Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nawet umyje auto A to Twoje to juz jezdzi? Ja tez bede
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany, działamy coś już właściwie dziś o 16 pod Oszą?
  3. Jebniesz szyby w folii przepuszczajacej 12% i nawet nie zauwaza ze tam siedzisz send by GT-I9505
  4. Od razu rns e pakuj bedzie sie ladnie komponowac send by GT-I9505
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wczoraj odwiedzilem zaklad Edka - za demontaz i montaz zderzaka - 100 zl; za lakierowanie elementu - 350; za spawanie 1 zl za 1 cm czyli tak okolo 200 trzeba liczyc za zderzak plus wyrownanie wgniotki w przednim - okolo 200 zaczynam szukac dodatkowej roboty albo zakladam warsztat bo na tym mozna sporo zarobic widze
  6. A wiec to Twoje zielonkawe porsche czesto widziane na obywatelskiej jak przy skrzyzowaniu z jana pawla sliczne jest jak i s5
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powiedzial mi spawanie z dokladka 1 zl za 1 cm. chce w srode podjechac aby zobaczyl tez to wgniecenie w przednim i rzucil cene
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie zna ktos ten zaklad: http://edek.auto.pl/?Chce poprawic w koncu ten zderzak :/
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cisza w tym watku jak makiem zasial jak nie ma spotu w najblizszym czasie
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    niebieski sedan z klapa USiA w 1.8T + Q? Czesto jezdzi w tych okolicach jesli o nie pytasz ;P niestety wlasciciel jest mi nie znany
  11. Może jeszcze ramke grilla maznij w czarny mat, powinno pasowac do lamp
  12. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  13. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ powiedz dał byś radę coś ogarnąć z takim fisem aby nie miał tych linii wypalonych da sie to zaslepic permanentnie izolacja czarną no w sumie to był by dobry pomysł ale wolał bym jak by fis był widoczny http://naprawalicznikow.pl/portfolio/naprawa-licznika-audi/ Tomek żyjesz? dodzwoniłeś się wkońcu do Domina?
  14. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja u niego w sobote jestem tez na nie popatrze
  15. Jak te kola mnie robia to masakra dobry wybor wg mnie [emoji106] send by GT-I9505
  16. Dobra impreza na koniec tam byla jaka rolke teraz planujesz? Dzwonilem dzis do Andrzeja z Boczkow, zna Cie i podobno niedaleko nawet mieszkasz moze niedlugo go nawiedze aby wkoncu 4 el skompletowac bo juz rok leza graty
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    WSK?
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wigry 3 send by GT-I9505
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    + trzeba bedzie pospawac wydech bo urwał sie w piz*u rob przelot
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    eee tam jak odpaliles go to slyszalem bardzo znajomy dzwiek podobny do 330
  21. A sorry przelecialem sie 5 stron dalej i znalazlem. Moj blad
  22. Ja tu panie chce zobaczyc FIS! do kiery i rns-e ladnie by siadl poliftowy licznik
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    byda o 16!
  24. tak dwa prawe ale dobrze dociskaja i zbieraja tez fajnie i dzieki
  25. Byly wielkie plany, kasa odlozona na jakis tam gwint, fele 19" juz prawie ugadane, bardzo chciałem atheo, bo nie widzialem zadnego avanta ciemnego na nich a na forum sa juz na paru autach ale to sedany. Ale jak to bywa w zyciu czesto nas zaskakuje i z dniem 11.11.2014 dowiedzialem sie ze zostane ojcem wiec plany musialy mimo wielu checiom ulec zmianie trzeba było zainwestowac w wynajem, lekkie odnowienie mieszkania i podstawowe naprawy. Do auta wpadly gorne przednie wachacze Lema, a juz jakis czas temu wycieraczki z B5fl od jihaad oraz zakupiony u nadwornego cygana lodzkiego aku Bosch s5 77Ah. Mialem tez mala krakse i wjechalem na hak pewnemu ujowi w starym gruchocie co mi zajechal droge, a ze jechalem sam a tam w aucie 3 typa to moglem se co najwyzej w nosie pogrzebac tu juz lekko wyciagniete i to tyle na moje mozliwosci Z najblizych rzeczy jakie bede chcial zrobic chyba turbo bo moje juz nie domaga i co chwila wpada w tryb awaryjny. Dalej z czasem bede chcial lekko inwestowac w parcha i celuje w 17X km. Szukac jakiegos AWX czy od razu siegac po GTB17/GTB22?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.