Treść opublikowana przez michu93
-
Budowa suba - otwór szczelinowy a okrągły - różnice.
głośnika nie mam. pytam z ciekawości.
-
Budowa suba - otwór szczelinowy a okrągły - różnice.
dzięki, jest tu dużo teorii ale nic nie jest napisane o szczelinach.
-
Budowa suba - otwór szczelinowy a okrągły - różnice.
Elo. Chciałbym, żeby mi ktoś powiedział jaka jest różnica między otworem szczelinowym a okrągłym w skrzyni basowej. I co bardziej podpasuje do trance?
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
z tego co szukałem dzisiaj to nie ma
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
paraf - szukaj czegoś wyszukanego coś czego nie znajdziemy na byle jakiej a4
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
trzebabyło brać auto na kogoś kto ma zniżkę. tzn jako współwłaściciela - dziadkowie/rodzice. opony używki za 600zł? znajomy nam załatwił oponki 16" 205/55 continental i michelin razem 4 szt. z bieżnikiem 6mm za 50zł sztuka. wiem że bardzo tanio ale 600zł za używki bym nie dał. to bierz moje z alumami za 900zł
-
Strefa Śmiechu
http://mistrzowie.org/
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
no z takimi sprawami eksploatacyjnymi po kupnie auta trzeba się liczyć. dlatego trzeba dobrze rozplanować swój budżet.
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
ok 600zł za komplet. ale poszukaj na forum - różne firmy - różne ceny
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
chyba się kończy
-
Strefa Śmiechu
- [B5 AJM] [B5 AJM] Srebrne S:)
chyba nie czytałeś innych postów - pisał, że już ściągnął- [ALL B5] moja druga kosztowna zona,z nowym pakietem ubran
czemu jeszcze tego tu nie widziałem..? furka kozak może uaktualnisz wątek? coś przybyło/ubyło? gratki oczywiście za pracę jakiś program i inne mechaniczne zmiany będą?- S3 weekendowe
wszystkie felgi robione w tym stylu - tak malowane wyglądają jak chińszczyzna z allegro. a twierdząc że replika czy oryginał to bez znaczenia bo mało kto potrafi odróżnić jedno od drugiego to powinieneś być właścicielem a3 1.6 ze znaczkiem s3.- Spoty wrocławskie
już się zarejestrowałem kilka dni temu. ale nic ciekawego tam się nie dzieje :gwizdanie:- [B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
MAM'y są oklepane ale jak coś to slepy mówił, że na wiosne chce zmieniać koło możesz go najwyżej pośpieszyć trochę- Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13906896 świetna przeróbka n b7- [B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
max to jest 20" po przeróbkach 17 to minimum.- [ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
biorą i 600zł za element. ale 200zł też biorą. zależy od zakładu i ich możliwości- [ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
spytaj tego gościa - Pawlo 2004 - z tego co zauważyłem zna się na rzeczy to ci podpowie co i jak.- [B5 ADR] Moja A4-ka
to chociaż tyle dobrze. p.s. byłoby miło jakbyś używał znaków interpunkcyjnych- [ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
rysy perfidne.. pewnie z zazdrości..- [ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
nie ma sprawy. tylko nie zrób tego auta tak, żeby się odróżniało w złym tego słowa znaczeniu.. :gwizdanie:- [ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
możesz zrobić sam jak masz narzędzia i jakieś pojęcie o tym, ale z tego co widzę to chyba nie bardzo masz - bez obrazy a za ile ktoś ci to zrobi to nie mam pojęcia.- [ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
i spryskiwacze do xenona optymalna gleba to jest tak -30 wg. mnie, u nas na 16" jest -40/-30 i jest spoko. - [B5 AJM] [B5 AJM] Srebrne S:)