Treść opublikowana przez Damian
-
Piłka nożna
Wenger to ma jakieś dziwne spojrzenie na swój zespół (nic mu nie ujmująć). MA chyba jakiś kompleks bo k**wa raz się przejechał na transferze super gwiazdy ligi francuskiej (Szamak czy jak to się tam pisało:decayed:) a później pomimo wszystko kupił Giroud:doh: Jak dla mnie to mało który francuski napadzior sprawdzi się w EPL - prędzej w Hiszpanii ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ---------- :kox: ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- BTW Arsenal nie ma szans na mistrzostwo w tym roku - po takiej pierwszej części sezonu - patrząc na ich skład i kontuzje - ich forma może iść tylko w dół ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- I bym zapomniał o najważniejszym - Cetnarski w Widzewie:polew::polew:
-
Piłka nożna
Po h*j Arşenalowi ten mosiek?
-
Piłka nożna
Ale to sa dobre pytania :naughy:
-
Piłka nożna
A jakie bys chcial? Jak ma na imie Cristiano Ronaldo?
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Watpie zeby Messi odszedl, nawet jesli zaplaca klauzule:wink:
-
Audi do ślubu
Ja jechalem c63 amg:kox:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Hugo luz, To o czym pisalem mozna wprowadzic w kazdej chwili:wink:
-
Gran Turismo 6
Ja spokojnie moge o 2s zejsc Wyczłapane przy uzyciu dinksa od przyczłapki do bulbulatora ---------- Post dopisany 26-01-2014 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 23:03 ---------- Hyhy k**wa:decayed: Ale mi sie GTRem R35 za***iście lata:kox: a honda hsv wymiata:kox::kox:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Trza wprowadzic obowiazkowe wklejaníe linku do aukcji/ogloszenia i bedzie spokoj bo o nowym trybie forum ogloszen Hugo pisze juz od 2óch lat:wink:
-
Strefa Śmiechu
i ten jefo fotoradar - przehuj
-
[ALL B5] Audi S4
Byś się wstydził takie ujebane auto pokazywać
-
Gran Turismo 6
Teraz na Spa latam Peugeotem tym wyscigowym dostepnym w autach zastepczych 2.06,546:decayed:
-
Gran Turismo 6
Wandej w slsie 11 amg na monzy bez szykan 1.37 jest nierealna:decayed:
-
Gran Turismo 6
Ja na bank kupie ps4 tylko dla gt7:kox:
-
Sprawa Trynkiewicza - Szatana z Piotrkowa
Widac ze dostawal regularny wp***dol bo ma duza truskawe:decayed:
-
Seat Toledo 1M 2.3 v5
Dobry Tolek nigdy nie jest zly:wink:
-
Kto zostaje w OFE, kto rezygnuje ?
Zycie to nie jebajka Wyczłapane przy uzyciu dinksa od przyczłapki do bulbulatora
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
:banan: Oglądał ktoś nowe paranormal activity?
-
Kto zostaje w OFE, kto rezygnuje ?
Dlatego ja płacę najniższe składki do ZUS a na własną emeryturę sam sobie odłoże i będę pewien, że mnie nikt nie wydyma - no chyba, że inflacja:decayed:
-
Piłka nożna
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wal w inny kolor:naughty:- Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Jeszcze 3tyg:decayed: ---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- Golf 7 gti?- Kto zostaje w OFE, kto rezygnuje ?
Tru:decayed:- Kto zostaje w OFE, kto rezygnuje ?
A ja mam to w hu@u bo jak Bóg da i dozyje wieku emerytalnego (na ta chwile 67lat) to i tak Zus i Ofe padna i fige dostane albo podniosa wiek emerytalny do 95lat:decayed: - [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line