Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. Zostaw tak jak jest a będzie dobrze to tylko zimowe koło
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No niestety ostatnio ciagle robie w czwartki na popoludnie :/ send by GT-I9505
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A moglbym podjechac bo dawno nie bylem, tylko najpierw auto bym musial szpachla od brudu wyczyscic send by GT-I9505
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Za 2 i 3 opcja jestem za send by GT-I9505
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Technika sie podobno liczy send by GT-I9505
  6. 0.01 robia piekna robote w 19 chetnie zobacze jak sadzie to w na tym kondonie send by GT-I9505
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Podobno jeden w okolicy Nowosolnej jest dobry. Robi to na czarno ale jest dlubek i przyklada sie. Sam chyba na koncowke nastepnego roku bede sie z nim umawial send by GT-I9505
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Od razu czuje ze to bedzie piekny dzien send by GT-I9505
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Obojętnie byle miało gaz Klysiu, a nie lepiej jakby podał do ręki swierzo co otwarte? Te są jeszcze lepsze
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To na pewno nie mam send by GT-I9505
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co to w ogole jest VCDS? send by GT-I9505
  12. A w jakim województwie ? Może w podkarpackim i dlatego napisał w spotach łódzkich
  13. Czym predzej rob ori halogeny bo ledy paskudza przod B5. I zastanow sie nad bixami gdzie w miejscu dlugich masz DRL na zarowkach SMD ladnie to wyglada. Duzo fur na forum ma bixy i podobno rwa suty send by GT-I9505
  14. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    send by GT-I9505
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widzialem ten profesjonalny montaz i w dodatku dostales dodatkowe poduszki powietrzne send by GT-I9505
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ciekawe ile by mi krzykneli za avanta send by GT-I9505
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A Piotrek masz avanta czy sedana? send by GT-I9505
  18. Np Kowi tak ma. Spawa sie podobno dobrze bo ten sam material niby send by GT-I9505
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A na wroblewskiego od maratonskiej tez przypadkiem nie ma jakiegos miejsca gdzie przyciemniaja? send by GT-I9505
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Gdzie Tu się To Polubuje heheh Ja polubialem send by GT-I9505
  21. Ciezko jest z wymiana? send by GT-I9505
  22. Witam. Ostatnio zaobserwowałem wahania temperatury płynu chłodzącego. Auto podczas trasy normalnie rozgrzewa się tak jak powinno a po jakimś czasie spada i faluje w zależności od stylu jazdy. Termostat miałem wymieniany razem z całym osprzętem do rozrządu 22.08. Co powodować te wahania temperatury?
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    send by GT-I9505
  24. A ja sie pokusze o stwierdzenie ze jest tak grubo ze az siostry Grycan mowia ze pora na diete jak juz wczesniej pisalem send by GT-I9505
  25. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak na razie mam ori xenon i zarniki bosha chyba 4300 i jakos takiego wow nie ma. Bix juz takiego lansu na wsi i forum chyba nie robi a chyba lepiej swieci niz xenon z 2000 roku send by GT-I9505

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.