Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Z dodatków w kolor felg to jedynie znaczki OOOO i ewentualnie ramka grilla.
  2. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Takie odczucia są zawsze subiektywne. Jeżeli porównasz je do xenonu o barwie 5000K i w górę to świecą na żółto, ale przy porównaniu do zwykłych postojówek to już jest biało One mają barwę 4300K
  3. Nie są złe, za 1100 PLN
  4. 16" w czerwieni Duże koło + gleba i wtedy można pomyśleć o takich kolorach
  5. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Pewnie Philips Blue Vision
  6. Coś by się znalazło miro A to jest ciężki temat do spawania czy nie ? Bo jak nie to Ci załatwię
  7. To kręcenie dodaje im uroku Będzie kosa
  8. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dzisiaj gra Barcelona a jutro Man Utd Do przerwy Inter Prowadzi w Moskwie z CSKA 1:0.
  9. Wystarczy chociaż zrobi się lekki balon. Ja mam na 7" naciągnięte 215/45/17 i szerszej bym nie naciągał
  10. Wzór ładny, ale we większym rozmiarze. No i nie pasuje do B5. Co do jakości chińszczyzny to już kilka osób się pozytywnie "przejechało" na forum także to niewiadoma. Chociaż cena nawet jak na no-name nie napawa optymizmem.
  11. Według mnie BBS LM średnio pasują do B7. RS6 fajnie wyglądają na Avantach, na sedanach bardziej topornie. Ja bym z tych wszystkich wybrał Mercedesowskie Lorinsery. Felga konkretna, no i nie ma jej na forum
  12. U mnie też kiepsko: Sony W12 i H50. Ale jest Sławek
  13. Podoba mi się podejście do tematu Kolejny ciekawy projekt na forum się szykuje Rok temu mi sprzedałeś kierę od eSy a teraz sam musiałeś szukać takiej do swojej
  14. Nie jest źle z lusterkami, myślałem że będzie gorzej. Ale jednak mi bardziej standardowe podchodzą. Ja już wypucowałem, a Ty działaj A propos fotek to może byśmy wspólnie na wiosennym coś cyknęli
  15. Tygrysiczka nie bierz aparatu bo jak zaczniesz nas fotografować to matryca ze światłoczułej zrobi się ciemno czuła Sławek trzeba rekord pobić dlatego namawiam Iva Może by jeszcze Jerza namówił Odnośnie ściemy szyb to byłem ale młodego nie było. Mam do niego telefon, zadzwonię i dowiem się co i jak
  16. Te aukcje znam na pamięć Przymierzam się do tych Dare LM tylko że 19" Dlatego pytam o jakość i czy to ta felga.
  17. Te repliki miały jakąś nazwę czy no-name ? Jak z ich jakością ?
  18. Co do instalacji to na świętach przysiądę i przekopię temat. Na chwilę obecną w temacie gazu mam zaległości
  19. Pany i jak tam temat gazownika. Ma ktoś namiar na kogoś dobrego ?
  20. wrc naprawdę te lusterka nie pasują do B6 A jak się jednak zdecydowałeś że je założysz to jednak RSowy kolor
  21. To jak z tymi BBSami ? Ori czy replika ?
  22. Ten wzór w graficie będzie Odpuść temat i zmieniaj na fele o A8
  23. Ive oponka jest czyli wpadasz na spota wiosennego do Resy
  24. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Echhh... w taki głupi sposób przegrać mecz
  25. Dibo odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie słuchaj jej i bierz te łopaty z A8 na które od dawna chorujesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.