Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. Moze sie myle ale to chyba walniety licznik jest bo tez mam AWX i przy ciezkiej nodze 7 litrow to jest max co wezmie . Pozatym ten zasieg 2000 km
  2. I tak jest niezle:) czarny kolor utrzymac w czystosci to tez trzeba sie natrudzic zeby nie bylo widac brudu
  3. Efekt niezly:) fajna czarnulka;)
  4. To tez jest tez tymczasowe bo nie wiesz w jakim stanie jest listwa . U mnie do samego konca chodzila normalnie ,nie bylo problemow ze skrecaniem tylko olej wywalalo.
  5. Pilnuj oleju a jeszcze troche pojezdzisz. Mi jak przeciekala to prawa strona byla w oleju Dokladnie jak kolega wczesniej napisal magiel z servotroniciem
  6. Masz wyciek plynu z maglownicy ? zostawiasz plamy,na drazkach nie masz oleju ?
  7. Ktora mam nadzieje ze za szybko sie nie skonczy bo kazdy gadzet cieszy jak malo co
  8. Nie mam kiedy zrobic:/ Nowe zdj
  9. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jesli kurier to zamawiaj przez internet. Jak chcialem wyslac tunel to w punkcie policzyli mi 50 a przez strone ok 23 zl
  10. Wszystko zmontowane i czujnik nie dziala:/ cena nowego to ponad 300 zl
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zerknij tutajhttp://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2003-8e-1-000-001-8e-5-400-000-91925-parking-aid/ 8E0711333A 3Q7 ale wpierw poczytajhttp://a4-klub.pl/index.php?/topic/221314-guzik-hamulca-recznego-a4-b6/ Dzieki;) zamowione
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka:) Panowie chce sobie zamowic przycisk od recznego. W Aso jest dwa rodzaje do wyboru i nie wiem jaki zamowic
  13. Niezla fura Postaram sie ogarnac ten temat jeszcze w tym tyg zebyscie juz nie narzekali
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na nedwed temat w Audi A4 B8
    Niestety nie mam B8 ale wiem ze jest roznica na plus
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moze magiel sie oddzywa
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na nedwed temat w Audi A4 B8
    Do B8 podchodza bez adapterow. Spilowanie polega na powiekszeniu otworu zeby miec wieksza regulacje http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319072-spryskiwacze-mgielkowe-podgrzewane/ w moim temacie jest zdj,z lewej strony jest oryginalny a z prawej juz spilowany Najlepszym sposobem na spilowanie moim zdaniem jest wyciagniecie dyszy spryskujacej i spilowanie malym pilniczkiem
  17. To moze dokonczmy na PW zeby watku juz nie zasmiecac
  18. Ja mam te adaptery Koszt wysylki to ok 20 zl do UK
  19. Tak. To sa podgrzewane Najlepszym i najszybszym sposobem moim zdaniem jest zrobic tak jak kolega wypiac sprysk i zobaczyc czy jest kostka z instalacja
  20. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry Panowie potrzebuje pilnie soft do RNS-E ze spolszczeniem i SDS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.