Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Zakładaj 18", będziesz musiał bardziej uważać ale za to będzie Oczywiście obniż autko. 17" do B6 to za mało, poza tym ma być lans
  2. Ale wymieniłeś przecież ten pasek miesiąc wcześniej. Może to coś innego
  3. To dobrze Mówiłem Ci że sobie sam poradzisz
  4. Chyba na opony zimowe, żeby sól fajniejszych alu nie niszczyła
  5. Chyba 36mm :> Jak wymieniałem przepalone żarówki to takie kupowałem do swojego.
  6. Opcja numer 1 Chociaż ja na Twoim miejscu rozejrzałbym się jeszcze za czymś innym.
  7. Te diody podejdą do B5. A z policją możesz mieć problemy.
  8. Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykował. Możesz uszkodzić felgę. Popukaj z tyłu koło z jednej a później z drugiej strony kilka razy i powinno puścić.
  9. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Tylko musimy datę ustalić. Może przyszły weekend ? Bo na tym jest Rzeszowki :>
  10. Właśnie o to chodzi, już się tak szczegółów nie czepiajmy, mimo że w nich diabeł siedzi Kolega chciał jakieś niebieskie postojówki, więc poleciłem mu najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o niebieski kolor :>
  11. Nie wiem co Cię w tym śmieszy. Zależy od stanu dróg po których jeździsz. Ja często jeżdzę nie po głównych drogach tylko jakichś mniejszych, dojazdowych, wiejskich. Mam fele + obniżony dość mocno zawias także muszę uważać i na fele i na to żeby auta nie zawiesić i nie zostawić miski olejowej. Kwestia stanu dróg. Jak śmigasz głównie po autostradach i krajowych to możesz nawet założyć 20"
  12. otoz to ;] do b6 - 18-19" wiec w twoim przypadku 18" Dlatego na niektórych drogach trzeba się liczyć z jazdą poniżej 30 km/h Ale za to będziesz miał konkret fele
  13. Jak czarna guma ? Hmmm... sciągałem już coś takiego. To jest jakaś odmiana silikonu chyba. Powinno pójść bez problemu. Użyj tak jak pisałem żyłki a to co zostanie na kloszu to jak złapiesz za to i pociągniesz to zejdzie (będzie się ciągło ale nie będzie problemu z odklejeniem od klosza).
  14. http://www.moto.allegro.pl/item471441001_philips_w5w_12v_5w_2szt_zar_samoch_blue_vision.html Jednak chyba za komplet
  15. Jakbym tylko miał takie pieniądze to bym się pokusił Fela naprawdę mega kozak :kox:
  16. Są LEDy pod W5W, sam mam takie zamontowane, tylko że kupiłem białe ale niebieskie też były. Chyba za komplet a nie za sztukę
  17. Ja też jeżdzę w zimie na czarnych stalówkach. I nie mam zamiaru zakładać kołpaków
  18. Co do manualnej regulacji (tymi pokrętłami) to nie zawsze działa. Jak byłem na przegladzie i diagnosta regulował mi te światła, to mówił że czasami przyjeżdzają do niego ludzie by wyregulować ale się nie da. Poprostu można zerwać te śruby do regulacji i nici z manualnej regulacji. Będziesz wtedy kręcił a soczewka nawet nie drgnie.
  19. Poszukaj na allegro. Od groma jest tam niebieskich diód LED
  20. Nawet jak będzie miał klej to benzyna ekstrakcyjna i powinien zejść. W ostateczności owijasz śrubokręt w szmatkę i delikatnie skrobiesz
  21. Dibo odpowiedział(a) na Bartek85 temat w Audi A4 B6
    Hehe... na szybcika przejrzałem kilka ostatnich postów i jakoś mi ten Twój uciekł
  22. 19" to już całkiem tylko na polskich drogach to już strach na takich się toczyć. Ja czasami się boję o moje 17" jak jadę po niektórych drogach
  23. Jak dla mnie to na polskich drogach "lans" odpada a zwłaszcza w szczecinie i zachpom. jest poracha [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 15:03_________________________________________________ Z zawiechą też poraszka - mam u siebie obniżone Kwestia tego jak ktoś jeździ, no i wyrzeczeń. Sam jeżdzę na 17" mimo że słyszałem że to rozmiar nie na nasze drogi. Zawias też mam sporo niżej. I czasami mnie trafia jak na niektórych drogach muszę zwolnić poniżej 30km/h. Ale coś za coś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.