Treść opublikowana przez michu93
-
[8L AHF] Audi a3 8l
no, ale c**jnia jest, bo dystans jest do tapicerki ale nie ma szczelności i nie ma basu. wepchnąłem je tam ze względu na to, że stare 13 były popalone i nie miałem żadnego sopranu z przodu mam mdf w domu ale nie mogę się zebrać, żeby coś z tego wyskrobać. ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ---------- są tam jakieś blaupunkty, brałem w rozliczeniu za dług
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
no nazbierało się ja na temat esek się wypowiadałem już
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
ano, teraz to i tak już nie ma co, bo po wszystkim p.s. ja tam średnio ogarniam ile to powinno kosztować ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- spawaj dokładkę tylną
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
tak to jest jak się człowiek czai zamiast brać
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Teraz możesz dać mu zdjęcie, żeby sobie popatrzył jak ma kleić http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/99/58/16/3799581696_2 a nie powinno być na równi z dolnym konturem wstecznego? bo trochę krzywo chyba nawet jest
-
[8L AHF] Audi a3 8l
dobra przyznam się, zwiało ten kurz podczas jazdy
-
[8L AHF] Audi a3 8l
no właśnie mówię, że nic nie widać, uroki srebrnego a zdjęcia robione wiaderkiem
-
[8L AHF] Audi a3 8l
tak się zastanawiam, ile farby będzie trzeba na pomalowanie listw na drzwiach i progów? tak myślę, żeby to ogarnąć do świąt... ---------- Post dopisany 11-12-2013 at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 12:21 ---------- po ok miesięcznym celibacie od myjni, przyszedł czas na małe co nie co po użytkowaniu w trasach w deszczu i śniegu i soli, byłą naprawdę nieziemsko uyebana, czego na zdjęciach jednak nie widać...
-
Audi A4 B5 2.8 V6 quattro - Golden Magic
świetna kompozycja, dobra opcja, chętnie bym swoją oddał za taką
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
no tak, mówię o takim wolnym ruszaniu na lodzie np, słyszę taki odgłos podobny do pracy abs, musze po kodzie sprawić.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
eds słychać jak pracuje przy braku trakcji?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja rano z Ostrowa do Poznania trochę ponad 1,5 godziny, także bez tragedii było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale muszę jechać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panowie jak tam pogoda w poznaniu? bo nie wiem czym jechać
- Problem z zegarami? HELP!
-
Ads not by this site - problem z reklamami - pomocy!
mam niby xp ale po modyfikacjach, nie wiem dokładnie jak to się nazywa. udało mi się usunąć to po zresetowaniu przeglądarki (chrome), ale dzięki za odzew
-
Ads not by this site - problem z reklamami - pomocy!
panowie, odpalam dzisiaj kompa i trzecia wojna światowa mnie atakuje, ale reklamami... pod każdą reklamą jest napisa "ads not by this site". wpisuję w google, ale tam na każdej stronie jest to tłumaczone hm, mało łopatologicznie jak dla mnie. Nie ogarniam na tyle tematyki. Ściągnąłem adwcleaner i mi tam wyszukało co nie co, ale nie mam pojęcia co mogę usuwać a co nie... takie cośmi pokazuje: https://plus.google.com/photos/105447375884705295278/albums/5954227126015840273?authkey=CM_Ti_iHwdTlxQE usunąłem wszystko ale problem dalej jest...
-
Dysza spryskiwacza tylnej szyby A5 B5 AVANT
to jest dział części a nie ogłoszeń
-
Jazda na światłach cały rok
dokładnie o tym mówię, nie wiem na co to komuś, jak to widoczne jest dopiero z odległości 20 metrów
-
Problem z zegarami? HELP!
tak, ale zegary, które nie mają centralnie 100 robią tak: test licznika - YouTube
-
Problem z zegarami? HELP!
chyba niekoniecznie na środku, bo prędkościomierz zatrzymuje się przy 100. Na bank coś jest nie tak, 4000rpm na 5 biegu przy 100km/h to za dużo, powinno być koło 3000rpm.
-
Jazda na światłach cały rok
ja sądzę, że to jednak jest dobry przepis. wyobraźcie sobie, że jest szary dzień - ale samo południe i cieplutko, lecisz sobie chcesz wyprzedzać dużego a z naprzeciwka jedzie ci debil bez świateł szarym autem... bo przecież w dzień nie trzeba... nie jeździ się wam lepiej jak widać kto jest włączony do ruchu a kto np stoi na poboczu - bez świateł? normalne światła mijania albo dobre drl - ale nie aftermarketowce - każdy powinien mieć włączone czy to dzień słoneczny, pochmurny czy noc takie jest moje zdanie.
-
[A4 B5] 1.8TQ AJL Avant. Wersja sport?
miałem na myśli to, podkreślenie jest pod znaczkiem A4, i OLI też pewnie miał to na myśli: http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/to-wersja-audi-a4-b5-sie-nazywa-281060/
-
[A4 B5] 1.8TQ AJL Avant. Wersja sport?
sport to nie s-lajn. b5 miały fotele sport, kierownicę sport wersja ta jakaś specjalna sportowa z zawieszeniem 1bv wychodziła w silnikach 180KM benzyny i miała czerwony pasek na emblematach - nie przy "t", tylko czerwone podkreślenie o ile dobrze pamiętam.
- Muzyka w naszych autkach