Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal_g84

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal_g84

  1. Dawno już tyle osób na raz tu nie zaglądało
  2. Tomek a Ty też jakiś szlaban masz?
  3. nie te konie, nie ten owies
  4. Magic no wiesz i teraz już wiadomo po jakich ciastkach on tak urósł :gwizdanie:
  5. To kto będzie dzisiaj na spocie bo szykuje się niezły fight
  6. ok ale kabelek i tak weź ze sobą, to do zobaczenia o 16 u Kobry
  7. ok Piotrek tylko nie zapomnij mojego Vag-a zabrać
  8. to o której u mnie będziecie?
  9. Piotrek weź jutro mój kabel, a tak poza tym to jak jedziemy?
  10. michal_g84 odpowiedział(a) na Bla temat w Audi A4 B5
    jeśli filtr to mogę się z tym zgodzić, tylko nie wiem po co taki filtr miały być
  11. bynajmniej nie do ludzi, a do samochodu
  12. michal_g84 odpowiedział(a) na Bla temat w Audi A4 B5
    w B5 nie ma osobnego zbiorniczka na płyn do spryskiwaczy reflektorów (jest jeden zbiornik na dwie pompki i do tego przeźroczysty) po drugie po czym sugerujesz że tam paliwo jest w środku w dodatku obok koła i w takim plastikowym czymś. Co do pierwszego zdjęcia to czy dasz radę to otworzyć i pokazać co jest w środku? może to immobiliser?
  13. Ja nie jeżdżę spokojnie i mnie w mieście spala 14-16l/100km gazu, więcej oczywiście jak klima na full, bez dwóch napinaczy hydraulicznych które były jeszcze dobre części do rozrządu kosztowały mnie 600zł + 180zł pompa wody, poza tym musisz się liczyć z większą ceną np. przy zakupie świec itp. bo jest ich 6, no i do paru rzeczy jest cięższy dostęp co wymusza rozbieranie pasa przedniego.
  14. ja też się piszę a o której jedziemy?
  15. Niezły wynik, a jak kondycja furki po sofcie?
  16. No no Sysiek gratki, mega wykresik wyszedł, teraz wciągasz wszystko co się rusza
  17. ten błąd wskazuje na zbyt ubogi skład mieszanki paliwowej
  18. w przypadku pierwszego golfa uderzenie bardziej czołowe, czujnik dostał i poduchy strzeliły, drugi choć bardziej rozwalony wygląda na otarcie (samochód lub przeszkoda się minęły, a nie stanęły przed sobą), ale czasem dzieją się różne dziwne rzeczy więc pech jak przy zwykłym otarciu wystrzelą poduchy a przy mocniejszym nic się nie stanie
  19. ...ale osiemnastka... :gwizdanie:
  20. A jak trafisz w okazyjnej cenie felgi o innej szerokości to co wtedy z gumami, poza tym jak będziesz miał kasę na fele za rok to będziesz tyle czekał z oponami które już będą o rok starsze
  21. ja postaram się być ale tylko tak do 14 bo nie mam za wiele czasu jutro[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 15:37_________________________________________________ Najbardziej podobał mi się wpis: Wiecie jak wygląda sportowa wersja tej Skody? Kierowca ma adidasy
  22. ? Nie kumam. Byłeś tam kiedyś (bo mi się zdarzyło tylko zawsze były to zorganizowane wyjazdy nigdy na własną rękę),widziałeś taki pokaz kiedyś ? nie w Rudnikach, ale byłem na Airshow - nie wiem czy to tego samego typu ale tam było gdzie stanąć.Może innym chodziło o to że później trudno wyjechać, ale myślę że komunikacją miejską będzie jeszcze gorzej[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 16:32_________________________________________________ wiesz on dużo robi BMW, Audi, więc może się z czymś podobnym spotkał, mnie on kilka razy znalazł to co inni nie mogli, ale fakt raz wymienił niepotrzebnie termostat a okazało się że to czujnik temp. (mówiłem mu a on mnie nie posłuchał i miałem rację)
  23. gizmo8 a byłeś u Anioła w Bosch Service?[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:32_________________________________________________ To nie jest tak blisko (gdzieś 15km), no chyba że zostawisz gdzieś na przedmieściach, poza tym co to spotkanie AA czy co?
  24. Czy to dobra inwestycja, to się okaże ale na pewno jest to rozwojowe dla naszej giełdy. Moim zdaniem GPW sprzeda się dobrze, wszystko jest zależne od tego jak będzie z przydziałem akcji i ceną emisyjną.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.