Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. na spotach też tak dajecie --> czyli cegła w ryj, czy trzęsiecie portkami, bo jakoś sobie nie mogę wyobrazić tego wszystkiego co piszecie w realu??
  2. w Białce Tatrzańskiej
  3. powiem Ci że z chęcią bym pojechał na więcej, ale pracować też trzeba
  4. no właśnie skończyłem czytać ten cały spam, a nie było mnie tylko 3 dni
  5. to jeszcze chyba stary właściciel Ci wymieniał
  6. no właśnie się robi, dlatego się zdziwiłem że wyszedłeś od razu z założenia że źle robi, na ugiętych wchodzi głównie prostownik oraz czworogłowy uda, ale to nie znaczy że trochę dwugłowy też nie pracuje[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 11:16_________________________________________________ dokładnie tak
  7. a jak robi się na prostych nogach to co dwugłowe nie pracują?? I nie mów mi nawet że robienie na prostych nogach martwego jest niepoprawne technicznie :gwizdanie:
  8. mój sąsiad to samo robił, teraz już ponad pół roku samochód stoi w jednym miejscu i zapuszcza korzenie, nawet powietrza w oponie nie ma
  9. trzeba usunąć dwie kropki z końca bo dzo dzo dodał je chyba ekstra http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,11081170,Kandydatka_na_prawo_jazdy_pomylila_gaz_z_hamulcem.html
  10. nie wiesz czasem czy zdała?? :polew: :polew:
  11. ale im więcej czasu ćwiczysz tym lepiej poznajesz swój organizm, a przez to jest się bardziej ogarniętym zarówno w ćwiczeniu jak i suplementacji. Oczywiście są osoby które przychodzą na siłkę tylko poprzerzucać żelastwo, ale o nich tutaj nie mówimy.
  12. a jak nie umiesz poprawnie robić martwego lub boisz się o plecy, to dobra jest rzymska ławka, czyli tak jak brzuszki tylko odwrócone o 180stopni, tutaj masz jak to robić:
  13. proponuje przesiąść się na autobus, tam zawsze jest ciepło :gwizdanie:
  14. za mało serii , duże partie od 12-15serii, małe 9-12serii, dorzuć co najmniej jeszcze po ćwiczeniu do każdej partii, mięśnie żeby fajne rosły potrzebują silnego bodźca do wzrostu co do wzrostu masy to wymaga cierpliwości lepiej 10kg suchej masy mięśniowej niż 30kg smalcu
  15. http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401107_279340332133595_233802500020712_770874_117995633_n.jpg
  16. a bez najmniejszego problemu nie musisz juz do deski palowac? jak mam potrzebę to cisnę, ale nie na zimnym
  17. a bez najmniejszego problemu
  18. http://www.cda.pl/grafika/4166662?p=1274
  19. kolejne popisy :polew:: http://www.youtube.com/watch?v=u9iukZUq14g&feature=player_embedded#!
  20. gratuluje wam wyobraźni, właśnie przez takie ignoranctwo cena paliwa rosła po 2 - 3 groszy i mamy teraz już paliwo po ponad 5,6zł, dalej nie rozumiecie o co chodzi w podwyżce o ledwo 3 gr?? Ale co do blokowania stacji paliw czy dróg jestem przeciw bo uderzamy nie w tego kogo trzeba
  21. o ile mnie wzrok nie myli to gość ma tam trzy nitrobolony, przy tej budowie to gościa potarga :gwizdanie:
  22. a jaki koleś ma samochód (bo widzę że ma jakiś motor), bo może nie zasługuje na nią :gwizdanie:
  23. nie ma wzoru do naśladowania?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.