy zobacze przy jakich obrotach jakie jest ustawienie N75???
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AFB] Jaki patent na zakręcenie jednej głupiej śrubki
kolego, skoro rolka staje krzywo jest luz na tuleii napinacza tzw tłumaika drgań skrętnych, to jest całe to urzadzenie łacznie z mocowaniami, i teleskopikiem, pewnie jak kupisz komplet to rolka tez juz bedzie w zestawie,. ja kupowałem sam teleskop bo sie rozsypał, kosztował 300PLN z FeBi, cały koomplet pewnie wyjdzie sporo wiecej , chyba że uda ci sie dostać, napinacz bez telekopika, ale niewiem czy bedziesz w stanie wzrokowo ocenic jego stan. pozdr
-
[ALL] VW Phaeton, wyłacznik wstrząsowy/ wypadkowy/ awaryjne uruchomienie
rzeczywiscie były wystrzelone bezpieczniki, dwa akumulatory, oba wystrzelone, bagaznik otworzyłem podając prąd pod bezpiecznik pod maską . pozdr
-
[ALL] VW Phaeton, wyłacznik wstrząsowy/ wypadkowy/ awaryjne uruchomienie
no własnie , trzeba rwać klapę, tylko jak???? moze magicznie ręce wciskac odkręcać butlę, i jakoś od srodka. jeżeli sa zabezpieczenia na obu klemach to z pod maski napewno prądu sie nie poda żeby go ruszyć.
-
[ALL] VW Phaeton, wyłacznik wstrząsowy/ wypadkowy/ awaryjne uruchomienie
teraz troche zgaduje bo pewnien nie jestem 2005/2006, 3.2 benzyna
-
[ALL] VW Phaeton, wyłacznik wstrząsowy/ wypadkowy/ awaryjne uruchomienie
tak tez doczytałem że tam jest cos na zasadzie airbag, podczas wypadku wystrzela, pewnie jest to jednorazowe???[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 08:05_________________________________________________jak w takim wypadku awaryjnie klape otworzyć??? ma gaz, duzą butlę, i tylko otwór na narty, fotele się nie kładą??
-
SPOTY RADOMSKIE
siema może ktoś pomoże??? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=222121.new#new
-
[ALL] VW Phaeton, wyłacznik wstrząsowy/ wypadkowy/ awaryjne uruchomienie
Witam jak w temacie, kolega miał wypadek vW Phaetonem, dostał w bok, zaraz po urerzeniu cała elektryka padła, bagażnika otworzyc sie nie da a tam jest bateria, podawałem prąd pod maską, sa do tego złącza i nic, wychodzi na to że ma uderzeniówkę, pytanie gdzie????? ewentualnie jak awaryjnie otworzyc klapę bagażnika, poprzedni własciciel usunał znaczek, pewnie tam było miejsce na kluczyk???? pewnie wszystko zrobiłbym vagiem, skasować info o wypadku, otworzyc klapę, ale nie ma prądu w aucie. może ktos ma dostęp do info na ten temat, z góry dzieki
-
BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
MCM graty, tak nawiasem ile po chipsie sie z takiego motorka wyciąga????
-
SPOTY RADOMSKIE
siema http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=217213.new#new pozdro, MCM gratki furki, kolorek pierwsza klasa
-
[ALL] Nowy dwumas rozpadł się po dwóch tygodniach
po kilku dniach podczas przyspieszania juz coś trzepało, obstawiałem że to przegub wewnętrzny, brat pojechał nad morze z Radomia, jakieś 500 km, i w trakcie mówił że sprzęgło sie slizga, wrócił, rozbieramy z mechanikiem no i takie wyniki,. tam jest mało miejsca, jak łapie wibracje na boki uszkadza skrzynie,.
-
[ALL] Nowy dwumas rozpadł się po dwóch tygodniach
witam jak w temacie, zakupiłem cały komplet sprzęgło dwumas LUKa, do brata Galaxy 2001, 115koni tdi, po dwóch tygodniach wywaliło olej ze skrzyni, myslę że wywaliło uszczelniacz, rozbieramy a tam dwumas tak nawalał na boki że wytarł dziurę w skrzyni,. :wallbash: co z tym fantem zrobić teraz, zreklamują, co z pozostałymi kosztami, robota, naprawa skrzyni???? dzieki za wypowiedzi
-
SPOTY RADOMSKIE
oj, tam ja nawet niewiem jak sie nazywam, pozdr
-
[B6 AWX] Puści nie raz biały dymek
a jak to uczynić mam to chętnie machnę trzeba mieć VAGa lub vcds, i znac sie na tym i zrobic logi statyczne i dynamiczne, potem wrzucuc na forum i wtedy sie dowiemy
-
[B6 AWX] Puści nie raz biały dymek
z drugiej strony, moja kiedyś kopciła na jasno biało jak sie łopatki cieły w turbawce i na wolnych obrotach za duże było cisnienie, może trzeba logi machnąć wtedy czegos sie dowiemy.
-
[B6 AWX] Puści nie raz biały dymek
sam sobie odpowiedziałeś, pozdr
-
[B6 AWX] Puści nie raz biały dymek
jak go dobrze przegonisz to napewno bedzie gorący, wtedy napewno na biało nie powinien bączków puszczac,. powinien troche na czarno, jezeli natomiast wciąż na biało bedzie kopcił, szukaj dobrego mechanika niech zdiagnozuje problem,. może byc począwszy od uszczelki pod głowicą, EGR, przepływka itd
-
[B6 AWX] Puści nie raz biały dymek
jakby to były uszczelniacze, ubywało by oleju, i dym niebieski,. może to para wodna, jak sie wydech rozgrzewa??
-
[B5 AKN] Jak vagiem sprawdzić stan pompy wtryskowej?
przemek, dzieki za konkretną wypowiedź, o to mi chodziło