Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] Czerwone felgi . Prośba o VT.
Z dodatków w kolor felg to jedynie znaczki OOOO i ewentualnie ramka grilla.
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
Takie odczucia są zawsze subiektywne. Jeżeli porównasz je do xenonu o barwie 5000K i w górę to świecą na żółto, ale przy porównaniu do zwykłych postojówek to już jest biało One mają barwę 4300K
-
[ALL] Proszę o opinię na temat felg
Nie są złe, za 1100 PLN
-
[ALL] Czerwone felgi . Prośba o VT.
16" w czerwieni Duże koło + gleba i wtedy można pomyśleć o takich kolorach
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
Pewnie Philips Blue Vision
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Coś by się znalazło miro A to jest ciężki temat do spawania czy nie ? Bo jak nie to Ci załatwię
-
[ALL] BBS LM, New RS6, SLR, lambo....?
To kręcenie dodaje im uroku Będzie kosa
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Dzisiaj gra Barcelona a jutro Man Utd Do przerwy Inter Prowadzi w Moskwie z CSKA 1:0.
-
[ALL] Co myślicie o tych felach i o tym wzorze?
Wystarczy chociaż zrobi się lekki balon. Ja mam na 7" naciągnięte 215/45/17 i szerszej bym nie naciągał
-
[ALL B5] Felgi al'a A5
Wzór ładny, ale we większym rozmiarze. No i nie pasuje do B5. Co do jakości chińszczyzny to już kilka osób się pozytywnie "przejechało" na forum także to niewiadoma. Chociaż cena nawet jak na no-name nie napawa optymizmem.
-
[ALL] BBS LM, New RS6, SLR, lambo....?
Według mnie BBS LM średnio pasują do B7. RS6 fajnie wyglądają na Avantach, na sedanach bardziej topornie. Ja bym z tych wszystkich wybrał Mercedesowskie Lorinsery. Felga konkretna, no i nie ma jej na forum
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
U mnie też kiepsko: Sony W12 i H50. Ale jest Sławek
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Podoba mi się podejście do tematu Kolejny ciekawy projekt na forum się szykuje Rok temu mi sprzedałeś kierę od eSy a teraz sam musiałeś szukać takiej do swojej
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Nie jest źle z lusterkami, myślałem że będzie gorzej. Ale jednak mi bardziej standardowe podchodzą. Ja już wypucowałem, a Ty działaj A propos fotek to może byśmy wspólnie na wiosennym coś cyknęli
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tygrysiczka nie bierz aparatu bo jak zaczniesz nas fotografować to matryca ze światłoczułej zrobi się ciemno czuła Sławek trzeba rekord pobić dlatego namawiam Iva Może by jeszcze Jerza namówił Odnośnie ściemy szyb to byłem ale młodego nie było. Mam do niego telefon, zadzwonię i dowiem się co i jak
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
Te aukcje znam na pamięć Przymierzam się do tych Dare LM tylko że 19" Dlatego pytam o jakość i czy to ta felga.
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
Te repliki miały jakąś nazwę czy no-name ? Jak z ich jakością ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Co do instalacji to na świętach przysiądę i przekopię temat. Na chwilę obecną w temacie gazu mam zaległości
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany i jak tam temat gazownika. Ma ktoś namiar na kogoś dobrego ?
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
wrc naprawdę te lusterka nie pasują do B6 A jak się jednak zdecydowałeś że je założysz to jednak RSowy kolor
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
To jak z tymi BBSami ? Ori czy replika ?
-
[ALL] Co myślicie o takim malowaniu felg?
Ten wzór w graficie będzie Odpuść temat i zmieniaj na fele o A8
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive oponka jest czyli wpadasz na spota wiosennego do Resy
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Echhh... w taki głupi sposób przegrać mecz
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie słuchaj jej i bierz te łopaty z A8 na które od dawna chorujesz