Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. GM widziany wczoraj w sklepie z zegarkami
  2. Dibo odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Moskal graty eSki Kolor idealny, mi się też w takim eSa marzy tylko, że sedanik Widzę że dobrze wychodzisz na tych dzwonach najpierw przeskok z 1.8 na 1.8T, a teraz z 1.8T na 2.7BiT. Oby na tym się skończyło
  3. Ta czerwona to pokazówka Riegera
  4. Ja też tankuję głównie na Orlenie i też bym wziął taką kartę, a w zasadzie to 3 sztuki a może nawet więcej jak zapytam kilka osób co też mają OOOO:wink4:
  5. Ja z kolei szukam folii 3M w kolorze beż/kość słoniowa. Widział ktoś gdzieś taką folijkę ?
  6. To chyba ja
  7. Wiem... kiera i fotele Ja bym chciał wreszcie skończyć to wnętrze żeby na wiosnę dokończyć z zewnątrz.
  8. Jak poszukasz to kupisz dobrego wzmaka w śmiesznych pieniądzach Sam się zacząłem powoli rozglądać za drugim, bo ten co mam to wszystkiego nie uciągnie.
  9. Kowi nie chodzi o zagłuszanie tylko o wzajemne znoszenie się fal. Poza tym skrzynka w bagażniku ma być tylko dopełnieniem reszty. Nie jestem fanem głośnego umc umc w samochodzie. Ma ona jedynie delikatnie wspomagać resztę głośników. Całość ma ładnie czysto grać, dlatego też postawiłem na Focale [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 19:32_________________________________________________Obczaiłem tą taśmę dekarską Soudala i koszt około 100 PLN.
  10. Ale ja myślę o dobrze zamontowanej 16cm a nie źle Co do głośników w tylnej półce i niskotonowca w bagażniku, to złe ustawienie spowoduje że fale akustyczne będą się znosić nawzajem. Ale jak już dobrze ustawisz to bajka A co do wzmaka to jeden już siedzi u mnie i napędza te 165mm. Ma on docelowo napędzać jeszcze 130mm. No i będzie drugi wzmacniacz do dwóch 250mm
  11. Jak te 130mm sprawują się z przodu ?
  12. Tylko jeszcze do końca nie wiem czy nie zrobić inaczej bo mam obecnie dwie 165mm włożone w półkę. Plan był taki żeby do tych w półce dołożyć 130mm z przodu i zrobić skrzynię basową na dwie niskotonowe 250mm do bagażnika. Druga opcja jest taka że do przodu wkładam te 165mm z bagażniku, w tylne drzwi te 130mm, a niskotonowe 250mm w tylną półkę. Nie wiem jednak czy w tylnej półce to dobre rozwiązanie i pewnie lepsza będzie skrzynia basowa którą mam zamiar zrobić. Także są dwie koncepcje, która według Was lepsza ?
  13. ja z mdf-u a jakie głośniki ??? jaka głębokość montazu ?? Te 130mm Focala Co do głębokości montażowej tak 62mm.
  14. + waga nowych głośników i panelu:naughty: Pewnie wezmę tego Soudala. A panel mocowania na głośnik z czego robiłeś ? Z MDFu ?
  15. Taka jedna rolka wystarczy no oba drzwi ? Kładziona pojedynczo czy podwójnie, jak u Krychy ?
  16. moskal ile tego trzeba i po ile mniej więcej jest ? Porównam sobie z cenami mat wygłuszających.
  17. Kowi tylko że tam tego jeszcze nie ma wrzuconego Gdzie najlepiej/najtaniej kupić maty wygłuszające ?
  18. slepy a próbowałeś wyjąć z boczka te plastiki z rączkami (gdzie są przyciski do szyb i lusterek) ? Bo wygląda to na nierozbieralne od wewnętrznej strony, a muszę to zdemontować żeby obkleić albo malnąć na kolor.
  19. Tu jest właśnie problem - dużo stron i zdjęcia z fajnymi pomysłami giną w nich Podłokietnik raczej bym celował pod siedziska. Ale jak fajnie to wyjdzie to może całe wnętrze(materiały) tym bym pociągnął Ważniejsze gdzie znaleźć taki materiał bo nie jest to prosta sprawa ?
  20. Ano Focale, na dodatek ładnie to gra Do Focali które od dłuższego czasu są w samochodzie jak znalazł [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 15:58_________________________________________________Plan na obicie boczków się zmienił. Będzie beż/kość słoniowa na dekorach (coś jak u Nosba) i krateczka w tym kolorze na boczkach zamiast skóry. Jak macie jakieś zdjęcia to podeślijcie, będę wdzięczny Wiem że były pikczersy na battalionie ale ich nie mogę znaleźć
  21. Dzisiaj mam zamiar z nim powalczyć [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 08:52_________________________________________________Dzisiaj zabrałem się wreszcie do FISa i praktycznie go skończyłem. Wszystkie sygnały powyprowadzałem, co trzeba było zmasowałem i działa Na razie jednak zegar leży na stole bo muszę tarcze z EU przełożyć, a jutro tylko kodowanie [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 21:15_________________________________________________Trochę odświeżę temat, bo przez jakiś czas był w nim zastuj. Przyszły nowe graty do CA
  22. Wreszcie samochód pasuje do nicku właściciela Teraz Fly może mówić że jego auto fly
  23. I jest dużo droższy w utrzymaniu bo to jest "bratnia" konstrukcja do silnika z M-ki, a w związku z tym ma wiele części wspólnych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.