Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Panowie 150zł za Motula X-cleana 5W40 to dobra cena ?
  2. Siemano Dziś środa popielcowa czyli zaczął się wielki post i trzeba jakieś wielkopostne postanowienia poczynić , a więc ja postanowiłem że nie będę latał na czerwonym :grin:
  3. Chopin ma za***iste RNS-E o co kaman
  4. ja tak mam i jest ok . W nocy nie napitala tak po gałach a w dzień też czytelnie. A jak Ty byś chciał ?
  5. powinien działać. naklejka raz tu raz tam , najważniejsze żeby był sprawny to bedzie chodził
  6. no wszystko git , a co Ci nie pasi w nim ?
  7. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemano czy u Was w porządku wszystko s tapatalkiem ? bo mi zamiast dodawać zdjęcia w konkretnym wątku zakłada nowe tematy i wyjebudu go z fona narazie
  8. nie sr** po gaciach , zaraz jade po nowy ori zawór N75 i za pare godzin bedzie wymieniony
  9. Czeski błąd. Nie mniej tylko bardziej i nie gęsty, tylko lepki. W sumie wiadomo o co chodzi. no a gdyby zostać przy motulu to co brać ? bo teraz lałem specific 5w40 , to teraz może x-cleana 8100 ? będzie lepszy ?
  10. WOW musze zobaczyć czy galaxy S4 też tak bedzie miał ja próbowałem i nic nie zagadał. Ale to może kwestia softu w module
  11. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a miejsce przyszykowane było
  12. no ja bede dzisiaj patrzył co to sie tam u mnie mogło zadziać. A tak dopytując ostatecznie to który lepszy ? 30 czy 40 ? bo nawet w samym aso leją castrola 5w30 :facepalm:
  13. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eeee ja nikogo nie spraszam poprostu jestem gościnny jak chcesz to wpadaj opierdolimy co nie co:naughty::decayed: wladi miałeś być na mojej wigilii Ale że co bo nie kojarze:decayed: chodziło o to że miałeś na wigilie klubową przyjechać nawiązując do Twojej wypowiedzi poprostu też jestem gościnny :decayed: siemano
  14. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eeee ja nikogo nie spraszam poprostu jestem gościnny jak chcesz to wpadaj opierdolimy co nie co:naughty::decayed: wladi miałeś być na mojej wigilii
  15. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    są tacy panowie którzy świetny deal robią na takich felach z firmy DPD :D:D
  16. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czekałem na kase. ale moze sie uda jeszcze taki komplet wyrwać
  17. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no kierwa ja je mialem brac
  18. :polew: Gniady
  19. no to lepiej jednak z kabla
  20. nie jest możliwe Specu a ile Ci zajęło zamontowanie kompletu ? w jeden dzień podejdzie to zrobić ?
  21. Pany a ogarnial ktos temat słuchania muzy z telefonu przez bluta ? czy to raczej nie mozliwe ?
  22. no to jaka jest różnica miedzy 30 a 40 ? to jest jakiś współczynnik gęstości ? czy what ?
  23. jak ktoś ogarnie to ja sie pisze na jakieś wspolne rezanko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.