Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kruper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kruper

  1. kruper opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Jak w temacie, po odpaleniu auta i wciśnieciu pedału hamulcowego wyskakuje mi kontrolka systemu ESP, co może być przyczyną ? Po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu dzieje się to samo ? Dodam, że jakies 2 miesiące temu zmienialem serwo bo miało wodę i zamarzało ... Jakieś sugestie ?
  2. bez sensu zdejmowanie calej podsufitki, mozna to zrobic bez problemu bez demontarzu.
  3. kruper opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Jak w temacie panowie, jakiś sensowny siłownik-gazowy maski w rozsądnej cenie ? Nie chodzi o OEM. Może jakiś zamiennik pasujący z innego auta ? (nowy)
  4. szczerze powiem, ze nieorientuje się czy da sie wymienic sam mechanizm otwierania. Niech ktos sie wypowie, mysle ze bez wyjęcia tego nie obejdzie sie.
  5. slabo, jak jest powietrze w ukladzie to pompa wariuje tak jak powiedziales, ale jak pompa sie zapowietrzy to pozniej ciezko jest ją odpowietrzyc, przynajmniej ja mialem takie info od fachowca.
  6. zaciely sie klapki climatronica...
  7. kruper odpowiedział(a) na McGiver temat w Audi A4 B6
    oj tam oj tam, nie kombinuj jaro zbyt wiele bo wyjdzie lipa i po temacie. A jesli chodzi o fotki to mozesz wykorzystac te co tutaj wstawiles, bedziesz mial jakiekolwiek rozeznanie co i jak. Wrzuc w dzial virtual tunig, chlopaki cos ogarną.
  8. pewnie cup holder jest zepsuty i dlatego sie nie wysuwa, tak czy siak bedziesz musial cos z tym zrobic jesli chcesz miec dzialajacy cup.
  9. kruper odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tyle że ładnie wyglądają... Trzeba bedzie poszukac czegos innego.
  10. kruper odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    napisać to można wszystko, wątpie ze za 2300 dare-lm'y są oryginałem, moim zdaniem to jest replika, a jak jest w rzeczywistości to juz fachowcy się z pewnościa wypowiedzą.
  11. kruper odpowiedział(a) na bunek temat w Audi A4 B5
    ok takze czekam.
  12. kruper odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ciekaw jestem tylko jak z jakoscia tych felg ?
  13. kruper odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za dużo wymagacie
  14. kruper odpowiedział(a) na McGiver temat w Audi A4 B6
    Jaro, najlepiej bedzie jak zrobisz sobie VT, popros kogos o kolor taki jaki Ci sie podoba, a w roznych opcjach dostaniesz przyklad w jpgach.
  15. u mnie to samo, tyle ze mryga dosc czesto, czasem od tak sobie wlaczy sie kierunkowskaz i wycieraczka. Nikt nie jest w stanie tego zdiagnozowac....
  16. kruper odpowiedział(a) na bunek temat w Audi A4 B5
    bunek daj foto tego ?
  17. kruper odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dużo dałeś za poduche ?
  18. kruper odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladi aku ładowany 2 dni temu, pali na dotyk, alternator wątpie ? jeszcze jakies sugestie ? memory 5 !
  19. Popros o dogłębną analize zawieszenia, powiedza Ci co i jak. Znajda luzy itp.
  20. kruper odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co prąd ? ...
  21. kruper odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    btw panowie moze Wy wiecie dlaczego mryga cale podswietlenie wnetrza ? co jakis czas, mrygaja zegary, kokpit itp.
  22. na serwie wchodzi wężyk i mozna go wyciagnac, delitaknie zeby nie uszkodzic. Strzykawka - na koncu rurka przezroczysta dzieki ktorej po wlozeniu jej do srodka, w momencie odsysania bedzie mozna zobaczyc czy jest jakakolwiek ciecz. Mi mechanior tak robil, stwierdzil ze jest ciecz i nastala wymiana serwa. Oslony przegubow u wszystkich ? to moze jakis zakup grupowy, sorry niewytrzymalem.
  23. kruper odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    heheheh ladnie
  24. kruper odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehe, widzisz wyszlo na lepsze, masz audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.