Treść opublikowana przez mo2
-
zapowietrzona pompa sprzęgła ?
Przez tydzień miałem spokój ze sprzęgłem i problem powrócił. Do tego zaczął mi płyn uciekać i jest mokro pod serwem...Chyba panowie mechanicy nie złożyli czegoś poprawnie po wymianie serwa I weź daj tu komuś auto do naprawy...
-
alien isolation
Panowie na metacritic 80pkt. Klimat gęsty jak cholera nie porownujcie jej do poprzednich części bo to zupełnie inna gra. Jak ktoś się nastawia na strzelanie to się zawiedzie... Gra raczej pod klawiaturę i mysz niżeli na pada. Polecam grę nocą w słuchawkach.
-
alien isolation
Jakie wrażenia z gry? Gra ktoś na padzie od x360? Przyznam, że się trochę rozleniwiłem i preferuje tv+pad+słuchawki. Wersja na PC [emoji6]
-
Zmiana oświetlenia wnętrza a4 b5
przydała by się taka listwa żarówek do polifta. Sam myślę o wymianie wnętrza na ledy i taki spis oszczędzi sporo czasu
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Panowie. Jaki macie sposób na wyciągnięcie pestki ze scyzoryka ? Powoli zbieram się do rezania od podstaw zestawu licznik+klucze+pompka i na próbę chciałem wyciągnąć pastylki ( ID48 ) ze scyzoryków. Problem w tym, że za cholerę nie chcą wyjść Czym je podważyć, może prysnąć jakimś odtłuszczaczem ? Próbowałem małym imbusem aż do momentu kiedy zaczął się giąć . Co do vag commander to macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę ? Na razie tyle, jak zacznę sie bawić to pewnie będzie więcej pytań
-
swap ramion wycieraczek od paska b5 fl
Czy ramiona od pasata b5 fl (01-05) pasują do a4 b5 fl ? Moje wycieraczki zaczynają świrować i średnio chcę się bawić w ustawianie , prostowanie , wyginanie, szukanie kąta itp. Myślę, że ori aero z paska to będzie dobry wybór. Ktoś może zakładał i się wypowie?
-
zapowietrzona pompa sprzęgła ?
Hamulce ? po co? Odpowietrzane były podczas wymiany serwa i pompy hamulcowej
-
zapowietrzona pompa sprzęgła ?
Witam . Dzisiaj kilka razy nie odbił mi do końca pedał sprzęgła.Generalnie problem występował tylko przy pierwszym biegu. Do tego podczas tej sytuacji sprzęgło łapało bardzo wysoko. Za pierwszym razem nie było w ogóle możliwości zmiany biegów . Ostatnio miałem wymieniane serwo razem z pompą hamulcową i czy podczas wymiany mogła się zapowietrzyć pompa sprzęgła ? Płynu nie ubywa. Może to objaw innego problemu, choć zapowietrzona pompa to chyba najlepsza diagnoza. Pacjent z silnikiem AFN.
-
nieszczelne serwo...trzecie z rzędu ?
Nie dość że jednokomorowe to jeszcze z angielskiego passata
-
nieszczelne serwo...trzecie z rzędu ?
Zaworek jest ok. Chodzi o to , że całe podciśnienie leciało do serwa a z serwa w świat . Na króccu zaworka do podpięcia przewodu idącego N18 i N75 było jakieś -0.1 bar czyli "trochę" za mało żeby sterować turbiną i egr'em
-
Obszycie foteli
W sumie niegłupi pomysł. Kilka razy w roku mijam Wrocław. Reszta na PW
-
Wybór dywaników - który lepszy?
Kolego, czy kupiłeś dywaniki z linku podanego w temacie? jak się prezentują, jakieś różnice w porównaniu ze zdjęciami na aukcji? Stopery pasują ? Interesuje mnie wersja http://allegro.pl/audi-a4-b5-dywaniki-welurowe-1cm-grub-premium-i4609963345.html .
-
nieszczelne serwo...trzecie z rzędu ?
A może prosty test na szczelność serwa? Rozumiem, że dmuchając (lub ssąc ) powietrze przez otwór na przewód podciśnieniowy serwo nie powinno nic przepuszczać i powinno się uszczelnić ? Może ktoś w wolnej chwili zrobi taki test u siebie i da znać. Ja w tej chwili nie mam jakiegoś TDI u znajomych. Stawiam dobre piwo Hamulce już działają . Po drodze do sukcesu wymieniłem prawie cały układ podciśnienia a jak się okazało winny był najmniej awaryjny element - serwo. Teraz siedzi poliftowe i auto zaczęło normalnie przyspieszać i hamować, czego chcieć więcej...
-
Smartfon do nawigacji
Czy yanosik ściąga dane z wyprzedzeniem? Z doświadczenia wiem, że nie mam dostępu do neta na całej trasie Co z krajami poza Polską ? Głównym powodem zmiany navi na smarta jest powolne działanie mio480 , jednak automapa wymaga więcej niż 400mhz i 128mb ramu. Smartfony do 300pln mają ok 1,2ghz x 4 i 512-1024mb ramu i na mój rozum sygic powinien działać. Może któryś z Kolegów ma navi zaisntalowaną na budżetowym smarcie i się wypowie ?
-
Smartfon do nawigacji
Witam. Myślę nad zmianą mojego mio 480 na jakiegoś taniego smarta w roli nawigacji. Szukam czegoś pokroju goclever quantum 400 (trochę mało ramu ) Generalnie ma toto obsługiwać sygica , nie interesują mnie inne funkcję poza GPS, GLONASS , ekranem 4-5 cali i w miarę szybkim działaniem jak na możliwości sprzętu do 300pln. Ostatnio na rynku pełno chińczyków w stylu lenovo itp. Jeżeli ktoś z Kolegów stosuje takie rozwiązanie proszę o podanie modeli i opinii jak się sprawują w roli navi. Btw. jak ktoś chce moje bardzo mało używane i w bdb stanie mio z wgraną automapą to zapraszam na pw. pozdrawiam
-
Sezon Rowerowy 2016
Jak wyżej. Przydatność fulla zależy od terenu w którym będzie stosowany. Na płaskim meczy, na górzystym usprawnia bądź w ogóle umożliwia jazdę .
-
Sezon Rowerowy 2016
Jeszcze raz, fulla się kupuję gdy jeździmy w górach lub po hardkorowych trasach. Podczas jazdy po ścieżkach rowerowych lub leśnych hardtail ze skokiem nie większym niż 100mm to już maksimum. Na fullu się zamęczysz i będziesz jeździł z zablokowanym damperem No chyba, że chcesz rower dla szpanu (jak terenówka wyżej ) Robię na hardtailu ok 3k km w sezonie raczej offroad i leśne górki i sam zastanawiałem nie nad fullem, ale po kilku trasach zaliczonych na remedy i nerve doszedłem do wniosku ,że full to jednak zbyt wymagający rower, który potrzebuję dobrych podjazdów i stromych zjazdów... Taka moja opinia , co do cen to są ok jeżeli rowerki są w dobrym stanie. Serwis fulla to ok 200-300pln rocznie jeżeli wszystko jest ok.
-
Sezon Rowerowy 2016
Więcej danych ! Gdzie i jak będzie rower używany? Ile zamierzasz wydawać serwis po kupnie roweru? Ile robisz km w sezonie? Rowerki fajne, ale tak dla porównania 5 litrowa terenówka w dieslu nie jest potrzebna typowi co rocznie robi 10k km w mieście głównie dojeżdżając do pracy oddalonej 2km od domu
-
Obszycie foteli
Koledzy, gdzie w lódzkiem można obszyć skórzane kubełki ? Generalnie chodzi o boczki i siedzisko kierowcy. Jak nie w łódzkiem to może gdzieś w okolicy?
-
Montaż tempomatu A4 B5
Już jasne ! Byłem przekonany , że w ECU jest wolne gniazdo na wiązkę od tempomatu Dzięki za łopatologiczne wyjaśnienie i zazdroszczę cierpliwości.
-
Montaż tempomatu A4 B5
To rozumiem. Zastanawia mnie tylko to gniazdo na środku zdjęcia Logicznie rozumując też się wpina do ECU ? Ciekawe jest to że pasuje do tej wtyczki po lewej
-
Montaż tempomatu A4 B5
Ciekawi mnie tylko jedna rzecz.W sumie nie znalazłem w temacie zdjęcia kostek wchodzących do ECU a te moje wyglądają jak dopasowane do siebie wtyk i gniazdo. Rozumien, że tak ma być ?
-
Montaż tempomatu A4 B5
Panowie, stałem się szczęśliwym ? posiadaczem wiązki widocznej na zdjęciu. Zacznijmy od tego czy będzie toto pasować do mojego poliftowego afn'a Sprawdzeniem poprawnego połączenia pinów zajmę się później.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Słyszałem , że lipa. Podobno brak klimatu z pierwszej części. Długo czekałem na drugą część i nie wiem jak się na nią nastawić . Generalnie ostatnio posucha w dobrych filmach ... Od siebie polecę
-
Montaż Modułu Drl
Montował ktoś z Kolegów może drl z doświetlaniem zakrętów i/lub funkcją coming/leaving home? Warto bawić się w takie coś?