Treść opublikowana przez rafi10612
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Nie wszyscy to potrafią zrozumieć i sprzedają rzeczy nie sprawne a potem nie chcą przyjąć zwrotu. Nie polecam zakupu u tego uzytkownika Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
To jak nie ma to powinien i na moim działac Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Linia K jest podlaczona. Nie kazdy kabel sie polaczy z tym dlatego tez dopytywalem sprzedajacego czy napewno sie z tym podlacze. Zostalo mi to potwierdzone ,sprzedajacy ma B6 takze niepowinny byc problemu a wyszlo inaczej...
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Z licznikiem i MCE. Z innymi ten sam problem co z blutu
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Witam. Zakupilem od uzytkownika grzes283 kabel z vcds. Przed zakupem kilkakrotnie pytalem czy polaczy sie z radiem i blutu. Zostalo mi to potwierdzone przez sprzedajacego. Po odpaleniu u siebie kabel nie laczyl sie ani z modulem blutu ani radiem. Zglosilem to sprzedajacemu i ze zwracam bo dlamnie jest nie sprawny. Od sprzedajacego otrzymalem informacje ze nie przyjmuje zwrotu i ze mu d**e zawracam Oczekiwalem tylko tych 2 rzeczy od zakupionego towaru. Niestety nie dzialalo tak jak mialo a sprzedajacy sie wykreca od przyjecia zwrotu
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Cany z mce a sygnal predkosci z zielonej kostki ze slupka kierowcy
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
A podpinales pod vaga? ja tez dokladalem sobie z tylu pdc. Podlaczylem raz nie dziala. Drugi wedlug innej rozpiski. Probowalem jeszcze raz u kolegi . Podlaczenie to samo z tym ze vag byl podpinany i odrazu ruszylo. Wydaje mi sie ze przez bledy nie chcialo ruszyc Z tym ze ja sygnal predkosci mam z innego miejsca jak i cany. Napoczatku mialem tak samo jak ty podlaczone I haka rowniez nie mam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jakbys chcial to moge numer podac tej szybki
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Mam adaptery na sprzedaz
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Mi zostaly 2 kompletu
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Napisz mi Pw to podesle ci zdj grzanego
-
B6 DIVISION
A ja mam od 1.8 t i nie trzeba bylo nic robic
-
B6 DIVISION
Wiecej do ciebie nie zadzwonie[emoji14]
-
B6 DIVISION
Ktos chetny na spryski grzane mgielkowe?
-
B6 DIVISION
To wlasnie te blendy . Te plastiki. O diody nie pytalem ale mysle ze ok 200 zl/szt kosztuja
-
B6 DIVISION
A ja przypadkiem trafilem na temat o dokladaniu wlasnie tych blend do B8 . I tam jest ten numer. W google tez szukalem ale nic nie znalazlem
-
B6 DIVISION
Tak jest bo sama blenda nie ma numerka... Numerek posiada tylko ta ledowa lampka Ta oslonka pod lusterkiem tez ma swoj numer. Pytalem w ASO o czesc ktorej numer znalazlem na forum . Okazalo sie ze to jest to co szukam. Koszt takiej oslony to 37,13 zl U mnie na blendzie tez nie ma zadnego numeru. Jest cos podobnego jak piszesz. Dobrze ze na forum byl chociaz numer tego;)
-
B6 DIVISION
Jest temat o takiej blendzie z tym ze z polifta. Jest podany numer lampki ledowej jak i samego plastiku pod ta lamkpe takze myslalem ze w przed lifcie jest podobnie
-
B6 DIVISION
Panowie jaki ma numer osłona dolna lusterka z A6 C6 z podswietlaniem led ? Znalazlem na forum jaki ma lusterko z polifta a z przedlifta nie widze . Pomoze ktos ?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Panowie macie aktualna godzine? Bo mi pokazuje o godz do przodu
-
B6 DIVISION
Trzeba tunel wyciagnac zeby do licznika kable podlaczyc. Potem Vag i hula:)
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Ma instalacje pod fotochrom To ze jest 10 pin nie swiadczy o tym ze jest wklad fotochrom. Sam mam ori lusterka 10 pin a wklady grzane . To ze ktos pisze ze 10 pin to polowa sukcesu. Jesli na zdj jest czarna obwodka albo przyciemnione brzegi wtedy wiadomo ze fotochrom:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Podobnie bylo u mnie. Nie slowny gosc...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Temat czesciowo rozwiazany ale ogolnie nie polecam
-
B6 DIVISION
8EO 953 549 J panowie co sie da zakodowac pod ten modul?