Treść opublikowana przez OficeR
-
Spociki Łódzkie
Nawet umyje auto A to Twoje to juz jezdzi? Ja tez bede
-
Spociki Łódzkie
Pany, działamy coś już właściwie dziś o 16 pod Oszą?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Jebniesz szyby w folii przepuszczajacej 12% i nawet nie zauwaza ze tam siedzisz send by GT-I9505
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Od razu rns e pakuj bedzie sie ladnie komponowac send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Wczoraj odwiedzilem zaklad Edka - za demontaz i montaz zderzaka - 100 zl; za lakierowanie elementu - 350; za spawanie 1 zl za 1 cm czyli tak okolo 200 trzeba liczyc za zderzak plus wyrownanie wgniotki w przednim - okolo 200 zaczynam szukac dodatkowej roboty albo zakladam warsztat bo na tym mozna sporo zarobic widze
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
A wiec to Twoje zielonkawe porsche czesto widziane na obywatelskiej jak przy skrzyzowaniu z jana pawla sliczne jest jak i s5
-
Spociki Łódzkie
powiedzial mi spawanie z dokladka 1 zl za 1 cm. chce w srode podjechac aby zobaczyl tez to wgniecenie w przednim i rzucil cene
-
Spociki Łódzkie
Panowie zna ktos ten zaklad: http://edek.auto.pl/?Chce poprawic w koncu ten zderzak :/
-
Spociki Łódzkie
Cisza w tym watku jak makiem zasial jak nie ma spotu w najblizszym czasie
-
Spociki Łódzkie
niebieski sedan z klapa USiA w 1.8T + Q? Czesto jezdzi w tych okolicach jesli o nie pytasz ;P niestety wlasciciel jest mi nie znany
-
[B5 AFN] LaserRot / 19"RS6
Może jeszcze ramke grilla maznij w czarny mat, powinno pasowac do lamp
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
DJ powiedz dał byś radę coś ogarnąć z takim fisem aby nie miał tych linii wypalonych da sie to zaslepic permanentnie izolacja czarną no w sumie to był by dobry pomysł ale wolał bym jak by fis był widoczny http://naprawalicznikow.pl/portfolio/naprawa-licznika-audi/ Tomek żyjesz? dodzwoniłeś się wkońcu do Domina?- Spociki Łódzkie
Ja u niego w sobote jestem tez na nie popatrze- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Jak te kola mnie robia to masakra dobry wybor wg mnie [emoji106] send by GT-I9505- Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Dobra impreza na koniec tam byla jaka rolke teraz planujesz? Dzwonilem dzis do Andrzeja z Boczkow, zna Cie i podobno niedaleko nawet mieszkasz moze niedlugo go nawiedze aby wkoncu 4 el skompletowac bo juz rok leza graty- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Wigry 3 send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
+ trzeba bedzie pospawac wydech bo urwał sie w piz*u rob przelot- Spociki Łódzkie
eee tam jak odpaliles go to slyszalem bardzo znajomy dzwiek podobny do 330- A4 B5 TDI by a4-freunde
A sorry przelecialem sie 5 stron dalej i znalazlem. Moj blad- A4 B5 TDI by a4-freunde
Ja tu panie chce zobaczyc FIS! do kiery i rns-e ladnie by siadl poliftowy licznik- Spociki Łódzkie
- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
tak dwa prawe ale dobrze dociskaja i zbieraja tez fajnie i dzieki- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Byly wielkie plany, kasa odlozona na jakis tam gwint, fele 19" juz prawie ugadane, bardzo chciałem atheo, bo nie widzialem zadnego avanta ciemnego na nich a na forum sa juz na paru autach ale to sedany. Ale jak to bywa w zyciu czesto nas zaskakuje i z dniem 11.11.2014 dowiedzialem sie ze zostane ojcem wiec plany musialy mimo wielu checiom ulec zmianie trzeba było zainwestowac w wynajem, lekkie odnowienie mieszkania i podstawowe naprawy. Do auta wpadly gorne przednie wachacze Lema, a juz jakis czas temu wycieraczki z B5fl od jihaad oraz zakupiony u nadwornego cygana lodzkiego aku Bosch s5 77Ah. Mialem tez mala krakse i wjechalem na hak pewnemu ujowi w starym gruchocie co mi zajechal droge, a ze jechalem sam a tam w aucie 3 typa to moglem se co najwyzej w nosie pogrzebac tu juz lekko wyciagniete i to tyle na moje mozliwosci Z najblizych rzeczy jakie bede chcial zrobic chyba turbo bo moje juz nie domaga i co chwila wpada w tryb awaryjny. Dalej z czasem bede chcial lekko inwestowac w parcha i celuje w 17X km. Szukac jakiegos AWX czy od razu siegac po GTB17/GTB22? - Spociki Łódzkie