Treść opublikowana przez michu93
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
wygląda świetnie, bo ideał to to nie jest przez tą listwę na tylnych lewych drzwiach i ta gałka biegów ale tak to fajna bryczka i silniczek
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
co ta antena taka krzywa?
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
ale malowanie ci w niczym nie pomoże. błotnik jest z rocznika 1998 czyli po pierwszym lifcie - bez znaczka pod migaczem bocznym. chyba, że odrazu błotnik inny wstawisz
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
z tego co się orientuję to nie pasują, a nie wiem jak z przeróbką. Co się stało w przedni lewy błotnik? z tego co widzę to sam go wymieniałeś i taką gafę popełniłeś wrzucaj poliftowe lampki jak najszybciej
-
[ALL B5] Moja a4 Fl
zakładaj
-
[ALL B5] Moja a4 Fl
alu, gleba, bez ciemnych szyb, program i malinka
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
czyli samemu nic się nie zdziała
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
ale chodzi mi o samo włókno. tak jak w tym temacie o car audio w e46 co w battalionie się pojawiła, to chyba było ori, nie? i sam zlepiał wszystko.
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
to gdzie dostać ori?
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
a nie lepiej okleić prawdziwym carbonem? 127x97cm za 110zł http://allegro.pl/item1160582789_wlokno_weglowe_carbon_tuning_karbon_twill_3k.html bo chyba ori, nie?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
żadnych ciemnych szyb - tak jest dobrze
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
szkoda, że nie ori..
-
[ALL B5] czarne A4 avant...
ładny wózek, niżej go. ale szyby zostaw w spokoju więcej fotek, wnętrza też. i jakiś opis
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
więcej nie wrzucam fot.
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
chcesz kupić? pasek też jest dobry wiem [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 00:36_________________________________________________nowe, wyraźniejsze zdjęcia :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy, ktoś się przyczepił do ciebie o tą folię, że tak szybko poszła?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
no dokladnie 2004r 1,9TDI 101KM ogolnie full oryginal no to gratuluję teraz pochwal się w dziale moja a4
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
kupiłeś nowy wóz b5 do rezania a b6 na niedzielę?
-
Strefa Śmiechu
http://www.tvn24.pl/12691,1667385,0,1,ewangelizowala-zlodzieja--przeprosil-i-sobie-poszedl,wiadomosc.html
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nikt tego nie czyta, nie produkujcie się
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
no koło w kolorze to jednak wygląda magicznie
-
[INNE] Vw Passat b5 FL Highline
a czemu fl`a bys nie kupil ? hm tutaj akurat przedlift nie wchodzil w gre bo wg mnie jak na dziesiejsze czasy wyglada juz archaicznie. bo z wierzchu jest taki zwykły a w środku to nadal stare b5, no ale to dlatego nazwano go fl. dorobicie sie FLa to bedziesz pisal ze FL cacy narazie bronisz swojego klekota "dorobicie się" - ja się nie dorobię. starszy niech sobie kupuje jak chce, ale na mnie to auto żadnego wrażenia nie robi. a4 po lifcie za tą kasę bym sobie kupił, albo a6
-
[ALL] Need for speed underground2 lan :)
właśnie, nikt nie śmiga w u2?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
lampy tylko czerwone, a zderzak to albo s4 albi seria
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
przynajmniej nic w nim nie trzeszczy i wszystko działa jak należy. a symhony wydaje mi się takie strasznie plastikowe, że tak powiem. nie wiem, może akuratna taki model trafiłem. i to jest moje zdanie. tobie mój golf podobać się nie musi, mi to zwisa