Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. ale jakościowo jest dobrze chyba ale jak ktoś ma dostępy do skóry czy innych materiałów to można sobie samemu zrobić i jest większy fan jakby ktoś chciał to na meila mogę wysłać małą rozpiskę wymiarową
  2. tu są jakieś niezgodności. samochód jest z 1995-6 roku a w profilu masz zupełnie inne dane rocznika i silnika, w prefiksie podałeś aah.. sprawdź sobie silnik we wlepie w bagażniku koło koła zapaswoego i popoprawiaj wszystko daj też jakiś sensowniejszy opis i plany może opisz. ogólnie samochód jest ładny
  3. Jakiej konkurencji? dla kolegi raggeman
  4. takie firmy jak gawin, bodzio czy wajnert odradzam. Mieszkam w tych okolicach i te 3 firmy są oddalone ode mnie po 6-10km. Znam ludzi pracujących tam i odradzę wam. Meble nie są tanie a ich jakość nie powala. Sam mam w pokoju meble od gawina i więcej nic nie chcę od tej firmy mimo mojego pokrewieństwa z właścicielem. Zrobioną miałem amerykankę po znajomości z innej firmy mniejszej (meble max kobik) i z tego jestem zadowolony. Ale te wszystkie duże firmy to masówka, gdzie ludzie robią meble na ilość, żeby zarobić jakieś sensowne pieniądze.
  5. wojciu, nie rób konkurencji...
  6. ja bym też zrobił podsufitkę z alkantary i tylną półkę ale dekory to może jednak bym pomalował wojsciu idzie z planem jak burza jeszcze tą większą felgę weź co tam mi ostatnio pokazywałeś i będzie gicior tzn chociaż tą feglę, albo inną
  7. no to się zmieni rozmiarówkę delikatnie bo to co ci wysłałem to było i tak po małych poprawkach mojego.
  8. no nie źle nie źle, jak te wymiary pasowały dobrze?
  9. dokładnie jak hornet pisze, czasem też jest dobrze obadać inne auta
  10. właśnie też się kiedyś zarejestrowałem ale nie zaglądam... może kiedyś jak audi się bardziej rozwinie
  11. chłopcy nie myśleliście aby zorganizować jakiś zlocik dolnośląski ale całej grupy Vag?
  12. wiele ten rozmiar nie zmienia, co innego jakby to było jakieś 1.8t, nie, hehe
  13. jak adr odpycha się na tych 18"? ładna bryczka, ale lampy przednie to masz chyba przedlifty, co? wsadziłbyś bixy od gwertego to byłby kox i tylne lampki też jakieś dobre
  14. załóż na autko i pokaż, ale jest mioooodzio
  15. ogarnij ten przód. kratkę z halo zgubiłeś? widzę, że gril w poprawnej formie wrócił
  16. łooo... my sobie zrobimy spota tutaj na miejscu, tylko te d*py z czerwonego przedlifta trzeba przytargać tutaj nie wiem jak z przodu wyglądają, ale z tyłu nie było źle
  17. nie mów, że w twojego akaena nie wejdą 2 rowerki
  18. Znalazłem dziś wzmacniacz, pionka, trochę stary ale dobra moc wg. mnie: http://moto.allegro.pl/wzmacniacz-pioneer-gm-5000t-760w-max-power-okazja-i1527143236.html Tutaj dane tego wzmaka: -Ciągła moc wyjściowa ( 14.4V ): 2 x 125 / 1 x 380 ( 4omy ) / 2 x 190 ( 2 omy ) -Max 2 x 250 / 1 x 760W -DIN 14.4V: 2 x 175 / 1 x 530( 4 omy ) -Filtr TPF ( 80Hz ) -12dB / okt -Możliwość wpółpracy z obciązeniem o małej impedencji ( 2-8 omów ) -Szeroki współpracy z sygnałem wejsciowym o wysokim napięciu ( 200mV-6.5V ) Co byście powiedzieli na takie coś?
  19. coś się kroi?
  20. kaju - lajcik mogemy jechać ale tak serio, ekipę jakąś może by się zebrało i można podlecieć p.s. ostatnio widziałem te d*py w czerwonej a4 ale toż to kuźwa przedlift jest...
  21. tak, ale to nie jest ta poprawiona wersja. ten najmniej awaryjny diesel v6 to ten o mocy 163 KM. Te 180 konne jednostki były nawet w b5, ale możliwe, że po 2004 też były jakoś poprawione.
  22. makaveli - chyba masz na myśli po 2003r o mocy nie 180KM tylko 163KM
  23. kowi - oni tam po krawężnikach jeżdżą - tak jak kiedyś po płytach betonowych za niemców
  24. weź no umyj i wypucuj ten samochód... zawias wrzucisz i będzie kox

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.