Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. wygląda piknie oby jeździło się jeszcze lepiej
  2. dobrze mówisz - specjalnie wieczorkiem zrobiłem sobie rundkę żeby nacieszyć oko bierzesz polifty przod valeo ? niestety nie [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:37_________________________________________________ ale u mnie stopery pasują - nic się nie suwa
  3. dobrze mówisz - specjalnie wieczorkiem zrobiłem sobie rundkę żeby nacieszyć oko
  4. w końcu zabrałem się za kratki wpadły też Battalionowe dywany
  5. może mało oryginalnie ale Egipt dwa lata temu też pod koniec czerwca byłem w takiej "podróży" i było a dokładnie tutaj http://www.traveligo.pl/opinie.php/101/0/Egipt/Morze-Czerwone/Sharm-El-Sheikh/Grand-Plaza.html?gclid=CLbCpqmR96cCFZBkfAodlnXHaA
  6. u mnie na fisie przeważnie wychodzi jakieś 10l a faktycznie spala ok 11-12l LPG/100km
  7. ja ostatnio kupiłem Alpine CDE-120RR i za tą kasę mogę polecić
  8. myślałem raczej kupić coś z tego http://www.alpine.com.pl/produkty/product-singleview/digital-media-receiver/ida-x311.html albo http://www.clarion.com/pl/pl/products/2010/audio/source_unit/mecha_free/FB289RBT/pl-pl-product-pf_1259411663860.html ale nie wiem czy idę w dobrym kierunku Ten pierwszy Alpine jest ale poszukaj w czerwonym podświetleniu ^^ w nocy się pięknie zgra jeśli Alpine to tylko w czerwieni [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:38_________________________________________________miało być inne radyjko jest inne - fundusze niestety na więcej nie pozwoliły ale jestem miło zaskoczony bo gra naprawdę dobrze Alpine CDE-120RR
  9. curwa czyli to ten sam gwint który kupiłem ja.... z tym że mi się jakoś udało i kase dostałem spowrotem armi pisałem żebyś uważał...
  10. ja wolałbym założyć sam - nigdy nie wiadomo kto coś tam włożył... chyba do R4 :gwizdanie: trzy lata temu za staga300 do swojego dałem 2800zł
  11. ja pierdyle... pogratulować
  12. miałem zwykłe stołki i nie było źle, teraz mam kubełki i jest dużo lepiej także polecam zmianę
  13. przecież ma ładne końcóweczki miejmy nadzieję że nie okaże się że to "szanowny" 312MC...
  14. a dlaczego? ja jeżdżę trzy lata i dopiero jeden albo dwa były zmieniane - już nie pamiętam także myślę że nie jest źle
  15. myślałem raczej kupić coś z tego http://www.alpine.com.pl/produkty/product-singleview/digital-media-receiver/ida-x311.html albo http://www.clarion.com/pl/pl/products/2010/audio/source_unit/mecha_free/FB289RBT/pl-pl-product-pf_1259411663860.html ale nie wiem czy idę w dobrym kierunku
  16. ktoś chętny na zakup? za ile wystawiasz? za 1400 puszczę bez żalu z tyłu tylko włożyłem ledy bo lampki były jak by były 18' to bardzo chętnie dzięki
  17. ktoś chętny na zakup?
  18. ja mam dojazdówkę 15-stkę (większej nie chciałem bo po co ) też kiedyś patrzyłem po allegro i ceny właśnie były kosmiczne aż w końcu trafiła się za 80zł z prawie nówką oponką później skoczę do garażu i pyknę fote[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 10:41_________________________________________________
  19. biały średnio (mimo wszystko dzięki kowi ) a jeśli malować to proszkowo czy natryskowo?
  20. [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 14:17_________________________________________________ Całe na czarno na pewno je wizualnie zmniejszą :gwizdanie: Jeśli wybierać z tych dwóch opcji z założeniem że felga się zmniejszy lepiej wybrać mniejsze zło Prędzej ktoś zwróci uwagę na felgę z rantem niż na czarną felgę na czarnym aucie :gwizdanie: albo wogóle nie zawracać sobie tym dopy
  21. właśnie boję się że 17-stka nie dość że nie jest duża to może jeszcze się pomniejszyć w kolorze - a to byłaby lipa straszna kowi a strzelił byś mi je w biel?
  22. ja znam jeden wyrezac BiXa pomyślimy... [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 20:44_________________________________________________zastanawiam się czy zamiast zmieniać felgi nie zrobić ich w kolor VS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.