Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FUTURUM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FUTURUM

  1. FUTURUM odpowiedział(a) na pre_pl temat w Pomorskie
    Miło nam to czytać-pozdrawiamy
  2. Posiadamy w swojej ofercie : -pompy olejowe do 2.0 tdi audi vw seat skoda -zębatki na wał naszej produkcji wycofane przez koncern vag -łańcuchy do pomp olejowych produkowane dla nas w Czechach itd ... Wszystko co związane z pompami olejowymi-pozdrawiamy firma FUTURUM-odbiór osobisty mile widziany
  3. Tłumaczy człowiek 3 razy-"zastanów się chłopie nad ingerencją w silnik i kulturę pracy jednostki"-ale oni swoje.Po czym dzwonią i mówią-"miał pan rację ,że silnik będzie sztywny-mniej elastyczny".
  4. POLECANE WARSZTATY, ZA KTÓRE RĘCZYMY OSOBIŚCIE, ŻE WYJEDZIESZ ZADOWOLONY I OCZYWIŚCIE Z NAPRAWIONYM SAMOCHODEM: -R.S. Autoserwis. Śmietanka R.-Wrocław - www.ligeziewicz.pl Auto Service Ligęziewicz- Rabka-Zdrój
  5. No i jak z tym samochodem-doszliście co było przyczyną??
  6. FUTURUM odpowiedział(a) na Toomaszek temat w 2.0TDI
    Co potrzebujesz odnośnie manuala w bpw??pisz na priv aby nie zaśmiecać...
  7. FUTURUM odpowiedział(a) na Toomaszek temat w 2.0TDI
    Miska zrzucona, ze twierdzisz o braku wałków balansowych??
  8. Co Ty wypisujesz...sprawdź,poczytaj,popytaj a później pisz..Łańcuch stosowany był od 2004 do 11.2005r.Masz moduł napędzany kołami zębatymi z zabierakiem 7,7 cm(o ile posiadasz samochód z 2008r)
  9. a jakby kolega z mechanikiem szukali przez tydz, napinacza łańcucha mając napęd trybami? ponadto łamiesz regulamin, albo korzystasz z cudzego konta, należącego do innej osoby..... albo podałeś nieprawdziwe imię.... no chyba że faktycznie masz na imię Dorota Moja żona ma na imię Dorota i jest właścicielem konta-mówię jej tylko co ma pisać jak jestem uwalony w smarach....
  10. blb z 2007r?? pierwszy raz o tym słyszę...(sorka-pisałem pod postem gdzie mnie opier......liłeś )
  11. Jeżeli pękł napinacz gdzie tłoczek szorował po łańcuszku a opiłki wskoczyły przez smok do pompki to koszty będą duże.Sprawdź również zębatkę na wale oraz wyciągnięcie łańcuszka.Wałek balansowy swoją drogą...W tym przypadku są dwie opcje-wywalasz wałki lub przechodzisz na moduł z kołami zębatymi. Jeśli wytarł się tylko balanser i zabierak a pozostałe części są ok to tylko się cieszyć bo koszty będą małe. Rozkręć pompkę olejową i zobacz jak wygląda "ślimak" w środku.Dekielek pompki kończy się na literę A.
  12. Posiadasz motor z 2007r więc to nie wina modułu olejowego-imbusika nie słychać podczas wycierania..
  13. Zmniejszyli tylko koszty produkcji-nie gwintując go.Twardość została ta sama-wałek jest powierzchownie zahartowany ok.50hrc ( w środku "glina" )
  14. Czy Ty rozumiesz, że nie ma u nas problemu zamontowania pompy od 1.9 tdi.Zajmujemy się mechanizaką a nie sprzedażą części. Podaję Ci przykład że duża ilość osób jest niezadowolona z pracy silnika- (a6 taxi,superb) itd. Dla osób które chcą przejść na pompkę od 1.9-cena w serwisie 1050 zł(nowy zestaw). Nie sprzedaję tych zestawów ponieważ nie chcę ingerować w konstrukcję silnika. Pozdrawiam incognito
  15. KONKRETY .... widać konkurencja działa na kilku kontach
  16. Jeśli potrzebujesz drgania samochodu i sztywna jazdę to oczywiście-polecamyNie przesadzaj. Jeżdżę na tym dobre 70 tkm i nie rozumiem o jakich drganiach piszesz, a już ta sztywna jazda to niby czym ma się objawiać. Nie przesadzaj. Rozumiem Twój biznes, ale nie strasz ludzi bezzasadnie. Pozostaw im wolny wybór. Tylko nie wiem, dlaczego ludzie na nowo chcą aby założyć im moduł pompy z wałkami-jeśli chcesz się przekonać to zapraszam 4 sierpnia do trójmiasta(a6 z takówki będzie leczona)
  17. Jeśli potrzebujesz drgania samochodu i sztywna jazdę to oczywiście-polecamy
  18. Ale Ty chłopie głupoty opisujesz.... Zasatnów się czy mały zabierak zanurzony w oleju bedzie dawał jakiekolwiek objawy "trzaski"??On sie tylko wyciera i nic więcej.W autach wyprodukowanych do końca 2005r czyli:blb,bna,bpw.. występuje efekt pękania napinacza czego konsekwencją jest napieranie tłoczka na łańcuch-metal trze o metal-tylko w tym przypadku słyszymy szuranie oraz metaliczny głos. I nie wprowadzaj ludzi w błąd aby spali spokojnie i się nie stresowali-nie ma dnia bez telefonu że miga czerwona kontrolka!
  19. Za wkręcenie tulejki od klucza imbusowego 600 zł?Zastanów się co robisz abyś później nie płakał...
  20. jesteśmy w temacie" likwidacja wałków......" dlatego zostało to napisane aby przestrzec innych przed kastracją
  21. i tak zrób Nie mogę się powstrzymać-napiszę.. Jeden z użytkowników(skoda forum), który przeszedł na 1.9 w superbie bss podjechał do nas i powiedział tak:"Zróbcie coś, ponieważ nie mogę sprzedać samochodu". Żal się chłopa zrobiło-odpowiedź była prosta- "JEDŹ DO TEGO, KTÓRY NARUSZYŁ KONSTRUKCJĘ SILNIKA JEŚLI NIE WYMIENIŁ WAŁU OD NP:BKD"...dyskusja była długa.....
  22. Dla użytkowników forum 50 zł taniej !!!
  23. jeśli sporadycznie występują objawy drgania(np: stojąc na światłach na rozgraznym silniku) to na bank rozwalona jest pompka(pompowtryskiwacz)-zrób pomiary w momencie bujania,telepania...
  24. wózek w dół silnik do góry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.