Treść opublikowana przez Rafal_
-
B5 przed lift , nie podświetla przebiegu . czy dioda sie wypaliła ?
następnym razem wystarczy odpiąć aku przed wyjęciem licznika
-
Jakie polecacie urządzenie wielofunkcyjne ( drukarka, ksero, skaner) do 250zł
od paru ładnych lat używam epsona - tusze tanie, maszina bezawaryjna czego chcieć więcej
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
jest moc
-
Znaczenie ET Felgi
pany przy feldze 18" 8,5J z ET47 może coś haczyć od środka w b5? ew. jaki dystans żeby nie gryzła się opona z nadkolem?
-
Wybór polerki
regulacja zwykłym pokrętłem
-
Wybór polerki
mam ją coś koło roku - przeżyła polerowanie felg i kilku samochodów obroty regulowane są płynnie pokrętłem od 0 do 3tys. (według mnie fajna opcja)
-
Wybór polerki
ja mam taką POLERKA SAMOCHODOWA 1400W POWER UP 78950 (3048227246) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jestem zadowolony jest o 1kg lżejsza od tej co pokazałeś - niby nie dużo ale przy dłuższym polerowaniu każdy gram się liczy moim zdaniem do "użytku domowego" spokojnie wystarczy
-
czujnik temperatury silnika
u mnie też jest tam 4-ro pinowy niebieski (prawdopodobnie jest on od ECU) ale to nie ten
-
[B5 APS] by czorny
będziesz pan zadowolony
-
czujnik temperatury silnika
a jak bym chciał wymienić tak dla świętego spokoju (majątku on chyba nie kosztuje) to gdzie go szukać?
-
czujnik temperatury silnika
mam u siebie kłopot z temperaturą silnika, tzn. na zegarach temp. ładnie rośnie do 90stC, na vagu też pokazuje 90st., a na wyswietlaczu od klimy rzadko kiedy pokaże 90stC (chyba że go dobrze pogonie przez kilka km) gdzie w silniku 2.6 jest czujnik który odpowiada za wskazania temp. bo nigdzie nie mogę znaleźć? i czy to że tylko na klimatroniku pokazuje źle temperature może mieć to jakiś wpływ na pracę silnikiem?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
dzieks
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
a dużo go potrzeba do pokrycia felg 18" tylko z czoła? (wzór s-line)
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
a czepi się ten zazajer polerowanych felg?
-
Dlaczego różnią się głośniki w tylnej półce - sedan
pewnie że można kiedyś zmieniałem u siebie tylko musiałem pociągnąć osobne kabelki od radia ale od razu Ci powiem że jak masz zmieniać na "byle co" to lepiej poszukaj jednego ori bo szału nie będzie
-
Problem z obrotomierzem, skacza obroty na zimnym silniku
ja miałem kiedyś podobnie, "pan elektryk" zdiagnozował jakąś tam usterkę w ECU, po wymianie kompa wszystko śmiga jak należy (już ze cztery lata )
-
Toasty. cytaty, dziwne powiedzonka i inne...
"ludzie pijący alkohol są dla mnie niczym... niczym bracia"
-
Opóźniona reakcja pedału gazu
wlasnie wymieniłem i rzeczywiście okazał się krokowiec (dzięki wszystkim za podpowiedzi) ale pojawił się inny problem - po wymianie odpaliłem i wszystko git, przejechałem się też super, szarpanie znikło, obroty się ładnie stabilizowały niestety po tej krótkiej przejażdżce podjechałem pod garaż a obroty spadły tak na ok 400 i delikatnie falują, potrafi nawet zgasnąć odłączałem aku i nic nie pomogło, na vag-u nie ma błędów jakieś pomysły? coś trzeba zaadoptować - jeśli tak to co i jak?
-
ile silniczkow??
podłączę się do tematu odkąd mam ten samochód nigdy nie było w nim dobrego grzania, kiedyś płukałem nagrzewnicę i co prawda wypłynęło trochę syfu ale ogrzewanie nie zbyt się poprawiło na vagu mam takie błędy: 603 Siłow.klapy przestrzeni dol./odmraż.-V85 zablokowany lub brak napięcia - BŁĄD SPORADYCZNY 1272 Silnik sterujący klapy centralnej V70 zablokowany lub brak napięcia 1271 Silnik sterujący klapy temperatury-V68 zablokowany lub brak napięcia da się je skasować ale tylko na chwilę teraz pytanie - szykować się na wymianę nagrzewnicy , czy na początek spróbować wymienić te silniczki? a tak dla pewności jakie powinny mieć kolory te silniczki?
-
Lusterko wewnetrzne fotochromatyczne
nie
-
Lusterko wewnetrzne fotochromatyczne
z tego co wiem tylko + i - po zapaleniu świateł np. do oświetlenia schowka
-
Słabe grzanie nawet na HI ! Jaka przyczyna ?
ile taka wymiana kosztuje?
-
Słabe grzanie nawet na HI ! Jaka przyczyna ?
u mnie jest to samo, w sumie odkąd ją mam tak jest układ odpowietrzony, ze dwa lata temu czyściłem cały układ, ogólnie mam wrażenie że w b5 nie ma za dobrego ogrzewania
-
Jaki telefon polecacie?
ostatnio zacząłem rozglądać się za jakimś niezbyt drogim telefonem mam kilka typów: Motorola Defy Mini, Motorola Milestone, Motorola Motoluxe, SE Xperia X10 ktoś miał z nimi do czynienia, może polecić - odradzić?
-
skrzypi tył
może amortyzatory, ale stawiam na te tulejki