Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. hehe sprzedam ci golfa, bedziesz mial sie czym odpychac
  2. chyba tak bez problemu to nie... ale słyszałem że można przyspawa
  3. jak na czerwoną to mi się nawet podoba lusterka w kolor by się przydały
  4. właśnie o to chodziło, kolego proton, na tym polegał cały problem :> dzieki, pozdro i można kłódeczkę zakładać
  5. chyba że tak
  6. no no ten najlepszy kolorek ostatni wypust... tylko szkoda ze 90PS a nie 110PS [br]Dopisany: 31 Maj 2009, 20:18_________________________________________________i ze nie sedan
  7. a lapmki ucierpialy?... dawno to bylo? i jak to sie stalo
  8. ale zawsze bylo ok
  9. laserowa od manty zawsze ta opcja dzialala
  10. w czarnej audi mialem taki przypadek ze po nacisnieciu przycisku obiegu nic sie nie dzialo, tzn ikonka sie zapalala i gasla jednak sam silniczek nie dzialal. jak sie okazalo taka "puszka" po stronie pasazera byla polamana (na pol) i dlatego nie dzialalo. moze tobie sie tak stalo ale na zamknietym obiegu? a slyszysz jak sie zamyka i otwiera po wcisnieciu przycisku?
  11. na to samo wychodzi nie no oczywiscie zartuje...
  12. moje jvc z golfa tez ostatnio sie troche tnie... kupilem jakas plytke w sklepie cd-rw i nagralem - chcialem z mniejsza predkoscia ale nie moglem zmienic... pasek byl nie czynny. jak cos to przeczyszcze laserek.
  13. czy wy ludzie nie czytacie calych watkow??? na kazde pytanie jest odpowiedz tyle ze 10 uzytkownikow bedzie ciegle pisalo to co juz ktos wczesniej napisal... po co? zeby licznik nabijac? bezsensu...[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 14:27_________________________________________________i sorry za OT
  14. 18" bez gleby... no co ty... 17" wygląda tak sobie a 18" to już nawet nie wspominam... kojażysz golfa 2 country???
  15. czyli szpachla na blotnikach idzie razem z autem za free
  16. hehe dzieki wielkie wkladalem plytke i myslalem ze zainstalowalem ale widocznie cos mnie oderwalo od tego i nie zrobilem... dzieki [br]Dopisany: 31 Maj 2009, 14:01_________________________________________________ to dlatego ze tyle czasu siedzisz na tym forum... :evil: mam jeszcze problem - nie dziala mi srodkowy przycisk myszy (kolko) tzn moge nim przewijac ale jak na niego nacisne to nie moge... a tak nie bylo. zadnych plyt ani nic do niej nie mam
  17. mianowicie zrobilem formata zainstalowalem firefoxa i jak przewijam strone to nie idzie tak gladko ladnie tylko tak jakby cala strona od nowa sie ladowala z tym ze ktocej to trwa, jest to dosc irytujace bo nie dosc ze przeszkadza to jeszcze tnie... odwiedzilem narzedzia->opcje->zaawansowane->przewijanie - i tu probowalem na rozne sposoby i nic... czy ktos moze mi pomoc?
  18. nie chciałem tego wszystkiego wytykać palcem... ile masz kolego na liczniku??? 150kkm?
  19. chodzi chodzi ale o to wnetrze pod maska
  20. ale nowak nie czeka na takiego klijenta ktory bedzie chcial kupic te auto w wersji fabrycznej... chyba
  21. normalka klima osusza powietrze dlatego problem znika szybciej... a jak masz zamkniety obieg to nawet klima moze nie pomóc
  22. to co widze to przerysowana lekko prawa strone... zmien ta galke zmiany biegow i boczne migacze na poczatek bedzie ok pozniej standard - fele min. 17" przednie lampy po II lifcie itp [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 22:27_________________________________________________szkoda ze nie ma klimy...
  23. dobrze ze sedanik :kox: lubię patrzeć na es'y naprawde fajna... choć kolorek nie dla mnie
  24. subarynka zawsze bedzie przedmiotem pozadania wielu osob faktycznie fela nie zbyt poka wnetrznosci :kox: :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.