Treść opublikowana przez michu93
-
Spoty wrocławskie
łee tam srebrne lepiej nie myć
-
Spoty wrocławskie
jak tam pogoda wam dopisuje we wrocku? bo ja siedzę w bibliotece i nie mam jak na busa iść
-
Ceny paliwa marzec 2026
strasznie dużo pali ci ten afn... chyba, że masz aż taką ciężką nogę.. normalnie oscyluje w 5-6l, przynajmniej u nas tak było.
-
Spoty wrocławskie
zmieniłem chodziło mi o kaju
-
Ceny paliwa marzec 2026
Twardogóra Orlen PB 95 - 5.15 ON - 5.05 :wallbash:
-
Spoty wrocławskie
hornet, do kogo to?
-
Spoty wrocławskie
kaju, za tydzień to myślę, że wpadniesz zobaczyć co u mnie w bagaju będzie siedziało :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 22:03_________________________________________________albo może w tygodniu
-
Pioneer GM-5000t - wzmacniacz.
zamknąć i zutylizować proszę
-
JBL DA 1002 wzmacniacz kolejny do oceny.
Właśnie znalazłem coś takiego: http://moto.allegro.pl/jbl-da1002-od-audiofila-wysylka-gratis-i1543955209.html JBL 300W rms w mostku. co o tym myślicie?
-
[B5 1Z] A4 TDi
będzie elegancko
-
[B5 ADR] Pytanie do właścicieli A4 ADR
dla mnie w porównaniu do 9 dieseli wcześniejszych jest poprostu głośniej przy takiej prędkości. mimo to nie mam zamiaru niczego wymieniać, bo to nie o to chodzi. samochód jest tak skonstruowany, żeby dobrze jeździł, a że jest głośniej to poprostu każdy model ma jakąś bolączkę.
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
a mi silnik nie pasi wolałbym diesela znowu.. a stan auta nie jest wcale idealny, nie ma co zazdrościć. jak go kupiłem był średni, ale w moich rękach dostał nowe życie a lampy kiedyś się zmieni
-
Spoty wrocławskie
czy to musi być akurat wtedy, jak wyprawiam urodziny nic ciekawszego narazie na następne terminy chyba nie ma...
-
Opłacony samochód i ubezpieczony czy można jeździć ??
i dlatego każdy robi co chce, bo każdy ci powie co innego. a jeszcze inaczej cię potraktują. cała polska...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
bixy robią robotę i tu na zdjęciu i w realu i w świeceniu, nie? boczki pod głośniki będziesz przerabiał czy utkniesz to tam?- Opłacony samochód i ubezpieczony czy można jeździć ??
dzwoniłem pytałem i sam policjant mi powiedział, że można te 30 dni raczej spokojnie jeździć, ale jak trafisz na ch*ja to i tak cię udupi. Ubezpieczenie polskie, a przegląd nie pamiętam. a to, że zależne od policjanta to napisałem już w 1 moim poście. i proszę cię, nie mów, że ktoś się cwaniakuje puki nie będziesz tego pewien- Opłacony samochód i ubezpieczony czy można jeździć ??
a miałeś kontrolę drogową na obcych tablicach, że wiesz jaki jest najlepszy i najgorszy przypadek? czy piszesz tylko to co gdzieś wyczytałeś lub ktoś ci powiedział? nas też złapali kiedyś w kaliszu na holenderskich tablicach i nic się nie czepiali.- [ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
to nie jest żadna filozofia, dzisiaj już też jednemu tłumaczyłem dogłębnie co i jak, także - służę pomocą- Nimbus Grau Perl Effekt
mówisz, że idzie gorzej niż akn? ja ostatnio przejechałem się akn'em.. u dołu nic, ale te 1800-2500rpm jest nie złe pierd*lnięcie- [B5 AFN] [ALL B5] Audi A4 1.9 TDI
Bo kolega zamontował Zenony a to są tylko atrapy spryskiwaczy (no chyba że się mylę) co nie znaczy, że ma być źle- Nimbus Grau Perl Effekt
wyszło te 48KM bo okna otwarte i aerodynamikę szlag trafił :gwizdanie: a tak na serio to 160KM napewno fajnie się odpycha- [B5 AFN] Moja Audiczka :)
ładnie się prezentuje załóż chromy na szyby felgi zostaw co najmniej te co masz wywal ten chrom przy lewarku biegów załóż brakujące znaczki pod bocznymi migaczami- Ceny paliwa marzec 2026
bliska odolanów PB- 4.95 ON 4.99- Nimbus Grau Perl Effekt
wyszło więcej nawet niż mój simson - [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line