Treść opublikowana przez adams78
-
F1, Rajdy i Motorsport
Się chłopak rozpędza... http://www.pitstopf1.pl/Artykul.82+M56ae18c3cc3.0.html[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 11:13_________________________________________________http://sokolimokiem.tv/
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
To już nie Twoje zmartwienie Brawo! I widzę, że garaż też przechodzi kosmetykę :gwizdanie: Taki bolid musi mieć porządne stanowisko. Tak trzymaj!
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Teraz będzie 10 stron o kolorze... znowu.
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
A jak mamba? Znowu (nie) jedzie?
-
[B5 AFN] Wymiana lewego wahacza - banan - potrzebna geometria?
Też nie ma takiej potrzeby. Stare też dobre. Jeśli dobre.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nie wściekać się RS-em? To co, tym od święta do kościoła a na co dzień czerwońcem? Widać koniec, brawo rezaczu
-
F1, Rajdy i Motorsport
Red Bull został doścignięty przez innych, możliwe też że mieli pewne problemy o których nie chcą mówić. Vettel nadal jest szybki i wcale nie jest słaby psychicznie. Wg mnie potwierdzi to za kilka dni, chociaż daleki jestem od kibicowania mu, bo jego wyścigi są dobre, ale nudne Za to Hamilton... :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Stara Vectra GT jeszcze jakoś by wyglądała w tym body
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Sorry Panowie, ale to kupa. Z wyglądu przynajmniej. Wg mnie nie tędy droga
-
F1, Rajdy i Motorsport
Są tory jak Monako, Silverstone, Monza, Fuji, Spa czy Interlagos gdzie bez względu na "gadżety" jest ciekawie, a tym bardziej ze skrzydłem (nie w Monako) będzie się naprawdę działo, więc nie narzekajcie Ale trzeba przyznać, że bez Kubicy w Monako nie będzie już tych emocji... :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
"Im mniej przy czyms grzebiesz tym dluzej dziala" Brysio, to nie może być prawda. Szczególnie w tym wątku... :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Alonso po prostu nie dał rady w wolniejszym bolidzie. Zmiany w F1 nie są takie straszne, trzeba się do nich przyzwyczaić. Sporo się dzieje, nie ma nudnych procesji, a kto jest szybki to widać na torze. Hamilton i tak ma największe jaja i w tym sezonie jemu kibicuję najbardziej
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
W starym traktorze, gdzie z pojemności 2,7 uzyskuje się 55KM to wystarczy. Jeśli takie silniki rozbierasz od 20 lat to chyba pomyliłeś forum. Ja wyczytałem, że AEB przy 80st. C na jałowym powinien mieć 1-3,5 bar, a przy 3000rpm 5-7bar. W serii. :gwizdanie: Zrób sobie 0,5 i pochwal się dokąd dojechałeś. I zdaj relację z rozbiórki zajechanego silnika
-
F1, Rajdy i Motorsport
Miszcz gdybania: http://www.f1.pl/Artykul.82+M5633a6e71ff.0.html :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tak, a najlepsze to, że nie przejmuje się rolą tak bardzo jak "kolega" z zespołu... Kangur jest gość
-
F1, Rajdy i Motorsport
No nie wiem... Czasem zastanawiam się czy brać udział w dyskusji, bo tylu tu fachowców, że trudno dodać coś mądrego Webber ma dobry dystans do tematu: http://www.f1.pl/Artykul.82+M58fb5c8765c.0.html [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:29_________________________________________________ Chyba oglądałeś inny wyścig Lewis objechał Vettela dziś dwa razy, a raz mu uległ. Problem Vettela z DRS polegał na tym, że nie miał okazji go użyć... :gwizdanie: Lotus Renault zaspało ze zmianą opon, Pietia lepiej by chyba pojechał na 3 Pit Stopy. Macie rację, że spece w studio są nie do podrobienia. Ja włączam jak jest relacja na żywo i wyłączam tuż po szampanie. Nie da się ich słuchać
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak nie będziesz co dzień startował ostro z miejsca to nawet w Q seryjne sprzęgło da radę. A jak padnie to wtedy kupisz nowe i wyślesz na kurację do "Radzia" W kwestii LPG po chipie, a tym bardziej po większych modach to znalezienie informacji na forum nie jest tak oczywiste. Nie wiadomo czemu, ale właściciele co bardziej tuningowanych aut chyba wstydzą się przyznawać, że mają LPG. Wielu (szczególnie właściciele "gnojowozów") pogardliwie nazywa takie auta "zapalniczką", "kuchenką gazową" itp. Ja nie uważam tego za obciach i chętnie poddam temat pod dyskusję. Nawet 300KM w 1.8T bez problemu pojedzie na LPG, ale może niech wypowiedzą się Ci, którzy mają? :gwizdanie:
-
RS4 B5 Sedan
Greg, no nie mów że nareszcie pomyślałeś o hamulcach... :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://sport.onet.pl/f1/robert-kubica-zaczyna-stawac-na-obu-nogach-przy-po,1,4240052,wiadomosc.html
-
RS4 B5 Sedan
Nie czytam innego forum, ale zastanawia mnie ten post. +45KM tylko na wtryskach?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie wiem co napisałeś, bo od dawna Cię ignoruję, ale daruj sobie komentarze nie mając elementarnej wiedzy o tym co piszesz... Za każdym kierowcą w F1 idą potężne pieniądze i sam talent to jeszcze nic. Ja też mam talent, a nie ma mnie w bolidzie Pietrov ma jaja i nie bez powodu znalazł się w F1. Sporo się musi jeszcze nauczyć, ale wg mnie jest lepszy niż np. Massa, który musi mieć bata przez radio, aby kogoś wyprzedzić :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
He he... Dobre sobie Po Tobie nie spodziewam się, że sugerujesz echać do tjunera i zostawić tam worek siana za to co można samemu Ale widać, że chłopak musi się nagimnastykować aby ogarnąć temat finansowo i stąd się to ślimaczy :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 22:38_________________________________________________Ej, Nosb! Ten stok narciarski w tle to wpada do Ciebie na podwórko? Może jakieś bramki ustawić i kasować
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jaki potencjal?? Po prostu 1 pit stop mniej niz ALO. Jeszcze 2 kolka i bylby 4 Nie ma co gdybać, ważne to co jest. Całe podium jechało na 2 pit stopy Ładny gest ze strony agentki Pietrova w kierunku Roberta http://www.sport.pl/F1/1,96296,9310329,F1__Kosaczenko__Lotus_Renault_GP_musi_zweryfikowac.html No i te życzenia dziś. Jednak widać dobry klimat ze strony obozu Pietrova. Takie sukcesy jak dziś pozwolą mu chyba inaczej spojrzeć też na Roberta i może nie będzie już tak głupio gadał. Bravo Pietia [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:24_________________________________________________ Oszczędnie? W jakiej serii??? Chyba jak jeździł go-kartem
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Pełen luz. Nie ma to jak iść na żywioł
-
[B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)
Fajna dyskusja Najlepsze to, że najwięcej do powiedzenia mają najmniej wiedzący. Typowo polskie