Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. sterowanie jest minusem nie wiem czy sa kable takiego samego koloru ale podejrzewam ze tak, jesli nie to sproboj metoda prob i bledow bo ja nie pamietam ktore to byly kable... plusa i minusa latwo znajdziesz (igla i kabelek do masy i wszystko jasne - tak samo mozesz tym robic metoda prob i bledow)
  2. http://moto.allegro.pl/item573092014_opel_astra_vw_golf_show_car_tuning_reklama.html
  3. mam centralke ale uszkodzona (otwiera a nie zamyka) byla w bagazniku zamontyowana - co do scyzorykow to raz kuypilem i wiecej nie kupie - nie oplaca sie - po pierwsze trzeba dorobic, i caly scyzoryk sie gowniano w kupie trzyma... grot sie poluznia i w ogole... - zaloze napewno ale same piloty... przydatna ogolnie informacja choc ja podlaczalem do bagaznika i wydaje mi sie ze lepiej jest tam: maly odstep od migaczy oraz wszystko w jednym miejscu przy pompce i tam jest mniejw iecej tego miejsce
  4. ja bym bral dymione :gwizdanie:
  5. a migacze boczne dalej orangowe :gwizdanie: teraz sie prezentue elegancko, oprocz tych migaczy jakie masz ksenony?
  6. ehh... chyba sie nie uda :gwizdanie: troche taniej szukam ale jak znajde to nie pogardzę
  7. szara może będzie... mam nawet coś upatrzone... :gwizdanie: ale b5 wymagania mam duze klimatronik 110km sedan i po lifcie tym z 96 roku czyli lampyt tyl i progi
  8. zmieniam radio na gamme :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 18:19_________________________________________________Właśnie nowy właściciel odjechał moją suczką trwają poszukiwania kolejnego złomka p.s. jednak alfa na razie odpada i zostaję dalej przy audi p.s.2. radia nie zdarzyłem zmienić
  9. kolorek moze budzic kontrowersje ale nie jest zly ogolnie wyglada na zadbana fele zakladaj 18"
  10. piekna ta bestia... ja juz na aluskach sobie nie posmigam... przynajmniej ta audi...
  11. Hehe wiem... :> powiem wam ze moj golfik chyba pojdzie lepiej niz audi... tymbardziej ze w nim czuć prędkość :evil:
  12. choc przyznam szczerze ze nie ma czym jechac... tym bardziej ze tu nie czuc predkosci ale nie ma to jak klekot
  13. jest ale chcialem sie pochwalic jakia fajna benzynke mam
  14. jest w stanie idealnym, dlatego przyjechała do polski
  15. Mam koleją audi a4 1.6 ADP (101KM). :gwizdanie: Wygląda jak nowa. Z wypasu oprócz standardu ma: -el. przednie szyby -el. szybredach -el. reg. świateł -ori radio -2 podłokietniki Planów żadnych nie ma ponieważ samochód jest przeznaczony tylko i wyłącznie do sprzedaży. Cena 12500zł hdr
  16. teraz nie wiem ale chyba 7 cali... taka felga byle jaka troche byla pisalo ze do audi 17" ale nie spotkalem sire z takimi cena 1000zl
  17. wszystko bedzie dobrze nie martw sie... audi nie rdzewieje w katalogu tak jak dacia 1100 powiedz mi - w podpisie samochod ma polskie blachy i kiere po lewej stronie a czemu zdjecia sa angola? przerabiałeś?
  18. troche przesada... moj syn jezdzi od 9 roku zycia (teraz ma 16) po podworku po lesie i polnych drogach... kiedys sie balem... pierwszy raz mial jak spalem a on wzial kluczyki i przejechal samochodem zeby go umyc... teraz jezdzi bardzo dobrze - moze lepiej od zony ale nie dal bym mu prawka bo wiem ze nie jest na tyle odpowiedzialny zeby miec np swoje auto prawko a wypadek? potracenie osoby itp... nie ma w ogole o czym mowic. ewentualnie mogloby byc ze od 17 lat z kims tam innym z prawkiem... nic nizej
  19. a et25 ??? chyba troche za... tak?
  20. yyy... to nie ja szkoda szkoda nowak... ach te czarne klamki... ;(
  21. nmzc pochal sie później oczywiście
  22. fajna felga conajmniej 17" i gleba zadna tuba tylko skrzynia basowa podlokietnik zaloz ori a nie jakis allegrowowy ładna sztuka
  23. coś musiałeś zrypac... :gwizdanie: jeszcze jest taka opcja ze ja mam lampki w tylu i z przodu samochodu ta kostak i te kable moze dzialac dobrze tylko w tkaim przypadku moskal masz lampki z tylu?
  24. inne ustawienia zarowek chyba sa migacze wyzej wsteczny nizej itp patrz: 1 lif 2 lift
  25. te klameczki o których ci kiedys wspominalem topor

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.