Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. Żadna norma mialem kiedys 1.8t b5 i nawet przy pałowaniu 100 nie złapał
  2. 92-94 to jest max jak masz 100 to jest cos nie tak, termostat/pompa wody/układ sie zapowietrza woda zle krąży
  3. Może początek końca pompy wody
  4. Ogolnie jest to w brata aucie bo ja mam b5 w tdi ale nic nie naprawione. Przepinałem tam u niego reduktor, nawet wogole odpiąłem go z instalaci wodnej i nic to nie dało. Została tylko mozliwosc taka ze jest uszkodzona uszczelka pod glowica albo glowica i dostają się spaliny do obiegu wodnego.
  5. Wpisz w wyszukiwarkę napinacz wałków rozrządu/łańcuch wałków rozrządu 1.8T
  6. Jak to w zawieszeniu to bym sie na twoim miejscu zajął wymianą wahaczy jak nie wiadomo kiedy były wymieniane. Twoie i innych życie i zdrowie. Urwie się któryś sworzeń i auta nie ogarniesz przy dużej prędkości
  7. Zużyte pierścienie olejowe,uszczelniacze zaworowe lub turbosprężarka
  8. To idzie zalozyć jak zaczepów nie powyrywało
  9. Najlepszym wyborem bedzie 225/40
  10. a nie lepiej zostawic sobie obecne i kupic cos nowszego
  11. --Rafcio-- odpowiedział(a) na SoltyS123 temat w 1.8T
    System powietrza wtórnego – działanie i usterki | HELLA WWW.HELLA.COM System powietrza wtórnego | Konstrukcja i sposób działania aktywnego systemu powietrza wtórnego ✓ Objawy usterek i przyczyny awarii ✓
  12. --Rafcio-- odpowiedział(a) na SoltyS123 temat w 1.8T
    Pompa powietrza wtórnego
  13. --Rafcio-- odpowiedział(a) na arti97 temat w 2.0TDI
    Dla mnie jest to coś co napędza pasek wielorowkowy ale ci nie wywróże co to
  14. --Rafcio-- odpowiedział(a) na arti97 temat w 2.0TDI
    Alternator? Rolka jakaś? Trzeba zdjac pasek wielorowkowy i zobaczyc czy ustanie
  15. --Rafcio-- odpowiedział(a) na FreeStylePL temat w 2.0TDI
    Normalnie pali, zostaw to w spokoju
  16. Dzięki za radę, w moim przypadku zbierznosc byla strasznie przestawiona, została poprawiona i dalej obserwuję jak to przeklada sie na opony
  17. No nie te same ale też mają tłoki, pierscienie, panewki itd itp
  18. Mój ojciec przejechał kiedyś golfem 3 1.9 tdi 200 tysięcy na wiecznie nie dogrzanym silniku i dalej by jezdził ale poszedł na złom bo blacha w golfie 3 wiadomo jaka jest. Tylko tam jazda była do 2500rpm max
  19. Próbuję ogarnąć problem braku grzania w brata b5 1.8t aeb z lpg który od zakupu nie ma grzania. Pompa wody jest nowa, auto dogrzewa sie do 90 stopni, nagrzewnica drożna a po zdjęciu obu węży od nagrzewnicy nie leci wogole płyn, dopiero jak sie przygazuje gdzies tak w 4000rpm to delikatnie cos leci a po za tym gorąca para. Z tego co widziałem to parownik wpięty jest równolegle w przewody do nagrzewnicy. Jestem tego zdania że jak pojawi się na wolnych obrotach płyn na wejściu do nagrzewnicy to i wróci grzanie. Szukam ogólnie jakiejś porady za co się złapać żeby naprawić to ogrzewanie bo auto jezdzi juz tak z rok czasu.
  20. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Maniek79_ka temat w 2.0TDI
    Nagraj chociaż film jakiś
  21. Podmień czujnik i zmień ten gumowy oring pod chłodniczką oleju bo to groszowe sprawy a jak dale będzie się lało to już zostanie miejsce blok podstawa.
  22. Do diesla wystaczy Ci coś pomiędzy 70 ah a 80 ah a jeżeli chodzi o producenta to każdy ma tam jakiegoś swojego ulubionego. Ja mogę polecić Bosch lub Vartę. W swoim mam taki jak na zdjęciu jest to Gigawatt z tego co się dowiedziałem produkuje go Bosch. Jeździ ze mną od 4 lat i nic sie z nim nie dzieje.
  23. U mnie w TDI siedzi taki Bosch seria Gigawatt i od 4 lat działa bez zarzutu.
  24. Ja bym ci polecił Bosch albo Varte

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.