Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. A ja drugi rok z rzędu wyczułem zimę Wczoraj skończyłem montaż zimowego setupu, a dzisiaj śnieg. Rok temu było tak samo. Dzień przed spadnięciem śniegu założyłem zimówki i podniosłem na gwincie. Jak co roku i tym razem przy kręceniu gwintu posypało się trochę h@#%. Ale już jest plan na przeróbkę żeby nie zapiekało
  2. Hehe... ano spał Trochę umordowany był
  3. Dzisiaj widziany wrc jak wlatywał na auchan Się prezentuje autko podczas jazdy
  4. Poprzedni właściciel był alergikiem i to podobno był powód braku klimatyzacji.
  5. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Ja nie widzę problemu, tylko późnym wieczorem bo prędzej nie dam rady.
  6. A już myślałem że będzie kolejna konkretna B6 na forum, a tu ma być body B7 IMHO B7 to najbrzydsze A4 jakie wyszło Jedynym ratunkiem dla Twojego planu B7 może być body właśnie RS4 w czarnym macie. Chociaż jednak mimo wszystko osobiście pozostałbym przy B6 które dla mnie jest najładniejsze ze wszystkich A4.
  7. A jak napiszę że jeżdżę na żużel do konkurencji to będę bity ?
  8. Z tego co wiem to kolejnym modem ma być sprzedaż
  9. Dibo odpowiedział(a) na miro_x temat w Audi A4/S4 B6
    Fajnie śmiga po programie Hamulce też robią swoje
  10. ale wy lubicie mi mieszac.... ..... ale ok W takim razie jedna biała L-ka z napisem bezturbinowym
  11. Arek a przy okazji nie zrobiłbyś mi jednej takiej jak była w pierwszej turze ? Nie powinno być z tym problemu
  12. Dibo odpowiedział(a) na ukcio temat w Inne marki
    Widzę że Mini od nas z podkarpacia Graty zakupu i oby się sprawował Zawsze miałem słabość do tych aut, a po "Włoskiej robocie" x2 jeszcze bardziej
  13. Wreszcie się pochwaliłeś Autko na żywo ładnie się prezentuje Kolor
  14. aju ale jak przestaniesz płacić ubezpieczenie to chyba nic się nie stanie Jak będziesz potrzebował wyjechać na drogę to wtedy ubezpieczysz ponownie. Podobnie chyba jest z przeglądem, ale nie jestem pewny.
  15. Dibo odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    Piękne E30
  16. Szukaj używki KW, H&R, Koni albo Wietec
  17. Jeszcze nie mam ale już są w drodze A ja już kilka razy Cie widziałem Grafitowym sedanem śmigam na ori 16 z wypolerowanym na lustro wydechem :> To chyba już wiem którym, kojarzę auto ale nie wiedziałem że to klubowe A moje się rzuca w oczy także Tobie łatwiej było mnie wyczaić
  18. miro wreście FMICa załozyłeś harley masz ramki klubowe ? Bo nie widziałem Cię jeszcze na P-sku czy Resie.
  19. Karbonem na metry sobie obkleisz
  20. Ja też mam w takim razie wersję S-line Patrząc tak na to wychodzi że Polska to jest jedyny kraj w którym jest więcej eMek niż ich wyprodukowano i tak samo jest więcej Audi z pakietem S-line i Audi S4 niż wyjechało z fabryki
  21. RWD ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.