Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. chyba nawet z 5-ciu, bo to był cabrio:grin: cudze obgadujecie, a swego nie znacie no właśnie swoje znamy
  2. kureczka no musze to spróbować , dzięki serdeczne za podpowiedź :hi:
  3. a pewnie teraz kobita szuka po domu i sie denerwuje gdzie jej zniknęły :P:P
  4. a jest taka możliwość żeby odczytał mape z karty SD ?? ktoś próbował ?
  5. ciężko mi powiedzieć co dla Ciebie znaczy nieduże : pół bagażnika ? czy mniej ? zależy też od funduszy : wiadomo że z wiodących firm to jbl gra fajnie za można powiedziec przyzwoite pieniążki , możesz też poszukać w firmie Magnat. wybór jest spory
  6. a jak ma pełno wody to znaczy że składak spawany z dwóch od polskiego niezawodnego handlarza ? czy jak to może być ? bo jak u mnie ostatnio z Dominem wkładaliśmy nowy moduł BT to sucho było idealnie aż sie sam Domin zdziwił ale to autko z pewnej ręki
  7. ja ukręciłem śrubę w tym plastiku i boję się ruszać drugiej. nie bój się , 35zł w aso to nie taka tragedia
  8. ja myśle że niemce sie popisały ale jak używasz oryginalnej tłoczonej płyty , a jak u nas wszyscy łądują nieori i to jeszcze brudne i porysowane, a w sumie to i niektórzy ładują tam płyty z mp3 i orają ten napęd. A wydaje mi się że po to są zmieniarki osobne do audio i specjalnie po to niemce zrobili dodatkowe dwa wejścia na karty SD żeby z tego palić MP3 dobrze myśle ?
  9. shakal to jak bedziesz rezał to daj znać , miałbym pare pytań co i jak bo widze że jesteś dużo bardziej zorientowany niż ja. pozdro
  10. ja jestem ale bez wozu bo musiałem samolotem podskoczyć w trybie pilnym , ale może sie zjawie
  11. galaxy ace2 smiga bez problemu:decayed: Kurde to co ja mam nie tak? Kontakty w tel czy na sim? kiere multi masz??? Tak. Mam kiere multi moduł d rns-e i brak kontaktów na fisie kodowanie blutka jakie:wink: Domin kurcze ja tu o flache walcze jak sie uda to obalimy na pół :P:P
  12. galaxy ace2 smiga bez problemu:decayed: Kurde to co ja mam nie tak? Kontakty w tel czy na sim? ja wiem co trzeba zrobic ale jak Ci napisze to sie pozbawie szansy na dobrą flaszke :P:P więc najpierw Ci to zrobie a dopiero później napisze co i jak oki? sam tak zaproponowałeś
  13. galaxy ace2 smiga bez problemu:decayed:
  14. forseco poradziłeś już sobie ? no bo z tego co pamiętam to Specu dał Ci numer tel i miałeś sie do niego zgłosić ? Zgłosił się zgłosił W ABS wywala cały czas błąd 18265 ERROR MESSAGE FROM ECU obstawiłem wodę w ECU, w weekend Michał rozbierze obudowę i zobaczy czy komp i przekaźniki nie pływały. a będzie z niego klubowicz ? ;)
  15. no dla własnej ciekawości z chęcią to zrobie.
  16. forseco poradziłeś już sobie ? no bo z tego co pamiętam to Specu dał Ci numer tel i miałeś sie do niego zgłosić ?
  17. mam HTC Sensation z androidem 4 i wszystko działa tak jak należy , ale to HTC to ja jestem chetny na tą flache kiedy wpadasz do Wrocławia albo Wawy ?
  18. ja pitole ale mieszacie ludziom w głowach , a więc : jak parujesz telefon z modułem to pierwsze co robisz to wpisujesz pin czyli 1234, i zaczyna sie łączyć , później pika że BT ON i cyka. NATOMIAST po jakiejś chwili pyta ponownie czy zgadzasz się aby BT zaczytał twoje kontakty do pamięci ! jeśli z przyzwyczajenia do wszystkiego co instalujesz dałeś NIE to sie nie dziw że nie wyświetla :P:P I przy okazji można mu zaznaczyć okienko "zapamiętaj i nie pytaj ponownie" i wtedy jak wchodzisz do auta i odpalisz zapłon to już nie bedziesz musiał nic akceptować ani nawet wyciągać telefonu pod warunkiem że bedziesz miał włączonego BT w telefonie rozparuj tel i sparuj ponownie i zwróć uwagę i przeczytaj dokładnie komunikaty na Iphonie pryka, na HTC Sensation i Desire tak samo dziwne że tylko z tymi szajsungami jest problem :P:P jak coś nie pójdzie to pisać , pomożemy ---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- nie ma to najmniejszego związku. Jeśli miałbyś kiere to tylko zyskujesz dodatkowe możliwości w postaci rozmowy z babeczką i głosowego wybierania numerów , albo poprostu przewijaniu i wybieraniu numerów na FISIE , BO SIE WYŚWIETLAJĄ jak są zapisane na sim ja miałem jakieś problemy z Nokią i symbianem i wtedy faktycznie nie chciał zaczytywać kontaktów na fisa ale BT śmigał normalnie.
  19. a ja dodam że jakby ktoś połamał niechcący dolny plastik to nie płakać bo w aso kosztuje 35 zł
  20. ja nie mam szajsunga ale tak , kontakty z sima wczytuje i możesz je normalnie wybierać kierą MF
  21. Motul Specyfic 5W40 , amen
  22. nie , spokojnie już wszystko ok
  23. jak masz problem to zapraszam do mnie , mam vaga odczytamy i bedziemy wiedzieć co i jak, Oczywiście jak bede w Warszawie ale jestem często

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.