Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. Zawsze mnie dręczyło, że nie mam w swoim kompie wejścia USB z przodu, tylko z tyłu (4 wejścia) więc komputer jest zawsze wysunięty... Ostatnio oblukałem bardziej i z przodu pod klapką (tak jak na zdjęciu) jest ikonka USB... po przyłożeniu do tego portu kabla od komórki na kompie wyskoczył mi dymek z informacją o spadku napięcia ale po chwili również wyskoczył, że znaleziono nowy sprzęt ale nic więcej... Może mnie ktoś uświadomic o co chodzi z tym portem? I przy okazji do czego są te 2 kolejne wejścia?
  2. a4 miały podgrzewane przednie szyby? chyba tylko nawiewem.. ładne auto
  3. mówiłem poważnie, ale skoro nie chcesz.. Twoja strata
  4. mogę ci w zamian dac moje 16" na zimówkach! ew. zgodzę się na małą dopłatę... z Twojej strony
  5. już mnie zje*ał, pierszy raz od 2 tygodni coś napisałem i już zje*a... Somes - - możesz odwiedzic mój wątek i się wypowiedzieć bo czekam na opinie..
  6. co to taka temperatura... somes ma racje - rezaj teraz
  7. nie chcę polerowanych, nie podoba mi się odkąd pierwszy raz wyczyściłem tłumik wkrętarką to się zakochałem, lecz tutaj mialem baterie rozładowaną we wkrętarce i czyściłem wiertarką i chyba za głęboko ale farba daje radę :good:chociaż myślałem o takim motywie że tłumik byłby właśnie szary a przy końcach czarną otoczkę prysnąc bo tak i tak takie coś się robi samo [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 20:02_________________________________________________Wolne do końca tygodnia - przydatna sprawa wykorzystałem czas i ładną pogodę i wyszczotkowałem fele od środka oraz zaciski zrobiły się żółte jak dla mnie wygląda świetnie a więc tak, wstałem o 9 rano - bardzo wcześnie i zabrałem się do roboty. po ściągnięciu koła ukazał się zacisk, brudny, brzydki: więc wiertara, druciak i jazda. Po wyszczotkowaniu oplułem go farbą : i druga strona no to zaciski niech schną, a wezmę się za felgi - mówię. I tu się okazał problem, bo były one na tyle brudne, ale to nie było błoto, tylko jakiś osad i nie po hamulcach chyba... ale założyłem druciaka na wkrętarkę i delikatnie drapałem, przemywając CIF'em, no ii udało się: no i później każde koło tak samo i efekty tego są następujące: a tak ogólnie to te felgi widzą mi się lepiej jak nie ma tych kołpaczków przy okazji okazało się, że lewy przegub jest do wymiany Teraz planuję jeszcze: -nowe dywaniki do środka -białe migacze boczne -czarny znaczek OOOO na dupe -może będą 17" jak sprzedam 16" -ori radio Na koniec fotka sprzed tydonia. Autko było tak uje*ane że aż mi go żal było Pozdro
  8. gril.. hmmm... podsunąłeś mi pomysł - jutro coś pomyślę ładne auto, ale tylne lampy katastrofa - II lift są najlepsze
  9. Witam! Czy zna ktoś może numer do radcy prawnego, który by udzielił odpowiedzi na jakieś zapytanie za free? I czy w ogóle są takie oferty? Kiedyś słyszałem coś o tym, dlatego pytam.
  10. Jaka to melodia - RAP edycja [przeróbka ivona] leżę i kwiczę :polew:
  11. właśnie tam piszą o tym, żeby kartę formatowac i wynika z tego, że później nie powinno byc hasła...
  12. na starym nic nie zrobię, bo wyświetlacz mi padł już drugi raz, a nie chcę ryzykowac i przekładac wyświetlacza z nowego tel...
  13. no nie no żadne takie podstawowe kody nie działają, głównie teraz mi chodzi o to, dlaczego po sformatowaniu karty dalej telefon chce hasła?
  14. Witam! Kupiłem Nokie 6280 bez karty pamięci więc chciałem przełożyć z mojej innej uszkodzonej(wyświetlacz) nokii 6280 i ta nowa żąda ode mnie hasła. Nie znam go. Wsadziłem kartę do starej nokii i podłączyłem do kompa, tam kartę sformatowałem. Ale telefon dalej żąda ode mnie tego hasła, a czytałem, że po sformatowaniu hasło znika czy coś takiego.. Co teraz?
  15. mówisz? ammann demotywuje na dometywatorach..
  16. ale w mercedesie tak musi byc! Tam jest ta wycieraczka tak zrobiona, że inaczej nie może byc! Jest wielka i masywna a w uno jest tak jak wyżej - cienka gałązka rozmazująca szybę...
  17. nie martw się, nie jesteś dziwny ale to zdjęcie jest z czasów kiedy królowały singlowe wycieraczki typu UNO, super nowoczesne klamki na pilota i takie tam
  18. No ładna czerwona seria, narazie co do wnętrza to różnic się: -kiera (ta co masz była montowana od 1997 roku także spoko) -tapicerka -deska rozdzielcza - jej kolory -listwy dekoracyjne -gałka biegów -licznik i to wszystko ja do tych felg bym widział jeszcze relingi chrom oraz chrom dookoła szyb migacze boczne zmień na białe (widziałem na allegro takie jak z polifta - podłużne z wejściem kwadratowym na ostatnim foto, tym z licznikiem widzę niebieską poświatę u góry licznika - co to?
  19. nie wiem po co ci to, bo to wygląda jak bora ma ładne lusterka boczne
  20. nie mam pewności ale na 90% będą pasowały zwykłe z polifta nie spotkałem się na allegro, żeby były jakieś specjalne do esy
  21. atrap nie ma ale możesz włożyc same klosze. Ale wydaje mi się to bezsensu, bo halogen się jednak przyda.
  22. nie koniecznie, bo te kratki kradną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.