Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yahoo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yahoo

  1. Villahoff w Trzęsaczu. Naprawde fajnie tam jest. Cisza spokoj.
  2. Ja kilka miesięcy temu sarne trzasnąłem. Chyba przeżyła dostała w dupe i sie jeszcze ruszała potem. Uczucie masakrycznie kilka dni we mnie to siedziało.
  3. Ja naprzyklad nie lubie jezdzic szybko ale za to uwielbiam przyspieszenie. Moglbym rozpedzac sie zwalniac i znow sie rozpedzac hehe. Co do do mlodych kierowcow, niestety wiekszosc szaleje bez wyobrazni i stwarza powazne zagrozenie dla innych. Co najgorsze takie osoby zabijaja innych a sami czesto uchodza cało. No coz moge tylko powiedziec ze nalezy miec wyobraznie.
  4. No popychacze powinny stukac raczej u gory silnika, ale mozna sie zmylic bo maska nie otwarta i pod spodem bardziej w tym momencie slychac. Klekot jakby popychaczy ale moze faktycznie byc cos z wydechem, sprawdz najpierw ten uklad a jak bedzie ok to zapewne moga to byc popychacze. A powiedz nagle sie to pojawilo ? Popychacze to raczej powoli powinny dawac o sobie znac jak u mnie czyli na zimnym przy rozruchu na poczatku klepia i potem coraz dluzej i w koncu caly czas.
  5. Zawsze można zrobić prawdziwą symulację z opcją arkadową ze tak powiem i kto chce to sobie wlacza roznego typu opcje pomocy. Grałem w kilka w miare dobrych symulatorów F1 na rfactor czy live for speed i jest makabra, nie potrafilem przejechac normalnie zakretu. Za duzo gazu i obraca no ale mialo byc realistycznie i bylo.
  6. Spoko loko ja wlalem w tym roku 25 litrow v-powera ale od razu sie kapnalem i niestety to bylo za duzo. Auto na hol do mechanika i spuscilismy paliwo przeplukalismy bak zalalismy ropka i smiga. Co do tego traktora to jest na pompie wiec powinno byc ok. Pozalewaj troche dobrej ropy, dolej mixolu troche i przepal resztke benzyny i powinno byc ok. To jest plus tego silnika.
  7. Wczoraj przyjeli reklamacje i czekam na odpowiedz, zareklamowalem 2 wahacze i zobaczymy co z tego bedzie jak nie uznaja to polecą pisemka z kancelarii znajomego i jak mnie wkurza to bede walczyc o koszty robocizny jeszcze.
  8. Oto fota co dawno zrobiłem mojej żonce zwykłym Lumixem http://marcinjasinski.files.wordpress.com/2009/02/basia2.jpg a zatem da rade ? pewnie, że da. Oczywiscie lustrem robimy lepszy bokeh oraz w sposob przemyslany przez nas. Nalezy pamietac aby nie dac za małej wartosci przysłony ponieważ nie cały obiekt bedzię ostry należy odpowiednio ustawić głębie ostrości.
  9. Ja reklamuje wlasnie banana po 5-6 tys KM bo są bardzo duze luzy
  10. A ja natomiast moze zdziwie tutaj kilka osob ale jestem ogromnie wkurzony i zawiedziony jesli chodzi o FEBI. Pod koniec marca wymienione caluteńkie zawieszenie na pełen komplet od FEBI. zrobilem moze z 5-6 tys km. I dzisiaj musialem wymienic w paskudnym stanie prawy gorny wahacz i wahacz prowadzacy (banana). Stukało mi w zawieszeniu jak cholera i jakies moje jak i mechanikow bylo zdziwienie ze to juz zawieszenie poszlo sie rypać. Oba wahacze idą na reklamacje, a FEBI ? No coz nie polecam, ja teraz wlozylem w ich miejsce Lemka.
  11. Witam mam nastepujacy objaw. Na nierownosciach cos mi popiskuje lekko z lewej strony. Jak lekko przyhamowuje to nie piszczy. Zawieszenie całe nowe, hamulce maja z 6 tys zrobione. Wydaje mi sie ze to hamulce popiskuja ale tylko na nierownosciach, a dlatego hamulce bo przy lekkim hamowaniu juz tego nie slychac. Coz to moze byc ? rozumiem ze hamulce piszcza jak klocki obcieraja ale to przy hamowaniu albo caly czas ale na nierownosciach ? Czyzby zaciski moze byly walniete ?
  12. No wlasnie gumy wszystko wyglada ok. Nie wiem czy przeguby byly w tym komplecie zawieszenia FEBI, jesli nie to mozliwe ze sie juz wyrobily. Moze to po prostu cos obciera przy skreconym kole. Dzis mi wahacz wymieniaja i zobacze po tym czy bedzie cykało. Moze cos sie poluzowalo ale wlasnie najdziwniejsze ze tylko przy skrecie to cykanie slychac. Zobaczymy.
  13. Witam, w kwietniu wyminilem całe zawieszenie na komplet FEBI, oraz cały komplet hamulców. Był spokój, od kilku tygodni zaczeło pukać z prawej strony podjechalem do mechanika okazalo sie ze prawy wahacz juz do wymiany jest no i go zareklamuje od razu ALEEEE Od kilku dni slyszalem podczas skrecania albo w prawo albo w lewo cykanie wraz z obrotami koła wiec bylem przekonany ze to kamyk jakiś ale okazało się że opona czysta a cykanie caly czas przy skrecaniu jest, na rondzie ładnie to słychać, jakby kurde jakiś kamień był. Jak przyhamowuje to nadal cyka wiec hamulce odpadają. Co to za cykanie jest, czy to moze miec cos wspolnego z tym wahaczem. Aha cykanie jest z tej samej strony wlasnie co wahacz. Strasznie dziwne to jest, nie wiem moze przeguby ?? Aby tego bylo malo to zawiecha zaczela piszczec na nierownosciach ale to juz moze byc ten wahacz. Ale to cykanie ??
  14. Pojechałem dzisiaj i okazało się że przedni prawy wahacz juz sie sypie. Masakra Febi po 7 tys zaczelo sie sypać. Wymienie sobie na lemfordera wahacz a ten walniety zareklamuje bo to jest jakas masakra.
  15. Kurde i ja mam problem. W kwietniu wymienione calutkie zawieszenie na Febi. Caly komplet wahaczy wszystko co z tym zwiazane. Od kilku tygodni zaczelo mi pukac i juz puka dosc mocno z prawej strony w kole na nierownosciach. Na małych nie ale na wiekszych jakis gdzie wiekszy ze tak powiem prog jest to wtedy puka. Co najlepsze przed wymiana zawiechy mialem problem ze w zime w duzy mroz z prawej strony skrzeczało mi cos podczas krecenia kolami w miejscu oraz jak uginalem auto to też skrzeczało potem przeszło i ostatnio ( juz po wymianie zawieszenia) tez z tej prawej strony z ktorej puka znow ale w lato w duży upał tak samo skrzeczało przy kreceniu kołami i uginaniu. O co chodzi ? pukanie z prawej strony i czasem skrzeczenie a auto ma zupelnie nowe zawieszenie Febi ma jedynie 7 tys zrobionych. ????????
  16. yahoo odpowiedział(a) na pukko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co do shella w Polsce to z tego co wiem ściagają oni paliwo z niemiec, wiec nie powinno być najgorzej.
  17. Czemu ciągnie po kieszeni ? chodzi o spalanie czy awaryjność.
  18. Jak pisałem wyżej Daikin, szajsung to szajsung już ewentualnie LG
  19. Polecam Daikina. To takie Audi wśród klimy. Oczywiście model klimatyzatora zależy od kubatury pomieszczenia, urządzeń w nim się znajdujących, ilości okien czy to ściana słoneczna czy nie. Wtedy sie dobiera odpowiedni model. Jeśli ktoś chce sobie założyć klime w budynku to czeka go przeprawa ze spółdzielnią oraz urzędem miasta, potrzebne są zezwolenia na zmiane wizerunku elewacji budynku itd itd. No chyba ze ktoś chce klimatyzator przenośny czego nie polecam bo i tak trzeba grubą rure wywalić na zewnątrza i jakoś odprowadzić skropliny.
  20. Może być zespół jelita drażliwego, przy tym różne rzeczy się dzieją. Z lewej strony na dole masz jelita dlatego ja stawiam na wzdęcia, czasami może to być tak potężny ból, że szkoda gadać. A wzdęcia można np. od zespołu jelita drażliwego mieć cały czas. Kup sobie espumisan bierz sobie i zobacz czy jest lepiej.
  21. Uwierz mi, że odbiega i to znacząco. Argumenty ? Choćby jedynie obiektywy micro 4/3 do tego nie najlepsze zdjecia przy wyzszych iso itp. W aparatach jednak płaci się za jakość. Im droższe tym naprawde lepsze aparaty. Oczywiście wiekszosc osob nie zobaczy roznicy miedzy kompaktem za 1000 zl a lustrem za 5 tys no ale tak jest z wieloma rzeczami na tym swiecie
  22. Shell V power diesel w Szczecinie 4,96 za litr
  23. dokładnie kwestia gustu, do mnie w ogóle nie przemawia już ładny biały lepiej wygląda niż ten mat no ale każdy lubi co innego dlatego mamy możliwość wyboru koloru.
  24. Zarówno Canon i Nikon to świetne systemy i na obu pracują profesjonaliści, każdy ma jakieś plusy i minusy.
  25. yahoo odpowiedział(a) na Orcio1 temat w 1.9TDI
    Hmmm mi normalnie palił w samym miescie około 7 litrów. Teraz jak uzywalem klimy i znow miasto potrafil spalic okolo 8 litrow. Wydaje mi sie ze nie jest to duzy wynik. W trasie pali 4.5 a nawet maciupeńkie mniej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.