Treść opublikowana przez michu93
-
Biorę udział w konkursie foto... prośba o głos...
poszło
-
USB (?) z przodu komputera.
Zawsze mnie dręczyło, że nie mam w swoim kompie wejścia USB z przodu, tylko z tyłu (4 wejścia) więc komputer jest zawsze wysunięty... Ostatnio oblukałem bardziej i z przodu pod klapką (tak jak na zdjęciu) jest ikonka USB... po przyłożeniu do tego portu kabla od komórki na kompie wyskoczył mi dymek z informacją o spadku napięcia ale po chwili również wyskoczył, że znaleziono nowy sprzęt ale nic więcej... Może mnie ktoś uświadomic o co chodzi z tym portem? I przy okazji do czego są te 2 kolejne wejścia?
-
[B5 AHU] Czarna strzała :)
a4 miały podgrzewane przednie szyby? chyba tylko nawiewem.. ładne auto
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
mówiłem poważnie, ale skoro nie chcesz.. Twoja strata
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
mogę ci w zamian dac moje 16" na zimówkach! ew. zgodzę się na małą dopłatę... z Twojej strony
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
już mnie zje*ał, pierszy raz od 2 tygodni coś napisałem i już zje*a... Somes - - możesz odwiedzic mój wątek i się wypowiedzieć bo czekam na opinie..
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
co to taka temperatura... somes ma racje - rezaj teraz
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
nie chcę polerowanych, nie podoba mi się odkąd pierwszy raz wyczyściłem tłumik wkrętarką to się zakochałem, lecz tutaj mialem baterie rozładowaną we wkrętarce i czyściłem wiertarką i chyba za głęboko ale farba daje radę :good:chociaż myślałem o takim motywie że tłumik byłby właśnie szary a przy końcach czarną otoczkę prysnąc bo tak i tak takie coś się robi samo [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 20:02_________________________________________________Wolne do końca tygodnia - przydatna sprawa wykorzystałem czas i ładną pogodę i wyszczotkowałem fele od środka oraz zaciski zrobiły się żółte jak dla mnie wygląda świetnie a więc tak, wstałem o 9 rano - bardzo wcześnie i zabrałem się do roboty. po ściągnięciu koła ukazał się zacisk, brudny, brzydki: więc wiertara, druciak i jazda. Po wyszczotkowaniu oplułem go farbą : i druga strona no to zaciski niech schną, a wezmę się za felgi - mówię. I tu się okazał problem, bo były one na tyle brudne, ale to nie było błoto, tylko jakiś osad i nie po hamulcach chyba... ale założyłem druciaka na wkrętarkę i delikatnie drapałem, przemywając CIF'em, no ii udało się: no i później każde koło tak samo i efekty tego są następujące: a tak ogólnie to te felgi widzą mi się lepiej jak nie ma tych kołpaczków przy okazji okazało się, że lewy przegub jest do wymiany Teraz planuję jeszcze: -nowe dywaniki do środka -białe migacze boczne -czarny znaczek OOOO na dupe -może będą 17" jak sprzedam 16" -ori radio Na koniec fotka sprzed tydonia. Autko było tak uje*ane że aż mi go żal było Pozdro
-
[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89
gril.. hmmm... podsunąłeś mi pomysł - jutro coś pomyślę ładne auto, ale tylne lampy katastrofa - II lift są najlepsze
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
ale syf...
-
[ALL] Darmowe porady radcy prawnego?
Witam! Czy zna ktoś może numer do radcy prawnego, który by udzielił odpowiedzi na jakieś zapytanie za free? I czy w ogóle są takie oferty? Kiedyś słyszałem coś o tym, dlatego pytam.
-
Strefa Śmiechu
Jaka to melodia - RAP edycja [przeróbka ivona] leżę i kwiczę :polew:
-
Karta pamięci do Nokii 6280 - brak hasła
właśnie tam piszą o tym, żeby kartę formatowac i wynika z tego, że później nie powinno byc hasła...
-
Karta pamięci do Nokii 6280 - brak hasła
na starym nic nie zrobię, bo wyświetlacz mi padł już drugi raz, a nie chcę ryzykowac i przekładac wyświetlacza z nowego tel...
-
Karta pamięci do Nokii 6280 - brak hasła
no nie no żadne takie podstawowe kody nie działają, głównie teraz mi chodzi o to, dlaczego po sformatowaniu karty dalej telefon chce hasła?
-
Karta pamięci do Nokii 6280 - brak hasła
Witam! Kupiłem Nokie 6280 bez karty pamięci więc chciałem przełożyć z mojej innej uszkodzonej(wyświetlacz) nokii 6280 i ta nowa żąda ode mnie hasła. Nie znam go. Wsadziłem kartę do starej nokii i podłączyłem do kompa, tam kartę sformatowałem. Ale telefon dalej żąda ode mnie tego hasła, a czytałem, że po sformatowaniu hasło znika czy coś takiego.. Co teraz?
-
IO 2010 Vancouver
mówisz? ammann demotywuje na dometywatorach..
-
[ALL B5] Poszukiwanie fotek
ale w mercedesie tak musi byc! Tam jest ta wycieraczka tak zrobiona, że inaczej nie może byc! Jest wielka i masywna a w uno jest tak jak wyżej - cienka gałązka rozmazująca szybę...
-
[ALL B5] Poszukiwanie fotek
nie martw się, nie jesteś dziwny ale to zdjęcie jest z czasów kiedy królowały singlowe wycieraczki typu UNO, super nowoczesne klamki na pilota i takie tam
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
No ładna czerwona seria, narazie co do wnętrza to różnic się: -kiera (ta co masz była montowana od 1997 roku także spoko) -tapicerka -deska rozdzielcza - jej kolory -listwy dekoracyjne -gałka biegów -licznik i to wszystko ja do tych felg bym widział jeszcze relingi chrom oraz chrom dookoła szyb migacze boczne zmień na białe (widziałem na allegro takie jak z polifta - podłużne z wejściem kwadratowym na ostatnim foto, tym z licznikiem widzę niebieską poświatę u góry licznika - co to?
-
[ALL B5] Poszukiwanie fotek
szersza raczej nie
-
[ALL B5] Poszukiwanie fotek
nie wiem po co ci to, bo to wygląda jak bora ma ładne lusterka boczne
-
[ALL B5] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja świnka A4 AFN 1.9 TDi
nie mam pewności ale na 90% będą pasowały zwykłe z polifta nie spotkałem się na allegro, żeby były jakieś specjalne do esy
-
[ALL B5] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja świnka A4 AFN 1.9 TDi
atrap nie ma ale możesz włożyc same klosze. Ale wydaje mi się to bezsensu, bo halogen się jednak przyda.
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
nie koniecznie, bo te kratki kradną