Treść opublikowana przez Trzesio
-
Czym różnią się wycieraczki z Passata B5 i B5 FL?
o ile się nie mylę to w pasku są takie same, chyba że mowa o ramionach i wycieraczkach areo
-
Jak rozkleić kierunkowskazy B5 przedlift
są dostępne dymione kierunki, tylko nie wiem czy do obu wersji lamp http://allegro.pl/audi-a4-a-4-95-99-prawy-nowy-depo-dymiony-i5065152491.html
-
Czym różnią się wycieraczki z Passata B5 i B5 FL?
kolego napisz jaśniej co chcesz kupić, piórka, ramiona czy może cały mechanizm ???
-
Woda w bagażniku.
silikon może i nie ale klej do szyb ???
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
jeśli przerabiałeś ori oprawki to nie ma znaczenia czy symetryk czy asymetryk, bo i tak musisz szlifować jeden bolec
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Hugo mógłbyś mi sprawdzić wiela cenią za oprawki Vw BEETLE 7D0953123A gdzieś w IC czy Niedziałku ???
-
kierunki ala USA
zapisz, wydrukuj, wytnij i z tego odrysuj sobie na foli http://zmniejszacz.pl/zdjecie/193/1340689_34ed5a4ca91f0f0ecbc8c3d.1100x1100.jpg
-
FOTELE
fotele tak, kanapa tak, ale oparcie nie
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
w tym przypadku raczej nie ma, co innego jak zmieniamy kolektor
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
zaślepka na wydechowy i ssący, sterowanie w sumie możesz zostawić
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
jasne, tylko nie wiem kiedy się wybiorę, może brat coś trafi, częściej jeżdzi na miasto
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
będę musiał popytać w okolicy
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
myślę że w większości moto bez problemu znajdziesz
-
kierunki ala USA
tia, ale wypali tylko w przedlifcie
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
wężyk sterujący ? śruba m5 czy m6 i zacisnąć opaską
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
są dwa rodzaje bo pewnie symetryczne i asymetryczne najlepiej jedź do sklepu, będzie taniej i wiesz że kupisz takie co spasują
-
kierunki ala USA
w przedlifcie możesz wkleić oprawkę jak do pozycyjnych, normalnie przerabia się ori oprawkę lub szuka US w przedlifcie nawet bez problemu wejdą uniwersalne oprawki 21/5w, w polifcie problem jest z tą "soczewką" przed żarówką gdzieś wklejałem taką oprawkę i wiem że idzie to spasować bez większych problemów, lub coś takiego, ale zaczepy trzeba spasować http://allegro.pl/oprawka-p21w-ba15s-dla-zarowek-led-gniazdo-r5w-21w-i5408344688.html
-
Audi A4 B5 Body Rs4 2.7Bit
http://a4-klub.pl/index.php?/forum/74-b5-a4s4rs4/ tu trzeba było napisać widziałem ostatnio na innym forum, idzie w dobrą stronę, ale kasy poszło pewnie w ój, a i sam szeroki tył ciężko znaleść
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
oleje i różne płyny w hurtowni na Chemicznej, o lie pamiętam to 7 lub zobacz temat z ogłoszeniami komercyjnymi i pisz do dzika czy wandeja
-
montaż haka holowniczego
nic nie wiercisz, dziury są pewnie zaklejone jak będziesz sporadycznie używał to bierz używkę, można znaleśc nawet za 100 przelotek raczej nie ma, wystarczy kostka czy złączka, tniesz kable i spinasz z instalacją haka przeglądy normalnie, tylko przy pierwszym musisz powiedzieć to dadzą Ci karteczkę do WK, tam wbiją hak, kosztów nie pamiętam
-
Rezanie bixenonu
przekładałeś kabel długich w manetce ?
-
Wymiana wahaczy dolnych
zalej czymś na noc, w moim przypadki zwykłe WD pomogło
-
Rezanie wtyczek lamp na polift
wtyczki nowe plus piny na allegro ok. 13zł sztuka, choć widziałem nawet i po 5 używki, trzeba tylko dobrze szukać
-
Rezanie bixenonu
pewnie trzeba będzie rozklejać lampy, czego też chciałbym uniknąć, i zrobić miejsce na soczewkę
-
Rezanie bixenonu
prawię nie jeżdzę po ciemnemu, więc nie będę inwestował w xenon