Treść opublikowana przez dariuszqw
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Trzeba na coś uważać podczas wybijania katalizatora w 2.0 ALT? Będą jakieś błędy? Ktoś coś już takiego robił w tym silniku?
-
B6 DIVISION
Można wywalić kata w ALT bez żadnych zmartwień? Nie będzie żadnych dziwnych kwiatków na desce?
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Panowie tłumnik od 1.8 turbo trzeba przedłużać o te 10 cm czy jest już dobry na wymiar?
-
B6 DIVISION
Ale gościu musiał się wkur...ić
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Chciałem sprawdzić czy mam sygnaturę- B6 DIVISION
Najlepiej nie kupować nic co jest wystawione za cenę 40zł bo więcej z tym kłopotu niż pożytku:grin:- B6 DIVISION
Spox mnie się nie spieszy.- B6 DIVISION
Ok, dzięki panowie:wink: to teraz będzie ładna dupka:decayed: Wandej czyli zabieram od Ciebie dokładkę, napisze Ci na PW co i jak. i bez lakiernika się obejdzie:naughty:- B6 DIVISION
Znalazłem cały od łączenia do końca za 80 zł, to dobra cena?- B6 DIVISION
Jak oni to upchneli? ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ---------- Panowie wydech od kombi do sedana różni się czymś? Oczywiście pytam na dwie rurki- B6 DIVISION
Pozdrawiam Andrzejku i dzięki za graty:wink: ach ten gwint! ja też chce:whistling:- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
nie ma takiego czegoś jak wymiana gumy drążków stabilizatora , trzeba wymienić całe końcówki , a gumy to są na stabilizatorze Przyjrzałem się teraz i chodzi o to coś w kształcie litery C, więc trzeba to wymienić całe? Jakaś dobra firma która to produkuję? I czy trzeba wymienić parami?- B6 DIVISION
Wie ktoś jak wymienić gumy drązków stabilizatora? Jakiś poradnik bo nie mogę nic znaleźć- B6 DIVISION
Nic nie załatwisz. Ja kiedys łosia rozwalilem znaku nie bylo. Zajął sie adwokat niezależny rzeczoznawca i bylo szukanie dziury. Pozniej stwierdziłem ze szkoda czasu i kasy na to bo kazdy bral a efektów zadbych Zobaczymy jak to będzie u mnie, sprawę już zgłosiłem do zarządcy drogi i mam w domu już wniosek do wypełnienia od nich. Jutro wysyłam i zobaczymy co z tego będzie. Mam nadzieję, że się poczują do winy ale jak to w Polsce mogą po prostu to olać...- B6 DIVISION
Panowie bliskie spotkanie z sarenka na drodze wojewódzkiej bez oznakowania że takie zwierzęta mogą być, do wygrania czy ciężko będzie?- B6 DIVISION
Mam Osramy i naprawdę świecą lepiej od zwykłych żarówek, szczególnie widać różnice jak popada deszcz. Co do tych drugich niech się wypowie ktoś co je ma...- Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Od jakich modelów aut pasuję do nas gwint?- Blacha trapezowa - sprzedaje ktoś z forum ?
Mam kolegę który przeszedł na swoje. Ma firmę w mazowieckim miejscowość Błonie. Zadzwoń i na pewno się dogadasz Przemek 791 725 542. Odległość nie robi problemu:wink: Powiedz, że masz kontakt od Kowalskiego z Teofil:decayed:- B6 DIVISION
Wandej miałem to samo gasła i wpadała w tryb awaryjny po osiągnięciu 90C. Wymieniłem czujnik za 5 dyszek używke i jak ręką odjoł- B6 DIVISION
Jak ktoś by chciał to mam do sprzedania regulacje świateł i klimatronika 1 DIN za parę złotówek:wink:- Spotkania na drodze
15 min temu czarny avant na WA 433.. Popylal w stronę Leoncina, mryglem awaryjkami ale kierownik nie zczail. Przyznać się kto!- B6 DIVISION
Ani grama rdzy:polew:- B6 DIVISION
użyj guziczków + i - Podziękował - B6 DIVISION