Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
mizi&kizi - czyli?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ale jakościowo jest dobrze chyba ale jak ktoś ma dostępy do skóry czy innych materiałów to można sobie samemu zrobić i jest większy fan jakby ktoś chciał to na meila mogę wysłać małą rozpiskę wymiarową
-
[B5 AAH] Mój sedanik ciemny- seria
tu są jakieś niezgodności. samochód jest z 1995-6 roku a w profilu masz zupełnie inne dane rocznika i silnika, w prefiksie podałeś aah.. sprawdź sobie silnik we wlepie w bagażniku koło koła zapaswoego i popoprawiaj wszystko daj też jakiś sensowniejszy opis i plany może opisz. ogólnie samochód jest ładny
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Jakiej konkurencji? dla kolegi raggeman
-
Gdzie kupić meble??
takie firmy jak gawin, bodzio czy wajnert odradzam. Mieszkam w tych okolicach i te 3 firmy są oddalone ode mnie po 6-10km. Znam ludzi pracujących tam i odradzę wam. Meble nie są tanie a ich jakość nie powala. Sam mam w pokoju meble od gawina i więcej nic nie chcę od tej firmy mimo mojego pokrewieństwa z właścicielem. Zrobioną miałem amerykankę po znajomości z innej firmy mniejszej (meble max kobik) i z tego jestem zadowolony. Ale te wszystkie duże firmy to masówka, gdzie ludzie robią meble na ilość, żeby zarobić jakieś sensowne pieniądze.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
wojciu, nie rób konkurencji...
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ja bym też zrobił podsufitkę z alkantary i tylną półkę ale dekory to może jednak bym pomalował wojsciu idzie z planem jak burza jeszcze tą większą felgę weź co tam mi ostatnio pokazywałeś i będzie gicior tzn chociaż tą feglę, albo inną
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
no to się zmieni rozmiarówkę delikatnie bo to co ci wysłałem to było i tak po małych poprawkach mojego.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
no nie źle nie źle, jak te wymiary pasowały dobrze?
-
Spoty wrocławskie
dokładnie jak hornet pisze, czasem też jest dobrze obadać inne auta
-
Spoty wrocławskie
właśnie też się kiedyś zarejestrowałem ale nie zaglądam... może kiedyś jak audi się bardziej rozwinie
-
Spoty wrocławskie
chłopcy nie myśleliście aby zorganizować jakiś zlocik dolnośląski ale całej grupy Vag?
-
[ALL B5] [B5 ADR] 225/40/18''Gwint FK-kubły-Clima(red LY3H) SPRZEDANY
wiele ten rozmiar nie zmienia, co innego jakby to było jakieś 1.8t, nie, hehe
-
[ALL B5] [B5 ADR] 225/40/18''Gwint FK-kubły-Clima(red LY3H) SPRZEDANY
jak adr odpycha się na tych 18"? ładna bryczka, ale lampy przednie to masz chyba przedlifty, co? wsadziłbyś bixy od gwertego to byłby kox i tylne lampki też jakieś dobre
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
załóż na autko i pokaż, ale jest mioooodzio
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
ogarnij ten przód. kratkę z halo zgubiłeś? widzę, że gril w poprawnej formie wrócił
-
Spoty wrocławskie
łooo... my sobie zrobimy spota tutaj na miejscu, tylko te d*py z czerwonego przedlifta trzeba przytargać tutaj nie wiem jak z przodu wyglądają, ale z tyłu nie było źle
-
Spoty wrocławskie
nie mów, że w twojego akaena nie wejdą 2 rowerki
-
Pioneer GM-5000t - wzmacniacz.
Znalazłem dziś wzmacniacz, pionka, trochę stary ale dobra moc wg. mnie: http://moto.allegro.pl/wzmacniacz-pioneer-gm-5000t-760w-max-power-okazja-i1527143236.html Tutaj dane tego wzmaka: -Ciągła moc wyjściowa ( 14.4V ): 2 x 125 / 1 x 380 ( 4omy ) / 2 x 190 ( 2 omy ) -Max 2 x 250 / 1 x 760W -DIN 14.4V: 2 x 175 / 1 x 530( 4 omy ) -Filtr TPF ( 80Hz ) -12dB / okt -Możliwość wpółpracy z obciązeniem o małej impedencji ( 2-8 omów ) -Szeroki współpracy z sygnałem wejsciowym o wysokim napięciu ( 200mV-6.5V ) Co byście powiedzieli na takie coś?
-
[B5 AGB] VIAGRA
coś się kroi?
-
Spoty wrocławskie
kaju - lajcik mogemy jechać ale tak serio, ekipę jakąś może by się zebrało i można podlecieć p.s. ostatnio widziałem te d*py w czerwonej a4 ale toż to kuźwa przedlift jest...
-
Zmiana silnika - na jaki ?
tak, ale to nie jest ta poprawiona wersja. ten najmniej awaryjny diesel v6 to ten o mocy 163 KM. Te 180 konne jednostki były nawet w b5, ale możliwe, że po 2004 też były jakoś poprawione.
-
Zmiana silnika - na jaki ?
makaveli - chyba masz na myśli po 2003r o mocy nie 180KM tylko 163KM
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
kowi - oni tam po krawężnikach jeżdżą - tak jak kiedyś po płytach betonowych za niemców
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
weź no umyj i wypucuj ten samochód... zawias wrzucisz i będzie kox