Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Marcin gdzie w Twoich okolicach jest stacja z dobra ropa? teraz przez prawie 2 tyg bede mieszkal na Pieknej to moze jakies piwko sie wypije
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ET Felgi. Odsadzenie Felgi. Kalkulator ET. Narzędzia do Felg. Felgi.pl powinno trochę pomóc ---------- Post dopisany 27-07-2014 at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 22:42 ---------- I dzis znowu k**wa niedziela pracujaca, czuje sie k**wa jakbym ksiedzem byl :/ nie porucham, bo czasu brak, ciagle pije, bo na trzezwo sie nie da i w kazda niedziele zapierdzielam do roboty i biegam ubrany na czarno -.-
  3. Czy ja dobrze widzę łódzkiego M&Msa na podwyrku?
  4. To teraz sladem trepka musisz kupic b5 v6 tdi ze skrzynia 6 i przelozyc
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja mu blyszczykiem narysuje heloo kitty na szybach ---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- dawno nie bylo zatem pyka ktos ? ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- Karolina Dębczyńska - Widelec W co pyka? Pokrecil by widelcem w spaghetti
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew:
  10. Jest polozony wosk Colinitte no.476s. Podobno dobry a pomagal mi to robic znajomy co troche bardziej sie zna bo sam nie chcialem nic zj***c
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zadnej dykty badz innej szmatki pod reka nie mialem bedzie parch ladniejszy, sie w paincie zamaluje szprajem
  12. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kurna ruch tu od rana jak na baluckim w swieto dyszla
  13. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tutaj by za Ojczyzne nie poszedl
  14. Powoli do przodu polerka lamp Na poczatku sierpnia planowany montaz PDC i modulu DRL
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sexy
  16. Ja się wybieram serią na 16" i zawiasie 1BE, jadę tam poznać ludzi i pooglądać fajne fury a przede wszystkim milo spędzić czas z Lubą Boje się tylko się tylko że auto mi za grill będzie robić bo taki parch że szkoda patrzeć na niego
  17. No znalazłem w końcu kogoś kto wali kilometry podobnie jak ja i gwint już ma. Jak to się ma do kosztów eksploatacji, zużycia gwintu i komfortu jazdy? Ja od zakupu a4 w styczniu 2014 zrobiłem już ponad 12 tyś i zastanawiam się czy iść w ten gwint czy jednak odpuścić sprawę. Na miesiąc średnio od 2 tys do 2,5 się jeździ
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chyba trzeba kupic inny phone bo na szajsungu nic mi sie nie odtwarza :/
  19. Dobrze ze mam latwy i szybki dostep do cudzych zapasow
  20. Kurna rzeczywiscie, trzeba juz zapasy robic
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na szajsungu mi nie dziala dopiero jak wroce z roboty to bede mogl zaczac mily wieczor
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cala nowa A6 jest przepiekna dla mnie. Ciekawi mnie jak za 15 lat bedzie sie spisywal ten 3.0 TDI 313 KM
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Znam Łysego który załatwi Ci choinke o zapachu kokosowym
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zrobi sie jakies naklejki tuning, doda w uj wielki spojler i juz bedzie szybszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.