Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AFN] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja zielona, śliczna choć skromna
2 lift?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
okleina na metry z allegro??? :gwizdanie: fajnie bedzie wygladac mialem taki sam dywanik
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
hehe, bralem materialy z jednego samochodu... nie moge dopasowac koloru przaedniego zderzaka
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
I jest: -progi s4 -zderzak przod s4 -gril s4 -soczewki -alu 17" -gwint -ciemne szybki -halogeny -xeonon 6000k z xenon w halogenach [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:20_________________________________________________p.s. zderzak jeszcze nie malowany :gwizdanie:
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ale nie powiedzialem ze po nie przyjade [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:25_________________________________________________spoko nowak... nie bedzie blekitnej lini :>
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
np ja zadzwonie rano dam mu 2000 powie ze nie. topor zadzwoni popoludniu da mu 2000zl powie ze nie ty zadzwonisz dasz mu 2500 ... jakos tak zeby z ceny spadl... ale jesli chcesz to moge zadzwonic i powiedziec mu ze jutro po nie przyjade za te 3k i ma rezerwowac...
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
to zrobimy kilka telefonow do goscia... :gwizdanie:
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
klami od zawsze mi sie podobaly toporowi ostatnio podsunalem pomysl z klamkami czarnymi teraz topor bedzie zazdroscil... tylko czekac az na ktoryms spocie nowak zostanie bez klamek :kox:
-
Na ile grup dzieli sie samochody
ragga co sie dzieje... jakis niewyrazny jestes dzielimy na kox, mega kox i burdel [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 21:59_________________________________________________moj to kox
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ja dalej bede na NIE no bo nie... nie sa fajne... do mojego golfa 2 rzeczywiscie by pasowaly
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
chyba kazdy teraz wie co znaczy KRYZYS SWIATOWY fajnie fajnie - sie kreci super bedzie
-
Na ile grup dzieli sie samochody
chciałeś powiedziec 1.9 chyba
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
maciek widzę że żeś jest różowy
-
Strefa Śmiechu
http://www.tyk0kso.sk/cheatz/youare.swf :gwizdanie:
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
był kiedyś czysty od czasu gdy go kupiłeś
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
napewno nie ori bo po 97 roku lampki w drzwiach byly w stylu ________ |_______| |_______| ale najrea fajna... te w drzwiach na dole biale oswietlaja zeby w kupcie nie wdrepnac
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
pinifarina 2.4
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
narazie nic nie robie... jak sprzedam furaka to bedzie a4 albo alfa 156... zalezy jak wszystko sie ulozy... ja nie jestem za avantem... wole sedanika
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
malujesz autko na czarno myslałem że chcesz tylko odswieżyc kolor... no ale jestem ciekaw efektu malowania
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no to trzeba wkoncu skomentowac twoj samochod... powiem tyle - fajna furka fajny kolorek i skorka :> [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 09:52_________________________________________________nawet mi sie zrymowalo
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nara pany
-
Technika HDR - kilka pytań
wyskoczylo mi ze moj email jest w uzyciu
-
Technika HDR - kilka pytań
ok zakladam... przyda sie rzeczywisci... [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:55_________________________________________________gdzie kliknac zeby sie zarejestrowac
- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00