Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. Nie wszyscy to potrafią zrozumieć i sprzedają rzeczy nie sprawne a potem nie chcą przyjąć zwrotu. Nie polecam zakupu u tego uzytkownika Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. To jak nie ma to powinien i na moim działac Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. Linia K jest podlaczona. Nie kazdy kabel sie polaczy z tym dlatego tez dopytywalem sprzedajacego czy napewno sie z tym podlacze. Zostalo mi to potwierdzone ,sprzedajacy ma B6 takze niepowinny byc problemu a wyszlo inaczej...
  4. Z licznikiem i MCE. Z innymi ten sam problem co z blutu
  5. Witam. Zakupilem od uzytkownika grzes283 kabel z vcds. Przed zakupem kilkakrotnie pytalem czy polaczy sie z radiem i blutu. Zostalo mi to potwierdzone przez sprzedajacego. Po odpaleniu u siebie kabel nie laczyl sie ani z modulem blutu ani radiem. Zglosilem to sprzedajacemu i ze zwracam bo dlamnie jest nie sprawny. Od sprzedajacego otrzymalem informacje ze nie przyjmuje zwrotu i ze mu d**e zawracam Oczekiwalem tylko tych 2 rzeczy od zakupionego towaru. Niestety nie dzialalo tak jak mialo a sprzedajacy sie wykreca od przyjecia zwrotu
  6. Cany z mce a sygnal predkosci z zielonej kostki ze slupka kierowcy
  7. A podpinales pod vaga? ja tez dokladalem sobie z tylu pdc. Podlaczylem raz nie dziala. Drugi wedlug innej rozpiski. Probowalem jeszcze raz u kolegi . Podlaczenie to samo z tym ze vag byl podpinany i odrazu ruszylo. Wydaje mi sie ze przez bledy nie chcialo ruszyc Z tym ze ja sygnal predkosci mam z innego miejsca jak i cany. Napoczatku mialem tak samo jak ty podlaczone I haka rowniez nie mam
  8. Jakbys chcial to moge numer podac tej szybki
  9. Mam adaptery na sprzedaz
  10. Mi zostaly 2 kompletu
  11. Napisz mi Pw to podesle ci zdj grzanego
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja mam od 1.8 t i nie trzeba bylo nic robic
  13. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiecej do ciebie nie zadzwonie[emoji14]
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktos chetny na spryski grzane mgielkowe?
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To wlasnie te blendy . Te plastiki. O diody nie pytalem ale mysle ze ok 200 zl/szt kosztuja
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja przypadkiem trafilem na temat o dokladaniu wlasnie tych blend do B8 . I tam jest ten numer. W google tez szukalem ale nic nie znalazlem
  17. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak jest bo sama blenda nie ma numerka... Numerek posiada tylko ta ledowa lampka Ta oslonka pod lusterkiem tez ma swoj numer. Pytalem w ASO o czesc ktorej numer znalazlem na forum . Okazalo sie ze to jest to co szukam. Koszt takiej oslony to 37,13 zl U mnie na blendzie tez nie ma zadnego numeru. Jest cos podobnego jak piszesz. Dobrze ze na forum byl chociaz numer tego;)
  18. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest temat o takiej blendzie z tym ze z polifta. Jest podany numer lampki ledowej jak i samego plastiku pod ta lamkpe takze myslalem ze w przed lifcie jest podobnie
  19. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jaki ma numer osłona dolna lusterka z A6 C6 z podswietlaniem led ? Znalazlem na forum jaki ma lusterko z polifta a z przedlifta nie widze . Pomoze ktos ?
  20. Panowie macie aktualna godzine? Bo mi pokazuje o godz do przodu
  21. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba tunel wyciagnac zeby do licznika kable podlaczyc. Potem Vag i hula:)
  22. Ma instalacje pod fotochrom To ze jest 10 pin nie swiadczy o tym ze jest wklad fotochrom. Sam mam ori lusterka 10 pin a wklady grzane . To ze ktos pisze ze 10 pin to polowa sukcesu. Jesli na zdj jest czarna obwodka albo przyciemnione brzegi wtedy wiadomo ze fotochrom:)
  23. Podobnie bylo u mnie. Nie slowny gosc...
  24. Temat czesciowo rozwiazany ale ogolnie nie polecam
  25. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8EO 953 549 J panowie co sie da zakodowac pod ten modul?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.