Treść opublikowana przez michu93
-
diesel
to jeszcze nic na diesela... [br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 23:35_________________________________________________o duzym przebiegu to się mówi tutaj: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=81416297&__lp=176&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minMileage=150000&customerIdsAsString=&lang=pl&pageNumber=1 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=85267027&__lp=176&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minMileage=150000&customerIdsAsString=&lang=pl&pageNumber=1 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=86848842&__lp=176&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minMileage=150000&customerIdsAsString=&lang=pl&pageNumber=1
-
[ALL B5] Data sie ukryła
U kumpla w a4 z 2000roku w miejscu godziny i daty na liczniku pokazuje się tylko godzina, data wyskakuje dopiero op "wyciągnięciu" lewego pokrętła licznika, ale to jakby tylko do ustawienia zegara, ponieważ godzina (nie minuty) miga... ktoś wie co się stało?[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 09:27_________________________________________________no ej spece! co z wami?
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
kolor morduje inne kolory, prócz mojego naprawdę robi robotę... fajne ostatnie duże zdjęcie, czasem się zastanawiam czy ładny avant nie jest ładniejszy od sedana...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
756
-
Strefa Śmiechu
to nie b4 tylko c4
-
Strefa Śmiechu
w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że on ma skrzynie automatyczną typu tiptronic ale przecież on takiej nie ma :>
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Suuuuuper... fajne bajery ja bym brewek nie zakladal... p.s. w profilu masz 1994 rok diesel z gazem :gwizdanie: pozdro
-
Strefa Śmiechu
B5,5 bez smaku No ta kierownica to pasuje jak piesc do oka Zreszta ... Na zewnatrz "tuning" na "sportowo" a w srotku drewno Porazkowoz no ale przynajmniej ma stoliczek na tylnej klapie impreske można organizować przy autostradzie
-
Strefa Śmiechu
co za shit
-
SERVISE IN 9400KM - o co chodzi?
Kumpel ma a4 2000r i mu wyskakuje na liczniku na wyświetlaczu gdzy wciśnie lewe pokrętło licznika wyskakuje mu "SERVISE IN 9400KM" cos takiego, on nigdy nic z tym nie robił, a mówił mi, że kiedyś wyskakiwało mu "SERVISE IN 12000KM". Co to oznacza?
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
narazie jest jak jest... teraz muszę pomyśleć nad rejestracją...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
życie się kręci proszę państwa
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
wg mnie nie rób nic pod kolor... gril czarny siateczka czarna lampy tylne jak chcesz to też na czarno, choc nie wiem czy tam by ci wyszło inaczej... a lampy z przodu narazie bym zostawił
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
możliwe... aktualnie i tak mam jakieś inne żarówki, muszę kiedyś sprawdzić jakie. Ale wydaje mi się że będzie coś a'la ksenon czyli niebieska żarówka, bo ładnie to wygląda, właśnie trochę niebiesko, ale jak się z kimś mijam to jest troszeczkę lipa... ale ogólnie muszą byc nie złe te co mam, bo z tego co widzę jak inni opisują takie żarówki to ponoć gó*no widac a u mnie widac całkiem dobrze. :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
na soczewki sie poczeka trochę... jak już to by sie ksenony założyło ale zarazie myślę o halogenach tylko czy instalacje (kable itd) trzeba kupić osobno?- [B5 AFN] Srebny avant quattro
Tzn nie mogłem dostać żarówek pomarańczowych i dzień jeździłem z założonymi kloszami białymi bocznych migaczy a na drugi dzień kupiłem żarówki w ostrowie a srebrny avancik jest bardzo ładny- [B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
Białe dymione... kurde łapiesz mnie za słówka dziś... [br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 23:29_________________________________________________na ostatniej dużej fotce widać i 2 miniaturkach poniżej- [B5 AFN] Srebny avant quattro
Wiem... szczególnie, że migacze mi świecą na biało :gwizdanie:- [B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
białe kierunki powinny byc jeszcze w tym tygodiu a zawias jest fabryczny i nie obnizany... a co do drewna to jednak jestem za "karbonem" ale... tym sie przeciez nie jezdzi [br]Dopisany: 28 Październik 2008, 06:34_________________________________________________Już są! Białe kierunki- [B5 AFN] Srebny avant quattro
w to nie wątpię chodziło mi tutaj o to, że nie wyróżniasz się z tłumu a tak na boku, już mam białe kierunki boczne zapraszam za oględzinki- [B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
moja audi stoi tak samo... o ile nie niżej chyba sprawdzę swoje sprężynki :gwizdanie:- [B5 AFN] Srebny avant quattro
rafalekx.... ten to ma pecha... niestety... słuchaj Rafał - jeśli każdemu kierowcy srebrnego avanta 1.9tdi AFN z 98roku bedziesz "narzucał" tok zmian w samochodzie na taki sam (i nie mówię tutaj tylko o kolejności) to twój biedny AFN-ik nigdy nie bedzie "ten jedyny"... nie to co pozostałych klubowiczy to tak na wesoło a teraz o samochodzie pawelwor'a masz całkiem fajny wypasik... tego 4 i tamtego 4 i el. składane lusterka... :] autko fajne, tym bardziej że dieselek i 17" na wiosne... sam się na 17" na wiosne zastanawiam pozdrawiam!- [B5 AFN] Zobaczcie teledysk Danzela nakręcony w Rzeszowie!
miało być dobre bo polskie a wyszła kostka brukowa zamiast miasta... wstydził się przyznać gdzie teledysk nakręcał?- Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=RSqI-DWOlHI - [B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]