Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 1Z] Z minerala na FULL syntetyk ?? i gdzie w Warszawie wymiana ??
Niedowano dowiedzialem sie ze panowie po sprowadzeniu auta z Belgi zalali mi Minerala 15w40 ;/ od tamtej pory silnik glosniej chodzi i wogule ;/ , i teraz chce wymienic na inny co powinien teraz zrobic i gdzie do kogo pojechac z wymiana w Warszawie ?? Powinienem najpierw zalac go tym czysczycielem po starym olejeu A potem pół czy full syntetyk????
-
[Warszawa] Bardzo solidny warsztat
Ja bylem w megacar i inebrdzo jestem zadowolony, na dziendobry powiedzieli mi ze mam walnieta pompe, i ze od tego musza zaczac, niewierzylem i pojechalem do innego i sie okazalo ze wezyk gumowy co leci ropa do pompy byl pekniety i zasysal lewe powietrze, wieccccc niewiem co sadzic o nich , pozatym wyminili mi uszczelke pod klawiatura i po miesiacu zaczelo znowu lec spod dekla...............
-
[ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
Ja juz jestem po wymianie mat 10s i 8s , do koncowek przylutowalem oryginalne zlacza <img src="http://img366.imageshack.us/img366/3486/zdjecie411hx8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img262.imageshack.us/img262/2710/zdjecie413oe2.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img387.imageshack.us/img387/6292/zdjecie414lm0.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img249.imageshack.us/img249/521/zdjecie415jy7.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[ALL B5] A4 B5 z przodem od B7
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
Mam juz w domu lapeczki z kabelkami w drzwi , teczerwone jak sie otworz drzwi to maja swiecic , i teraz pytanie czy niewie ktos w kturych dokladnie miejscach one maja byc , moze jakeis zdjecia bo niewiem gdzie ciac dziury heheh
-
[B5 AFN] Podgrzewane wkłady lusterek z allegro
A co ci szkodzi odpowiedziec matkooo po to forum jest , jak nieznasz odpwoiedzi to sie nieodzywaj a nie teksty było było szukaj szukaj, to sie ludziam wszystkeigo odechciewa , jak ejstes taki mily to sie wogule nieodzywaj ;/
-
[B5 1Z] Czy jak wloze lusterko prawe odanglika bedzie dobrze??
Zeby miec oba lusterka duze, mozna wlozyc od anglika ?? czy ebdzie pasowac czy dorze bedzie widac itp... czy sa jakies przeszkody ?
-
[B5 ABC] Czy pasuje podłokietnik od B6 do B5 ?
Tylko sam podlokietnik, ja sam mam taki z paska b5 i pasuje plug&play, tylko ze wiadomo ze te od audi byly leprze wiekrze i nietrzeszczaly, bo te od paska trzeszczą jak caly pasek hehehe
-
[B5 1Z] Prośba o schemat rozłożenia instalacji podgrzewanych foteli
Tak juz usunolem troche, dzieki hehee[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 17:53_________________________________________________A na polski ??? ten schemacik bo tak niewiem co zrobic z kabelkami : gruby brazowy (chyba masa idaca do wtyczki do mat) cienki brazowy (chyba masa idaca do guzikow) dwa cienkie niebieskie z bialym paskiem to chyba podswietlanie dwa cienkie czarne z czerwonym paskiem (niewiem) gruby czerwony (chyba plus idacy do wtyczki do mat) reszta jest we wtyczkach [br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 18:02_________________________________________________ Tak juz usunolem troche, dzieki hehee[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 17:53_________________________________________________A na polski ??? ten schemacik bo tak niewiem co zrobic z kabelkami : gruby brazowy (masa idaca do wtyczki do mat) cienki brazowy (masa idaca do guzikow) dwa cienkie niebieskie z bialym paskiem (plus podswietlanie guzikow) dwa cienkie czarne z czerwonym paskiem (plus idaca do guzikow) gruby czerwony (plus idacy do wtyczki do mat) reszta jest we wtyczkach Juz sobie rozgryzlem wszystko zostalo podlaczenie
-
[B5 1Z] Prośba o schemat rozłożenia instalacji podgrzewanych foteli
Witam, właśnie dostałem cala instalacje do podgrzewanych foteli , ale nie wiem gdzie co i jak poukładać gdzie kable powinny iść itp , czy ktoś mógłby pomóc
-
[B5 1Z] Błąd AIRBAG ?
<img src="http://img132.imageshack.us/img132/9826/inverteruj2.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[B5 1Z] Błąd AIRBAG ?
Musisz zrobic sobie takie modułek ktury bedzie odwracal + na minus i odwrotnie mam schamcik tego bo sam robiłem to podeśle wieczorem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Cosik takiego? http://allegro.pl/item514096852_liczniki_zegary_licznik_audi_pelny_fis_88311225_23.html Nie wiem czy nie lepszym pomyslem byloby podjechanie na jakis szrot w celu znalezienia takiego licznika z fisem. Moze bylby tanszy niz te z allegro... Szukaj szukaj i szrocie kupisz taniej, pozatym tai jak pokazales jest wlasciwy, wlasnie takiego szukaj, ja milem wiecej zabawy bo kupilem anglika i benzyne a mam diesla i tak wszystko dziala
-
[B5 1Z] Zmiana Symphony I do Symphony II problemiki
hmmmmm , no zobaczymy moze niedlug przyjedzie anglik z 99roku , jak bedzie mial pelny fis i rns, bo ma byc full wypas to przeloze do swojego z zegarami
-
[ALL B5] 18" na seryjnym zawiasie
Prawie jak ALLROAD
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Za duzo kombinacji lepiej poszukaj licznika z rocznika 94-97 który ma kostki zolta i zielona i niema cyferek na zegarku analogowym, pozatym jesli masz blisko do wawy to ja chetnie pomoge
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Mozna powiedziec ze wyrżnolem w starym nowy hehehehe
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Nowalsnie z tym rns niezly pomysl, hmmm, mam juz adapter can, kosz pod 2 din zrobilem, wiec tylko kupowac rns i wkladac
-
[B5 1Z] Zmiana Symphony I do Symphony II problemiki
hehe wiec olewam fis hihihi, bo radio jest zarabiste hehe i ladnie wyglada , pozatym moze niedlugo jak znajde fsadze rns
-
[B5 1Z] Zmiana Symphony I do Symphony II problemiki
to da sie to jakos podlaczyc ?
-
[B5 1Z] Zmiana Symphony I do Symphony II problemiki
Po zmkania i wlozeniu wtyczek prosto z symphony I do symphony II , przestalo mi wyswietlac informacje z radian na fisie a wczesniej wyswietlalo , czy w Symphony II inne sa wejscia i wyjscia w mini iso ?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
chybas nie mądry, wszystko na plus tylko teraz ta kierownica psuje cały kontrast! powiedz czy duzo roboty było przy tym fisie? Przy fisie nietak duzo Njawiecej przy radiu hehehe, fis to prawie plug&play[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 09:15_________________________________________________ Zawieszenie jest Weitec , jezdze juz z 2 miechy na nim i jest super [br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 09:16_________________________________________________FOTKI PO WYREZANIU SYMPHONY II plus Adapter CAN <img src="http://img101.imageshack.us/img101/7640/p1020788rs4.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img380.imageshack.us/img380/8751/p1020792bl3.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img101.imageshack.us/img101/2687/p1020793kp9.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
NO i pech chwila nieuwagi i Symphony spalone, po paru dniach szukania radia znalazłem Symphony II (wbudowana zmieniarka na 6CD) plus adapter can wszystko w śmiesznej cenie Radyjko Symphony II juz założone i śmiga jak trzeba;)
-
[B5 1Z] Synchronizatory - gdzie można kupić ?
Mi tez w 1z poszla skrzynia, mechanizm ruznicowy przy 280tys km , i za 500zl zrobili mi ja z gwarancja na 6 miechów , oczywiscie przy okazji wyszlyu inne zeczy ze synchr 3 biegu juz padal itp itd , skrzynia chodzi lux juz prawie rok
-
Montaż tempomatu A4 B5
TAK JAK NA RYSUNKU !!!!!!!!!!!!