Treść opublikowana przez franciszek
-
Który EGR
Witam. Jeśli można podepnę się w temat jeśli mozna. W najbliższym czasie będę musiał odwiedzić dzial części w Audi czeka mnie zakup EGR pewnie 1000 plnów teraz pytanie które z tych trzech podanych przez kolegę Paul 17 silnik AVF Czy do egr trzeba jeszcze cos dokupić jakies uszczelki itd??? Dzieki pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
Dzieki:thumbup1:
-
Spociki Łódzkie
Witam. Zdrowych,wesolych Świąt Bozego Narodzenia Mam pytanie panowie gdzie kupię w Łodzi Motula macie jakies sprawdzone sklepy w piątek będę w Łodzi przy okazji bym sobie zakupił olej. Dzieki pozdrawiam
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Caly watek przeczytany dobra lektura.. Maszynka przednia :thumbup1::thumbup1: GRATY:wink:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
- Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam Podjedz sobie na ul.Boczna 2 Carscenter.Tam zakupiłem Molla Mają tam dobry wybór Moll, YUASA , Varta , Bosch , Centra , Exid Pozdrawiam.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czesto grzebie na forach wiec wiel postów (chociazby na motor-talk.de )widziałem i w sumie to nie nowosc ze sa uzytkownic którzy płynnie przechodza np. 5w30 zima 5w40 lato, 0w40 zima 5w40 lato, i tak samo jesli tylko masz ochote mozesz robic. z milersa np. XF LONGLIFE 5w30 jesli chodzi z valvoline ,to synpower mst 5w30. dla przykładu zdjecie silnika hondy na tym oleju wyciete z innego forum http://s7.postimg.org/dnfodyisn/honnnnn.jpg a jak chcesz cos co u nas jest słabo dostepne to... http://s22.postimg.org/duirv62rh/Light_MV_0546_PD.jpg znajomy kupił auto zzagrabanicy i to w nim było zalane,silnik ładnie cyka, wiec chcacy niechcacy szukanie w sieci o prdukcie i oto zdjecie uzytkownika z forum motor-talk.de http://s21.postimg.org/4j8nxko7n/addinol_02v.jpg mysle ze jak kiedys to wytrzasne z zagrabanicy to pewnie zaleję posmakowac Witam. Jednak chyba zdecyduje się na tego milersa np. XF LONGLIFE 5w30 dzwoniłem do IC MOTUL 504 507 270zl Millers niedostępny w IC.Piszesz ze przechodzą spokojnie na 0w40 a jest jakiś olej dla PD wlasnie 0w40?? Jeśli dużo czytasz na zagranicznych forach może spotkales się z opinia takich oliw 1. Royal Purple 5w30 2.Penrite ENVIRO + 5W-30 Full Syn. 3.Red Line 5W30 EURO-SERIES. Czy to przerost formy nad trescia??? Za bardzo zdziwiam i brac millersa albo motula ?? Dziekuje Pozdrawiam.- Jaki akumulator kupić do Audi?
Akumulator zakupiony był Moll 72Ah nowy to Moll M3 Plus 85 Ah mam nadzieje że da rade ze 3 zimy:grin:- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Auto bez DPF.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak chcesz lepszej ochrony silnika w zimie to 0W40. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka Jak dla PD nie ma 0W40 to zostaje 5W30 tylko który??z tych czterech Motul,Amsoil,Valvoline czy Millers??- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam Panowie jaki olej do PD 1.9 tdi koniecznie 5W30 bo lubie przepłacać.(lepsza ochrona w mrozne dni 5w30 niż 5w40??? 1.Motul Specyfic VW 507 2.Amsoil AEL 5W30 EUROPEAN CAR FORMULA VW 504/507 3. Valvoline 5w30 (jaki)??? 4.Millers 5w30(jaki)??? 5.Moze jakies propozycje dziekuje.Pozdrawiam- Spoty Katowice i okolice
Poszło:wink:- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Trup póki co ...wytarty mam wałek na krzywkach i do roboty górę. A taki niby PD 1.9 niezniszczalny Pewnie wina tego że auto na LL jeździło w niemcowni lipton.Ale co zrobisz i kolejne 240kkm pęknie. :kwasny: Tak jak kolega Marcin pisze zrobić i smigac kolejne 240 tys.- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Po przeczytaniu całego wątku musze przyznać ze auto petarda Widze ze na Ślasku jest pare naprawde ładnych i zadbanych wozideł m.in.Twoja czy kolegi Pajda Pozdrawiam.- [ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
Ładna maszynka:thumbup1::thumbup1:- Polecane opony zimowe
Zakupiłem Continental TS 850 205/55/16 jak na razie jest ok nawet przy większych prędkościach sa ciche bez zadnych oznak pływania itd.Zobaczymy jak spadnie pierwszy snieg. Pozdrawiam:wink:- Jaki akumulator kupić do Audi?
Seryjnie siedzi Moll DIN (72 Ah)380 A to wg.normy EN (72 Ah)640 A Jeśli mówicie żeby brac cos większego miedzy 77 Ah a 85 Ah to tak zrobie. Tylko czy nie będzie problemu z ładowaniem jeśli kupie akumulator o większych parametrach. Sorry za leserskie pytania:facepalm: Dzieki i Pozdrawiam:wink: Dzieki Pozdrawiam.- Jaki akumulator kupić do Audi?
Seryjnie siedzi Moll DIN (72 Ah)380 A to wg.normy EN (72 Ah)640 A Jeśli mówicie żeby brac cos większego miedzy 77 Ah a 85 Ah to tak zrobie. Tylko czy nie będzie problemu z ładowaniem jeśli kupie akumulator o większych parametrach. Sorry za leserskie pytania:facepalm: Dzieki i Pozdrawiam:wink:- Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam. Zakupilem auto dwa miesiące temu w którym siedzi od nowości czyli 9 letni Moll DIN (72 Ah)380 A to wg.normy EN (72 Ah)640 A Nie mam problemów jak na razie z odpalaniem,ale ze względu na wiek akumulatora mysle żeby kupic jednak nowy przed nadchodzącymi mrozami w związku z tym mam pytanie czy ten Akumulator Moll 75Ah 680A M3 plus P+ 83075 z tymi parametrami będzie ok czy szukac jednak dokładnie z takimi samymi parametrami czyli (72 Ah)640. Dziekuje i Pozdrawiam.- Polecane opony zimowe
Witam. Mam pytanie jestem na etapie kupna opon Continental 205/55R16 91H w indeksie predkosci H-210 ok 390zl a w indeksie predkosci V-240 ok 500zl może się zdarzyć ze przy bardzo dobrych warunkach(sucho na drodze) w trasie do Austrii od czasu do czasu sporadycznie ale jednak predkosc może oscylować w granicach 190-210 i przez bardzo krotki moment czy jazda z taka predkoscia zaznaczam bardzo rzadko jeżeli w ogóle pogoda na to pozwoli jest bezpieczna na oponach o indeksie H czy myslec o zakupie opon z indeksem V. Dziekuje i pozdrawiam.- Prosze o wycene opon MICHELIN 205/55/R16
Witam mam opony zimowe na sprzedaż Michelin Alpin 205/55/16 2 sztuki DOT 0312 8mm Jedna z opon ma kołek sznurkowy byłem u wulkanizatora sciągnac ta opone zobaczyć czy wszystko ok.Powiedzial ze można smigac. 2 sztuki DOT 3509 6mm Mam pytanie ile moge wołac za ten komplet bez felg z góry bardzo dziekuje za pomoc. Link do zdjęć. Album 2013.11.01 - Motoryzacja - Fotosik.pl- Spoty Katowice i okolice
Witam. Wielkie Gratulacje narodzin syna.- Regeneracja naprawa felg Slask
Dzieki wielkie.Pozdrawiam- Regeneracja naprawa felg Slask
Zobacze jaki będzie koszt przy komplecie jeśli nie duzy to zrobie wszystkie i po problemie. Dzieki pozdrawiam. - Jaki akumulator kupić do Audi?