Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:mysli: a mówiłem, że zamawiamy kalendarze razem, patrzę na listę osób, a tam o 16 dopisał się dobry_k a ja swojego posta tutaj pisałem około 11
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
brawo dla kolegi dobry_k za wybicie się przed szereg i czytanie tematu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No nie, co za dziecko
-
Strefa Śmiechu
Przecież to Corsa a nie Astra
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
można już zamawiać kalendarz klubowy na 2012, ja będę brał dla siebie 1 szt., jeśli ktoś chętny to proszę PW do mnie to będzie jedna wysyłka - wyjdzie taniej, chętnych zbieram powiedzmy przez tydzień tutaj link do tematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.msg2446897;boardseen#new
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czym? nie wiedziałem że dzo dzo Cię tak kręci oczywiście nie mogłem się powstrzymać :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
się było to się widziało, a Piotra tam chyba nie było
-
Siłownia
ja tam wolę sobie sam wszystko poskładać, polecam: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ korzystam z tego serwisu dokładnie opisane każde ćwiczenie na co wchodzi i jak je wykonywać, a do tego dla mało kumatych dołączony gif z poprawnym wykonywaniem ćwiczenia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no były kwiatki w Opolu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co się dzieje 3 dzień już żadnego spamu nie ma
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
hehe, nie powiem, atrakcyjna propozycja
-
Siłownia
spoko zlepek, a jeśli ktoś tak nie miał jak pod koniec filmiku to znaczy że nie miał w życiu naprawdę hardkorowego treningu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to że je jedzą, to mnie nie rusza, ale sposób zabijania jest nie do pomyślenia, masakra ciekawe jakby ich tak ktoś maltretował, żeby się wykrwawili
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
takie tam na mieście nagrane po spocie: 2012
-
Strefa Śmiechu
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
cóż za wyznanie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Strefa Śmiechu
Familiada - Przyrząd sportowy- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zapytaj się na ulicy Garibaldiego tam mają fajną cenę na D2S więc myślę że Twoja też będzie ok- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ciekawe których ja tam myślę że z mózgu jednak- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w takim razie nadzieja w tym że nie trzeba będzie wyłączyć turbo , poza tym fajny bonus miałeś w serii aż 40KM, no no- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o żesz Ty :polew: też tak uważam- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale ktoś to super zmontował :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
taka prawda łatwiej sprzedać zajeżdżonego parcha niż doinwestowaną furę, co innego jakbyś szedł ze dwa modele w przód to wtedy mógłbyś sprzedawać, myślę że dobrze zrobisz jak pozostaniesz przy swoim sprawdzonym[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 00:17_________________________________________________Dzo Dzo wszystkiego najlepszego , ale Ty stary jesteś :gwizdanie:- [ALL B5] Zderzak pod spryski a zwykły, // różnice
miejsce pod wycięcie dziur jest w zderzaku oznaczone, jeśli masz spryski skody to trzeba mocowania dorobić i przykręcić do belki w zderzaku - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]