Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Widziałem na żywo i wygląda świetnie. Twoje ale co do wyglądu jest bezpodstawne. Co do reszty krytyki to jedni idą w moc, drudzy w wygląd, a jeszcze inni w obie te rzeczy. Każdy robi autko według własnych upodobań. I powinieneś to uszanować. Jeżeli chodzi o oszczędność to nic tam nie było o paliwie. Chodziło o to że lepiej kupić słabsze auto niż mocniejsze a padakę. Wydatki na remont silnika będą dużo większe niż wzrost spalania związany z tymi 19". Jeśli chodzi o to złośliwe stwierdzenie z Twojej strony, to jak ktoś kulturalnie z Tobą rozmawia to poszanuj to. Tak samo się odnoś do niego, a nie obrażaj go. Kultura tego wymaga.
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
Jeszcze się pochwal co na tył wymyśliłeś A bez zderzaka... hmmm
-
[ALL B5] Żarniki D2S 6000K
Czyli wychodzi że co dobre to i firmowe, a co za tym idzie droższe. A jakieś tanie rzeczy się nie sprawdzają.
-
[ALL B6] Lampy Przod LEd OPTIK
Pomyśl jeszcze jak to będzie świeciło. Poza tym B6 to według mnie najładniejsza z A4 i naprawdę takie wynalazki do niej zakładać to nie bardzo. To pasuje do B7 i wyżej bo one mają linię nadwozia bardziej sportową. A do B6 nie, nie i jeszcze raz nie.
-
[ALL B5] Trochę Angel - trochę Devil - Eyes, czyli czego to już nie wymyślą
Chcesz oszczedzać to wyłącz TV i zgaś światło Jeżeli już ktoś chce założyć LEDy to niech kupuje od S6, a ori lamp niech nie rusza.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Widzę kozaków jest coraz więcej A zima uderzyła ostro, u mnie cały czas sypie
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Nowak_zg jedyny plus Twoich problemów z policjantami to że nabierzesz takiej wprawy w obklejaniu szyb folią że będziesz mógł założyć profesjonalną firmę tym się zajmującą
-
[ALL B5] Bridgestone Potenza czy warto kupic?
Cena jest kusząca, zwłaszcza że praktycznie nie używane te opony
-
[ALL B5] Trochę Angel - trochę Devil - Eyes, czyli czego to już nie wymyślą
Bo nas straszysz że założysz to coś. Poprostu boimy się o Twojego Avancika
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Hehe... wiem. Dlatego my śmigamy na letnich
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
To rozrywanie i klejenie jest najgorsze w tym modzie Działaj ze zderzakiem i zdawaj relację ze szczelności
-
[ALL B5] Trochę Angel - trochę Devil - Eyes, czyli czego to już nie wymyślą
jarko ani mi się waż to zakładać. Bo nie wezmę od Ciebie bluzy A tak na poważnie to coś czuję że tego nie założysz. Cuber Ci to wybije z głowy
-
[ALL B5] ANGEL EYES...do czego ta blaszka?
Pokaż lepiej jak to świeci a nie jak wygląda na samochodzie
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Trzeniu kozak jesteś Ja dzisiaj miałem podobnie ale fotki nie zrobiłem
-
[ALL B7] pomoc w wyborze, 18stki nie za duże ?
18" w B7 za duże ? Zastanów się nad 19" bo 18" to minimum do B7
-
[ALL] Opoy Zimowe Rzeszów
Ewentualnie poszukaj na forum w dziale Sprzedam. Wiem że ktoś miał do sprzedania Dunlopy razem ze stalówkami. Kupisz taniej niż w jakimś serwisie oponiarskim.
-
[ALL] audi a3 stalówki
Rozstaw w A3 to tak jak napisał slaweq 5x100. A Ty tak już nie krytykuj A3, zawsze mógł kupić A2 :polew:
-
Głebokosc bierznika... nowa - ile? uzywana - ile?
Zimówki używki to się kupuje tak minimum z 7-8mm bieżnikiem.
-
Głebokosc bierznika... nowa - ile? uzywana - ile?
To też
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
To nie ma nic do rzeczy. Ta wajcha pozwala na ustawienie lampy na ruch lewo- lub prawo- stronny. Mówisz że nowe, czasami zdarzy się jakaś felerna sztuka albo partia. Może Ciebie to spotkało i Ci się taka sztuka trafiła. Zauważ że inni nie mają tego problemu.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Jeszcze ja zostałem Podobno to są tylko przelotne opady, ale w przyszłym tygodniu już muszę zrobić SWAPa.
-
Głebokosc bierznika... nowa - ile? uzywana - ile?
To logiczne że zimówka musi mieć więcej. Pomijając kształt bieżnika musi mieć większą głębokość żeby dobrze wbijać się w śnieg
-
[ALL B5] ANGEL EYES...do czego ta blaszka?
Nie chcesz tego widzieć Sam dość długo przerabiałem temat lamp i na początku też mi się te Sonary podobały ale zmądrzałem. Nie zrób błędu jak Rytel i nie kupuj Sonarów, bo widzę że masz taki zamiar skoro pytasz o zdjęcia. Podpowiem Ci tak żebyś nie żałował: - jeżeli nie musisz mieć Angel Eyes to bierz najładniejszą opcję do B5 czyli ori valeo, ewentualnie zamienniki Depo: http://www.allegro.pl/item480537279_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_depo.html - jeżeli to muszą być Angel Eyes, uparłeś się na nie i nie możesz bez nich żyć to bierz FK: http://www.allegro.pl/item488587341_lampy_przednie_audi_a4_99_01_chrom_angel_eyes.html Sam mam ori valeo i jeżeli zrobisz tak jak ja to będziesz naprawdę zadowolony
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
Ale to ma jedną zaletę. Jak Ci się znudzi to tylko zrywasz folię i masz ori A jak ktoś ma ciemne auto z ciemnymi dodatkami (zrobiobne na blacka) to takie lampy mogłyby mu spasować. Zwłaszcza że w każdej chwili możnaby się tego pozbyć.
-
[ALL B5] Trochę Angel - trochę Devil - Eyes, czyli czego to już nie wymyślą
Czekam na cynk kto to i na fotki. Nawet nie będę się śmiał, chcę tylko zobaczyć jak to wygląda na samochodzie.