Treść opublikowana przez Trzesio
-
kierunki ala USA
szablon mam gdzieś na PC, więc pózniej wrzucę najlepiej podbij z mailem na PW w razie problemów pisać maile na PW wyślę w ori rozdziałce http://zmniejszacz.pl/zdjecie/193/1340689_34ed5a4ca91f0f0ecbc8c3d.1100x1100.jpg
-
żarówki dwuwłóknowe w kierunkach USA
przy zarowce 5/21W jeden jast na dole, jak w jednowluknowych i drogi wyzej, ten trzba zciac, aby to jakos weszlo w oprawke
-
żarówki dwuwłóknowe w kierunkach USA
szlifuj bolec co jest wyzej
-
Bi xenon H4 do przed lifta czy warto?
xenon tylko w lampe poliftowa zarowki z niebieska banka to tragedia, szczegolnie noca gdy pada deszcz lub snieg
-
kierunki ala USA
nic wielkiego, robisz dziure i wykasz tam przewod + z pozycjii, blaszke kierunku odginasz w odpowiednia strone a w zarowce pilujesz ten wyzszy bolec ostatnio byly ori oprawki bosha z wtyczka po 30 zl, ale jakos ciezko bylo mi sie dogadac z gosciem
-
kierunki ala USA
byle srednica byla taka sama i juz bedzie dobrze gdyby ktos chcial ori to sa z VW http://allegro.pl/zarowki-usa-pozycja-kierunek-komplet-vw-passat-b4-i4902289110.html
-
[ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
chyba widzialem taka oslone ostatnio w a4
-
kierunki ala USA
tak jak mam na zdjeciu w avatarze http://zmniejszacz.pl/zdjecie/131/254318_2014-05-09_08-18-23_108.jpg http://zmniejszacz.pl/zdjecie/151/602486_IMG_20140619_125817_255.jpg
-
kierunki ala USA
Panowie ktos moze porownac czy taka oprawka przypasuje do naszych kiernkow http://allegro.pl/zarowka-migacz-kierunkowskaz-bay15d-komplet-usa-i4878148812.html z tego ci sie dowiedzialem sa to oprawki z subaru
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
VAG Lublin i LKA zbieraja sie co niedziele chyba na parkingu olimp, od tego low LBN pod stadionem zima to martwy sezon, trzeba czekac do wiosny
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
11 styczen
-
warsztat samoobsługowy+mechanik
http://a4-klub.pl/index.php?/forum/35-serwisy-samochodowe/
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
plan WOSP dla zainteresowanych: 11:30 - oficjalne rozpoczęcie przygotowań przejazdu 12:00 - Przejazd przez miasto: Plac Zamkowy al. Tysiąclecia al. Unii Lubelskiej Trasa Zielona ul. Młyńska ul. Krochmalna ul. Jana Pawła ul. Armii Krajowej al. Kraśnicka Al. Racławickie ul. Krakowskie Przedmieście ul. Kapucyńska ul. Narutowicza ul. Bernardyńska ul. Wyszyńskiego ul. Królewska ul. Lubartowska al. Tysiąclecia Plac Zamkowy 13:30 - Grochówka i poczęstunek dla wszystkich, pamiątkowe zdjęcie na schodach 14:00 - 16:00 –zabawy integracyjne 16:00 - Ustawianie Autek w kształcie serca 17:00 - Finał Akcji czyli Światełko do nieba Lubelskiego Stowarzyszenia VW i Audi - Serce z aut oraz sztuczne ognie
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
przeciez widac ze linka zalozona
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
jak komus potrzebny to trzeba wypiac, chodzi mi bardziej czy instalacje sie zgraja, moze trzeba bedzie przekladac piny tak z przedlifta, w VW z lat 90 tez takie byly
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
z pewnoscia nie beda to nowe, sa to stare lub inne silniczki wtyczka jest tak sama, ale czy wiazki tez beda takie same ?
-
Włączająca się ktontrolka hamulców? nie ABS !
dolej plynu, mi nawet przy polowie poziomu potrafila migac
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
tarcze te same, inne sa klocki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
podbij do Masicza w Ćmiłowie
-
[C5 1.8T]STAGE 2, hybryda k04, fmic, tip, quattro, 1be, 2001r.
Trochę z Tuszowa , trochę z Prawiednik ;-) chyba bardziej z Prawiednik, bo pewnie bym Cie znal przynajmniej z widzenia
-
[ALL B5] Regeneracja odbłyśnika xenon VALEO po II lifcie
slyszales napewno tylko pod nzwa bihalogen lub bixenon
-
[ALL B5] Regeneracja odbłyśnika xenon VALEO po II lifcie
juz lepiej zalozyc soczewke z akywna przeslona
-
kierunki ala USA
ja dalem wiecej, folie mozna jeszcze rozciagnac po podgraniu
-
lampy tylne usa
jesli swiatla nie doswietlaja pobocza to raczej do wymiany bedzie przeslona, jak masz mozliwosc cyknij zdjecie jak wyglada przeslona, sam mam na oku USy i taka wiedza moze przydac sie przy zbijaniu ceny
-
lampy tylne usa
jesli swieca w odpowiednim kolorze raczej nie, przynajmniej nie rzucaja sie tak w oczy jak czerwony kierunek co do nowych lamp, nie kazda powinna byc dopuszczona do ruchu, szczegolnie te gdzie nie ma odblasku i nikt nie klei takiego na zderzak