Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. u mnie aktualnie -26*C... autko odpala bez problemow... stoi w garazu :gwizdanie: ale ogolnie jestem zadowolony mniej paruja przez to , co to dało?? tez jestem ciekaw co to daje...
  2. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7339118 zdrowo przetarty fotelik
  3. http://pl.youtube.com/watch?v=Wabx5JdBGow&feature=related
  4. fajna furka ... pokrowce sa rzeczywiscie... jak kazde pokrowce... i boczne migacze na bialem albo dymione zmien...
  5. heh... przypatrzałem się ostatnio jak to jest... i jednak tez jest tak u mnie, ze po dojsciu do 90 odpada na jakies 75 i znowu wzrasta do 90 i to caly czas przy wlaczonym automacie na panelu klimatronika, a po calkowitym wylaczeniu nawiewu szybko sie grzeje... sory za moj blad... pierwsza zima z dieselem
  6. no wiecie... każdy woli inną jazde... komfortowa albo... komfrtowa... wiem, ze bmw 5 jest klasy a6... ale nie wyobrazam sobie porownania np e36 do b5... a wrzuć fotke wnetrza, jak masz
  7. no 5 jak to 5... kiedys bym wiele na nia zamienil... ale stara piatka lepsza od a4??? ale ogonie fajna, zadbana... świeża polerka
  8. no raczej o takie właśnie mu chodzi.... wg mnie jednak lepiej pomalowac najpierw klamki i lusterka...
  9. a ja co...ponad 700km bez mycia a tu ledwo "ukurzony"....
  10. banshee... w 90 tez slychac turbo ale dopiero od wyzszych obrotow tak jak mowisz, a tutaj juz od samego poczatku slychac... i nie mam halogenow a szkoda...
  11. no tak parodia tylko czemu jest np tu http://muzyka.interia.pl/teledyski/teledysk/basic-element-touch-you-right-now,246245#teledysk/stare-wilki-7,246282
  12. http://daria24.wrzuta.pl/film/ayzpSOY3gX/werwa_-_stare_wilki_7 :> to jest serio czy jak? widze ze jest to troche na powaznie brane, bo natknalem sie na to chociazby na interii w muzyce jak myslicie? :mysli:
  13. [br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 22:34_________________________________________________
  14. endriuu a moze ta podpowiedz dzisiaj o godz 19???
  15. wlasnie wrocilem do domu.... dzieciakom kulig robiłem nie chcielibyscie zobaczyc jak slizgi sanek wygladaja... :gwizdanie: troche asfaltu a reszta na samym piachu.... taka mala pokrywa jest... ale autem slizgac sie idzie ale za to po stawie zamarznietym jezdza traktorem taka samorobka...
  16. a jest na allegro???
  17. ale model ten juz produkowany nie jest prawda? a sama marka istnieje?
  18. ale jeden koles w rowie lezał :gwizdanie: a kumpel ma wulkanizacje zamknieta i zimowek nikt nie dostanie
  19. no ja w twardogorze pod biedonka sie slizgałem u mnie sypie dosyc porzadnie
  20. dokladnie jak kolega wyzej mowi te naklejki ktore poprawiają aerodynamikę samochodu w kosz a za takie kołpaki mozna mandat dostac* a ogolnie autko super *oczywiscie żart
  21. nie powinna chyba - po dojsciu do 90 juz caly czas tak powinien trzymac az do zgaszenia silnika - nawet na postoju...
  22. http://moto.allegro.pl/item519677107_sprzedam_opla_wektre_tanio.html 1zl/kg :naughty:
  23. ten no , dobry wieczor... ja ide spac... nara a i pozdrówy w tym nowym roku,!!! najlepszego panowie i panie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.