Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f16mysliwiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f16mysliwiec

  1. Miałem ostatnio tak samo podczas mocniejszego ruszania albo gwałtownego hamowania było puknięcie głuche w podłogę, szukałem pod podłogą w zawieszeniu i d*pa nic nie znalazłem, aż tu patrze a płyn z zacisku z metalowego przewodu poci się i kropelka popłynęła dokręciłem nakrętkę i już nie puka
  2. Hehehehe a ja nic narazie nie zmienię, ponieważ podoba mi się tak jak jest
  3. Kolo Radomia[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________Nowe Fotki :
  4. raczej jak kolega pisał sprawdzać u siebie na masce ... U mnie jest tak.... Prosze ..... :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  5. Za nabicie od nowa odgrzybienie wymianę osuszacza i dyszy rozprężnej zapłaciłem 190zł ale nie w wawie tylko Pionkach
  6. Auto poskładane , wymieniony Parownik i nagrzewnica, osuszacz, dysza rozprężna, Wyczyszczone wszystkie silniczki, Teraz tylko na pełnić klime [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 15:55_________________________________________________Klima napelniona odgrzybiona i szczelnosc sprawdzona DZIALA
  7. Jaka to firma i model ?? Tej navi
  8. nie inaczej fotki bedą jak już wszystko poskładam , i wrzucę do auta dzisiaj przyszły lakiery do zacisków, jarzma już gotowe, na zaciskach schnie pierwsza warstwa lakieru [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 21:29_________________________________________________ :gwizdanie: heheheh z dekielkami lepiej ;p [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 08:00_________________________________________________Duża różnica ??
  9. Wypas KOX ja na ten rocznik
  10. A gdzie jest opis podłączenia kiery do radia ??[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 10:11_________________________________________________Ja mam symphony II i jak zmienie kiere na z B6 to co potrzebuje i jak podłączyć żeby działały guziki
  11. To wyślij w końcu fotki i sprawdź spryski
  12. Wydaje mi się że Przemkowi chodziło o GALA AAAAA hehehhee :polew: Więc tak jak fabryka przewiduje podłączyłem i zadziałało.[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 21:37_________________________________________________ Krycha zauważyłeś swoje party z wysyłki ?? np. słupki błyszczące
  13. Parownik do wymiany , każde prawie pełnoletnie A4 w końcu musi go wymienić ja miałem jeszcze oryginalny i nagrzewnice też oryginalną A co do gały to WTF ???
  14. Jest napisane ile wchodzi na wlepce pod maską
  15. Poszło ale już niema CS5 ;p Teraz tylko CS5,5
  16. A lepiej jest kupić zamiennik za 300zł czy lutować stary ??
  17. Zaczęta zabawa w wyjęcie parownika
  18. Strzelał z tego nie będzie, a wygląda naprawdę ładnie 115 zł? chyba za sztukę.. Nie za komplet http://allegro.pl/dekielki-audi-komplet-i1604471922.html
  19. Replik niebierz !!! Chłam JA kupiłem ori za 115zl !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.