Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B6]17 cali czy 18 cali funkconalność, praktyka, uzytkowanie co lepsze?
Zakładaj 18", będziesz musiał bardziej uważać ale za to będzie Oczywiście obniż autko. 17" do B6 to za mało, poza tym ma być lans
-
[B6 AWX] Czy opony mam nie za szerokie ?
Ale wymieniłeś przecież ten pasek miesiąc wcześniej. Może to coś innego
-
[ALL B5] Da się odkleić brewki przyklejone do świateł?
To dobrze Mówiłem Ci że sobie sam poradzisz
-
[ALL B5] Prosze pomóżcie wybrać buty
Chyba na opony zimowe, żeby sól fajniejszych alu nie niszczyła
-
Oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Chyba 36mm :> Jak wymieniałem przepalone żarówki to takie kupowałem do swojego.
-
[B5 ADR] Które wycieraczki ?
Bierz Valeo
-
[ALL B5] Prosze pomóżcie wybrać buty
Opcja numer 1 Chociaż ja na Twoim miejscu rozejrzałbym się jeszcze za czymś innym.
-
Oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Te diody podejdą do B5. A z policją możesz mieć problemy.
-
[B5 AVG] Problem ze zdjęciem koła
Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykował. Możesz uszkodzić felgę. Popukaj z tyłu koło z jednej a później z drugiej strony kilka razy i powinno puścić.
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Tylko musimy datę ustalić. Może przyszły weekend ? Bo na tym jest Rzeszowki :>
-
[ALL B7] Żółlta barwa światla (TFL)
Właśnie o to chodzi, już się tak szczegółów nie czepiajmy, mimo że w nich diabeł siedzi Kolega chciał jakieś niebieskie postojówki, więc poleciłem mu najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o niebieski kolor :>
-
[ALL B5]doradźcie proszę
195/65/R15 i będzie
-
[ALL B6]17 cali czy 18 cali funkconalność, praktyka, uzytkowanie co lepsze?
Nie wiem co Cię w tym śmieszy. Zależy od stanu dróg po których jeździsz. Ja często jeżdzę nie po głównych drogach tylko jakichś mniejszych, dojazdowych, wiejskich. Mam fele + obniżony dość mocno zawias także muszę uważać i na fele i na to żeby auta nie zawiesić i nie zostawić miski olejowej. Kwestia stanu dróg. Jak śmigasz głównie po autostradach i krajowych to możesz nawet założyć 20"
-
[ALL B6]17 cali czy 18 cali funkconalność, praktyka, uzytkowanie co lepsze?
otoz to ;] do b6 - 18-19" wiec w twoim przypadku 18" Dlatego na niektórych drogach trzeba się liczyć z jazdą poniżej 30 km/h Ale za to będziesz miał konkret fele
-
[ALL B5] Da się odkleić brewki przyklejone do świateł?
Jak czarna guma ? Hmmm... sciągałem już coś takiego. To jest jakaś odmiana silikonu chyba. Powinno pójść bez problemu. Użyj tak jak pisałem żyłki a to co zostanie na kloszu to jak złapiesz za to i pociągniesz to zejdzie (będzie się ciągło ale nie będzie problemu z odklejeniem od klosza).
-
[ALL B7] Żółlta barwa światla (TFL)
http://www.moto.allegro.pl/item471441001_philips_w5w_12v_5w_2szt_zar_samoch_blue_vision.html Jednak chyba za komplet
-
[ALL] co to za felgi ??
Jakbym tylko miał takie pieniądze to bym się pokusił Fela naprawdę mega kozak :kox:
-
[ALL B7] Żółlta barwa światla (TFL)
Są LEDy pod W5W, sam mam takie zamontowane, tylko że kupiłem białe ale niebieskie też były. Chyba za komplet a nie za sztukę
-
[ALL] Zimowe mody
Ja też jeżdzę w zimie na czarnych stalówkach. I nie mam zamiaru zakładać kołpaków
-
[B5 AFB] regulacja xenonow
Co do manualnej regulacji (tymi pokrętłami) to nie zawsze działa. Jak byłem na przegladzie i diagnosta regulował mi te światła, to mówił że czasami przyjeżdzają do niego ludzie by wyregulować ale się nie da. Poprostu można zerwać te śruby do regulacji i nici z manualnej regulacji. Będziesz wtedy kręcił a soczewka nawet nie drgnie.
-
[ALL B7] Żółlta barwa światla (TFL)
Poszukaj na allegro. Od groma jest tam niebieskich diód LED
-
[ALL B5] Da się odkleić brewki przyklejone do świateł?
Nawet jak będzie miał klej to benzyna ekstrakcyjna i powinien zejść. W ostateczności owijasz śrubokręt w szmatkę i delikatnie skrobiesz
-
[ALL B6] Jaki to grill?
Hehe... na szybcika przejrzałem kilka ostatnich postów i jakoś mi ten Twój uciekł
-
[ALL B6]17 cali czy 18 cali funkconalność, praktyka, uzytkowanie co lepsze?
19" to już całkiem tylko na polskich drogach to już strach na takich się toczyć. Ja czasami się boję o moje 17" jak jadę po niektórych drogach
-
[B5 AFN] CZY PASUJE???
Jak dla mnie to na polskich drogach "lans" odpada a zwłaszcza w szczecinie i zachpom. jest poracha [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 15:03_________________________________________________ Z zawiechą też poraszka - mam u siebie obniżone Kwestia tego jak ktoś jeździ, no i wyrzeczeń. Sam jeżdzę na 17" mimo że słyszałem że to rozmiar nie na nasze drogi. Zawias też mam sporo niżej. I czasami mnie trafia jak na niektórych drogach muszę zwolnić poniżej 30km/h. Ale coś za coś