Treść opublikowana przez michu93
-
Wasze niunie i mrozy
u mnie aktualnie -26*C... autko odpala bez problemow... stoi w garazu :gwizdanie: ale ogolnie jestem zadowolony mniej paruja przez to , co to dało?? tez jestem ciekaw co to daje...
-
Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7339118 zdrowo przetarty fotelik
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=Wabx5JdBGow&feature=related
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8 T Quattro 95
fajna furka ... pokrowce sa rzeczywiscie... jak kazde pokrowce... i boczne migacze na bialem albo dymione zmien...
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
heh... przypatrzałem się ostatnio jak to jest... i jednak tez jest tak u mnie, ze po dojsciu do 90 odpada na jakies 75 i znowu wzrasta do 90 i to caly czas przy wlaczonym automacie na panelu klimatronika, a po calkowitym wylaczeniu nawiewu szybko sie grzeje... sory za moj blad... pierwsza zima z dieselem
-
[INNE] Przed A4 było BMW 520 24V
no wiecie... każdy woli inną jazde... komfortowa albo... komfrtowa... wiem, ze bmw 5 jest klasy a6... ale nie wyobrazam sobie porownania np e36 do b5... a wrzuć fotke wnetrza, jak masz
-
[INNE] Przed A4 było BMW 520 24V
no 5 jak to 5... kiedys bym wiele na nia zamienil... ale stara piatka lepsza od a4??? ale ogonie fajna, zadbana... świeża polerka
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
:drool: 1
-
[ALL B5] Malowanie klamek i lusterek - czy ktoś to już robił ?
no raczej o takie właśnie mu chodzi.... wg mnie jednak lepiej pomalowac najpierw klamki i lusterka...
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
a ja co...ponad 700km bez mycia a tu ledwo "ukurzony"....
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
banshee... w 90 tez slychac turbo ale dopiero od wyzszych obrotow tak jak mowisz, a tutaj juz od samego poczatku slychac... i nie mam halogenow a szkoda...
-
Mam dylemat - kategoria: MUZYKA
no tak parodia tylko czemu jest np tu http://muzyka.interia.pl/teledyski/teledysk/basic-element-touch-you-right-now,246245#teledysk/stare-wilki-7,246282
-
Mam dylemat - kategoria: MUZYKA
http://daria24.wrzuta.pl/film/ayzpSOY3gX/werwa_-_stare_wilki_7 :> to jest serio czy jak? widze ze jest to troche na powaznie brane, bo natknalem sie na to chociazby na interii w muzyce jak myslicie? :mysli:
-
Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 22:34_________________________________________________
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
endriuu a moze ta podpowiedz dzisiaj o godz 19???
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
wlasnie wrocilem do domu.... dzieciakom kulig robiłem nie chcielibyscie zobaczyc jak slizgi sanek wygladaja... :gwizdanie: troche asfaltu a reszta na samym piachu.... taka mala pokrywa jest... ale autem slizgac sie idzie ale za to po stawie zamarznietym jezdza traktorem taka samorobka...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
serio?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a jest na allegro???
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ale model ten juz produkowany nie jest prawda? a sama marka istnieje?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ale jeden koles w rowie lezał :gwizdanie: a kumpel ma wulkanizacje zamknieta i zimowek nikt nie dostanie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no ja w twardogorze pod biedonka sie slizgałem u mnie sypie dosyc porzadnie
-
[B5 ARG] Moja A4 standardowa ;)
dokladnie jak kolega wyzej mowi te naklejki ktore poprawiają aerodynamikę samochodu w kosz a za takie kołpaki mozna mandat dostac* a ogolnie autko super *oczywiscie żart
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
nie powinna chyba - po dojsciu do 90 juz caly czas tak powinien trzymac az do zgaszenia silnika - nawet na postoju...
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item519677107_sprzedam_opla_wektre_tanio.html 1zl/kg :naughty:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ten no , dobry wieczor... ja ide spac... nara a i pozdrówy w tym nowym roku,!!! najlepszego panowie i panie