Treść opublikowana przez FUTURUM
-
[Gdynia] VASS Serwis
Miło nam to czytać-pozdrawiamy
-
Moduły olejowe, łańcuchy, napinacze, zębatki...
Posiadamy w swojej ofercie : -pompy olejowe do 2.0 tdi audi vw seat skoda -zębatki na wał naszej produkcji wycofane przez koncern vag -łańcuchy do pomp olejowych produkowane dla nas w Czechach itd ... Wszystko co związane z pompami olejowymi-pozdrawiamy firma FUTURUM-odbiór osobisty mile widziany
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Tłumaczy człowiek 3 razy-"zastanów się chłopie nad ingerencją w silnik i kulturę pracy jednostki"-ale oni swoje.Po czym dzwonią i mówią-"miał pan rację ,że silnik będzie sztywny-mniej elastyczny".
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
POLECANE WARSZTATY, ZA KTÓRE RĘCZYMY OSOBIŚCIE, ŻE WYJEDZIESZ ZADOWOLONY I OCZYWIŚCIE Z NAPRAWIONYM SAMOCHODEM: -R.S. Autoserwis. Śmietanka R.-Wrocław - www.ligeziewicz.pl Auto Service Ligęziewicz- Rabka-Zdrój
-
zapala sie kontrolka cinienia oleju
No i jak z tym samochodem-doszliście co było przyczyną??
-
BPW i jego pompa oleju
Co potrzebujesz odnośnie manuala w bpw??pisz na priv aby nie zaśmiecać...
-
BPW i jego pompa oleju
Miska zrzucona, ze twierdzisz o braku wałków balansowych??
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Co Ty wypisujesz...sprawdź,poczytaj,popytaj a później pisz..Łańcuch stosowany był od 2004 do 11.2005r.Masz moduł napędzany kołami zębatymi z zabierakiem 7,7 cm(o ile posiadasz samochód z 2008r)
-
[BLB] Zapaliła się kontrolka oleju !
a jakby kolega z mechanikiem szukali przez tydz, napinacza łańcucha mając napęd trybami? ponadto łamiesz regulamin, albo korzystasz z cudzego konta, należącego do innej osoby..... albo podałeś nieprawdziwe imię.... no chyba że faktycznie masz na imię Dorota Moja żona ma na imię Dorota i jest właścicielem konta-mówię jej tylko co ma pisać jak jestem uwalony w smarach....
-
[BLB] Zapaliła się kontrolka oleju !
blb z 2007r?? pierwszy raz o tym słyszę...(sorka-pisałem pod postem gdzie mnie opier......liłeś )
-
[BLB] Zapaliła się kontrolka oleju !
Jeżeli pękł napinacz gdzie tłoczek szorował po łańcuszku a opiłki wskoczyły przez smok do pompki to koszty będą duże.Sprawdź również zębatkę na wale oraz wyciągnięcie łańcuszka.Wałek balansowy swoją drogą...W tym przypadku są dwie opcje-wywalasz wałki lub przechodzisz na moduł z kołami zębatymi. Jeśli wytarł się tylko balanser i zabierak a pozostałe części są ok to tylko się cieszyć bo koszty będą małe. Rozkręć pompkę olejową i zobacz jak wygląda "ślimak" w środku.Dekielek pompki kończy się na literę A.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Posiadasz motor z 2007r więc to nie wina modułu olejowego-imbusika nie słychać podczas wycierania..
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Zmniejszyli tylko koszty produkcji-nie gwintując go.Twardość została ta sama-wałek jest powierzchownie zahartowany ok.50hrc ( w środku "glina" )
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Czy Ty rozumiesz, że nie ma u nas problemu zamontowania pompy od 1.9 tdi.Zajmujemy się mechanizaką a nie sprzedażą części. Podaję Ci przykład że duża ilość osób jest niezadowolona z pracy silnika- (a6 taxi,superb) itd. Dla osób które chcą przejść na pompkę od 1.9-cena w serwisie 1050 zł(nowy zestaw). Nie sprzedaję tych zestawów ponieważ nie chcę ingerować w konstrukcję silnika. Pozdrawiam incognito
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
KONKRETY .... widać konkurencja działa na kilku kontach
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Jeśli potrzebujesz drgania samochodu i sztywna jazdę to oczywiście-polecamyNie przesadzaj. Jeżdżę na tym dobre 70 tkm i nie rozumiem o jakich drganiach piszesz, a już ta sztywna jazda to niby czym ma się objawiać. Nie przesadzaj. Rozumiem Twój biznes, ale nie strasz ludzi bezzasadnie. Pozostaw im wolny wybór. Tylko nie wiem, dlaczego ludzie na nowo chcą aby założyć im moduł pompy z wałkami-jeśli chcesz się przekonać to zapraszam 4 sierpnia do trójmiasta(a6 z takówki będzie leczona)
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Jeśli potrzebujesz drgania samochodu i sztywna jazdę to oczywiście-polecamy
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Ale Ty chłopie głupoty opisujesz.... Zasatnów się czy mały zabierak zanurzony w oleju bedzie dawał jakiekolwiek objawy "trzaski"??On sie tylko wyciera i nic więcej.W autach wyprodukowanych do końca 2005r czyli:blb,bna,bpw.. występuje efekt pękania napinacza czego konsekwencją jest napieranie tłoczka na łańcuch-metal trze o metal-tylko w tym przypadku słyszymy szuranie oraz metaliczny głos. I nie wprowadzaj ludzi w błąd aby spali spokojnie i się nie stresowali-nie ma dnia bez telefonu że miga czerwona kontrolka!
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Za wkręcenie tulejki od klucza imbusowego 600 zł?Zastanów się co robisz abyś później nie płakał...
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
dlaczego 3 dni?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
jesteśmy w temacie" likwidacja wałków......" dlatego zostało to napisane aby przestrzec innych przed kastracją
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
i tak zrób Nie mogę się powstrzymać-napiszę.. Jeden z użytkowników(skoda forum), który przeszedł na 1.9 w superbie bss podjechał do nas i powiedział tak:"Zróbcie coś, ponieważ nie mogę sprzedać samochodu". Żal się chłopa zrobiło-odpowiedź była prosta- "JEDŹ DO TEGO, KTÓRY NARUSZYŁ KONSTRUKCJĘ SILNIKA JEŚLI NIE WYMIENIŁ WAŁU OD NP:BKD"...dyskusja była długa.....
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Dla użytkowników forum 50 zł taniej !!!
-
[BLB] Drgania na wolnych obrotach.
jeśli sporadycznie występują objawy drgania(np: stojąc na światłach na rozgraznym silniku) to na bank rozwalona jest pompka(pompowtryskiwacz)-zrób pomiary w momencie bujania,telepania...
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
wózek w dół silnik do góry