Treść opublikowana przez Damian
-
Projekt łazienki
Witam. Ogarnia takie sprawy ktos na forum? Potrzebuje kilka rad bo poki co mam tylko 4 gole sciany:decayed:
-
Urlop na żądanie przy umowie na próbę , czy się należy?
Ja bym Ci nie dał. Albo dał i od razu dyscyplinarka:kox:
-
Piłka nożna
Dzis o 20.45 kazdy szanujacy SIE kibic powinien wlaczyc telewizje na tvp2:decayed: Bo leci m jak milosc:kox:
-
[B5 ARG] sedan prawie s-line:D
I kto to mówi:grin:
-
B6 DIVISION
Pany za 27k kupie dobre b6 w Q? 1.8t lub 1.9tdi
-
[B5 ARG] sedan prawie s-line:D
S-line to zart?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ano. Nie na tyle groźnie co by auta Ci nie podebrali z parkinga spoko - teraz już mam spokój ze złodziejami - mam nadzieje że pomogło to że mam Twoje foto na tylnej bocznej szybie :polew:
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Polski w szkole miał?
-
[B5 1Z] A4 TDi
- [B5 1Z] A4 TDi
Pytales za ile? bo ja wiem ze kolo 1.8k:facepalm:- Piłka nożna
Roma to zbyt cienki balon i kiedys w koncu peknie:wink:- [B5 1Z] A4 TDi
- [B5 1Z] A4 TDi
Wiem takie fele bez opon w nizszej cenie:wink:- Piłka nożna
Dobry mecz:kox: Messi znowu ponoc dwuglowy:facepalm:- Piłka nożna
Ale Olic brame BVB wjebau:kox:- Piłka nożna
kurw.. to co sędziowie robią w naszej lidze to koszmar.. gol z metrowego spalonego ustawił mecz:facepalm: nie tylko w naszej lidze Patrz na gebels lige:wink: ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ---------- Oby Ruch wytrzymał- Pilarka stołowa lub ukośnica
Poszło PW Ja mam poprzednika modelu bosch gcm 12 gdl- Pilarka stołowa lub ukośnica
To też zależy jakie ma obroty dana piła. Model mogę Ci we wtorek podesłać jak będę w warsztacie bo nie pamiętam- [B5 APS] by czorny
:polew:- Pilarka stołowa lub ukośnica
Ja mam stolarnie i używam takiej ukośnicy od kilku lat - precyzja co do milimetra Do desek 50mm daje rade:wink: ---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- Sosnę i świerk przetnie bez problemu ale o twarszym rodzaju drewna zapomnij.- [B5 APS] by czorny
Na trzeźwego to tego się nie da chłopaki czytać:grin:- [B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
A to nie kabel od anteny gps od navi? Skoro masz 2din to moze kiedys navi siedziala- Zalany cały dom z winy dekarza. Co zrobić?
Sprawa załatwiona. Do zamknięcia:wink:- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky: :oklasky:- Piłka nożna
Ciekawe co Ley pokaże u Nawałki. Prędzej bym się bał co Nawałka pokaże:grin: - [B5 1Z] A4 TDi