Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. witam chcialbym pochwalic sie naszym nowym nabytkiem. znowu powrot do audi autko jest z wloch rok 1995 silniczek 1z kolor GRANATOWY przebieg - 280kkm dla tych co lubią niskie przebiegi - MAMY NIŻSZY PRZEBIEG OD WASZYCH Wyposarzenie: 4 el szybki 2 poduszki podlokietnik jeden ;( el skladane regulowane i podgrzewane lusterka klimatronic termometr ksenon (zdemontowany) fotele z regulacja odcinka ledzwiowego fabryczna roleta tylnej szyby drewienko fele ori audi 16" oponki 205/55 skorzana kierownica (obszyta, ale nie najgorzej) i reszta standard W planach: prawdopodobnie jutro bedzie radio GAMMA lub BETA jeszcze nie wiem... może przedni grill na ori tylne światła na polifty (jak ktoś będzie miał w dobrej cenie to niech się zgłasza) boczne kierunki na białe lub dymione moze przedni podlokietnik Zrobione: zalozone radio BETA grill ori podswietlanie nóg z przodu po otwarciu drzwi
  2. no to spoko... chyba nie bedzie problemu... jutro sprawdze. i oczywiscie pochwalę się nowym nabytkiem audi to audi
  3. a my pragniemy sie pozbyc ksenonow hehe...
  4. witam. dzis na podworku znalazla sie nowa a4 rok 1995 lampy z przed lifta i ksenon... brak spryskow... brak dlugich swiatel... zaklocenia w radiu... chcialbym wywalic ten ksenon i pytanie co musze zmienic... zarniki wywalic ten caly sterownik a instalacja? wypne zarniki wloze zarowki i bedzie dzialac czy jak?
  5. autko niczego sobie po za ta lotka... i tym perfidnym obszyciem kierownicy... ori felga sie przyda
  6. ale się ta sztuka prezentuje... dach robi wrazenie ale felnek sie przyda
  7. kurcze nie pamietam... w nogach to bylo ucinane z takiej tasmy... 3 diodki sa na strone, bo mniej z tej tasmy sie nie dalo...[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 12:26_________________________________________________SPRZEDANY...
  8. http://demotywatory.pl/178761/Uwierzyli
  9. michu93 opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam! poszukuje gry snake. chodzi mi o wersje chyba jedna z pierwszych na pc. chodzilo sie kwadratowym wezem i zbieralo sie "jedzenie" kwadratowe oraz rozne znaczki np zycie, ochrona przed zderzeniem, skrocenie weza itp. miales okreslony czas w ktorym od jednego jedzonka musiales dojsc do drugiego jesli nei zdazyles jedzenia przybywalo. waz w roznych rundach zmienial kolory. - z tego co kojaze dzweki wydobywaja sie z tej gry nie z glosnikow tylko prosto z karty dzwiekowej - takie pikania.
  10. niech klekot zostanie
  11. aha jeszcze polerka rurek by sie przydala
  12. hehe znane autko ;] fajnie wyglada na tych kolkach pomaluj ramię tylnej wycieraczki bo tak nie pasuje do czarnego auta (chodzi mi o pozdzierana farbe) pozdro
  13. strona istnieje, to jest legalne? za free? szkoda ze passat ma juz swiezy przeglad
  14. dobra robota, nie ma co jest na czym oko zawiesic ale na jakims jasnym kolorku ten tylni zderzaczek lepiej sie prezentuje ale i tak jest extra koxx p.s. jak dorosnę, zapracuje, założe rodzinę, zestarzeję się i wygram w dużego to też taką zrobię
  15. kto lubi przyciski niech kupi saab'a jak w samolocie
  16. dobrze robi chociaz ciekawosc zabija
  17. no nie spac dziendoberek
  18. czyli mozna sama linke wymienic... tam pisze ze potrzeba ok 3-4 metry linki. Wiec jak nikt nie wie dokladniej to zamowie 4m. dzieki za pomoc
  19. ostatnio znalazlem razem z tymi plastikami[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:57_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item672836671_podnosnik_szyb_szyby_linka_vw_golf_toledo_a4.html
  20. a jak to sie inaczej robi? nie wymienia sie linki?
  21. autko miażdży, fakt sedanik moze i ladniejszy ale kombis tez niczego sobie to umiejscowienie gasnicy... po nogami... porazka... z tylu lepiej wygladalyby 4 rurki
  22. doszedł grat typu pilot do centralki w piatek beda jeszcze polskie blachy a w niedziele kierunek hamburg
  23. dlaczego zniszczyles tak ladne lampki??? hehh mi sie ori bardziej podoba za grill i migacze p.s. rośnie szcześliwy posiadacz audi a4
  24. Kuzyn musi wymienic linke w swojej a4 1995r . Pytanie, ile tej linki potrzeba?
  25. jest halo, jest fis a klimy brak.... wywal gumy z podlogi ogolnie ladna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.