Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. do wychłodzenia turbiny chyba lepiej na luz i hamulcem hamować normalnie podczas jazdy to wiadomo, ze hamujesz silnikiem, ale dojeżdżając do celu zawsze wrzucam luz i się toczę to ostatnie kilkaset metrów.
  2. po dłuższej trasie nie musisz chłodzić turbiny kilku ani kilkunastu minut starcza minuta w zupełności, zresztą jak widzisz stacje czy inny cel to wystarczy, że na luz wrzucisz i się dotoczysz na miejsce w tym czasie ;P
  3. przy ziemi w poliftowym wydaje mi się, że też by dobrze wyglądał
  4. oj, już by mogła być wiosna jak malujesz dokładkę to ja bym tam wrzucił jeszcze tą dokładkę z cupry przy srebrnym ładniej ją widać
  5. nie ma czegoś takiego, jak "tym autem możesz tankować na odpalonym a tamtym nie... " nie powinno się tankować auta na odpalonym silniku ze względów bezpieczeństwa - ludzi, nie samochodu
  6. a dokładkę będziesz w kolor robił?
  7. przetłoczenie jest w poliftach czorny - sam się z tym bawisz?
  8. mam taką nadzieję
  9. kaju, ty masz ori 200kkm, ale po pierwszym obrocie licznika już
  10. fajne autko, dobre mody, muszę obserwować
  11. źle mnie chyba zrozumiałeś. mówię, że mogą kolory różnić się fabrycznie - czyli inny odcień = inny kod. ale kolor o tym samym kodzie też może się różnić - czytaj wyżej.
  12. taki sam kolor ale w innych odcieniach ma inny kod. każdy odcień lakieru ma inny kod (fabryczny). dlatego piszę, że tym bardziej w kolejnym roczniku może być inny kod lakieru (bo będzie inny odcień).
  13. bo do tego dochodzi, czy stało w garażu czy na słońcu pewnie.
  14. niekoniecznie. poszukaj w necie, jest gdzieś katalog lakierów, zobacz czy w tych rocznikach był ten kolor w innych odcieniach (kodach). jeśli drzwi będą w takim samym odcieniu to po dobrej polerce nie powinno być różnicy jeśli będzie inny odcień (kod) to nawet po polerce będzie różnica
  15. kaju mi ostatnio wspominał, że za 14zł kupił w aso koncentrat do mieszania z wodą, który ma starczać na 10l ale nie wiem jakie są jego właściwości. Ja już w marketach nie kupuję - śmierdzą niemiłosiernie. U nas w motoryzacyjnym za 5l płacę 9.90zł , ładnie pachnie - owocowy i jeszcze mi nie zamarzł. Wcześniej miałem taki jakiś za 12.50zł i ładnie rozpuszczał lód na szybie, ale teraz wziąłem ten. A jak nalałem z dystrybutora pod brico za 2.50zł za litr, to płakać mi się chciało - nawet się nie pienił...
  16. dokładnie takie same odczucia miałem. tam gdzieś w komentarzach pisali, że wpadli na pomysł, żeby autem z lawety zjechać, ale elektroniczny ręczny ich blokował. Ale kurva nieudolność ludzka nie zna granic... Nie chce mi się wierzyć, że kilkoma gaśnicami by tego nie ugasili od początku...
  17. a to tak z ciekawości - jak przygotować auto to postoju np na kilka miesięcy?
  18. o przebiegach jest już pewien wątek taki wynik ma tu już połowa samochodów pewnie tylko cyferki na liczniku są dla niektórych ważniejsze
  19. widziałem filmik o tym, a kumpel jak rano mi chciał to opowiadać, to mówił, że audi a8 kombi z pługiem to było xD
  20. nie wiem, w passacie b5 robiło się to mniej więcej tak samo, ale czy w Golfie IV będzie również tak to nie sprawdzałem.
  21. czyli teraz turbina powinna pracować poprawnie? a poprawa będzie już, czy dopiero jak błąd wykasuje?
  22. wiecie, że podrobienie książki serwisowej dla handlarzy to nie jest problem? sprawdźcie sobie te historie w aso, bo pewnie i tak połowa będzie wyssana z palca
  23. zaraz pójdę sprawdzić ten czujnik, czy tam wszystko jest ok. zastanawiam się nad nieszczelnością w dolocie, bo przy deptaniu słychać szum. jak sprawdzić szczelność dolotu? edit: jeden przewód od g72 był przerwany. zrobiłem to, ale jestem ciekaw jakie ten czujnik ma zastosowanie
  24. no właśnie nie bardzo mam możliwość...
  25. po odpaleniu olej rozchodzi się po silniku na co nie trzeba czekać pół godziny. odpalasz - otwierasz bramę na spokojnie i jedziesz normalnie do tych 2500rpm śmiało, ale rozpędzasz się spokojnie, żeby turbina się nie wysilała. diesela to nie zaboli, nie zapłacze a i będzie bardziej zadowolony niż by miał jeździć 1600-1800rpm, bo szybciej się nagrzeje, więc w środku masz szybciej ciepło i silnikowi jest też szybciej ciepło. należy też zwrócić uwagę, żeby całkowicie nie przesadzić - poniżej 1500rpm dwumas dostaje po d*pie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.