Treść opublikowana przez adams78
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie sądziłem że tak wysoko postawieni ludzie będą prowadzić dyskusję na poziomie rynsztoku...
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Bardzo to pojęcie względne, ale odbiega - nie ma turbo... Trzymajmy się faktów i czasu teraźniejszego
-
Instalacja gazu w 1.8T i "świecąca turbina"
Gdybyś czytał cały wątek - wiedziałbyś że tak, to normalne po pałowaniu. I gaz nie ma tu nic do rzeczy.
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.sport.pl/Artykul.82+M52abbe9176e.0.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nic dodać nic ująć Nie wszystko jest takie proste i łatwe jak się wydaje. Niezależnie od powodu dalsza jazda na końcu stawki na ostatnim silniku nie miała sensu. A Ham? Jeździ genialnie wg mnie, ale miewa jakieś napady, kurde nie wiem czego. On chyba też nie wie... [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 18:14_________________________________________________http://f1.sport.pl/Artykul.82+M56ad428e7f6.0.html No cóż, pamiętacie Kubicę na początku sezonu? Ja się temu nie dziwię, tym bardziej że przed Lewisem jechał rodak... Wiadomo, Ham jest the best http://www.sport.pl/sport/1,65025,7038062,Bulgaria_na_drodze_do_Formuly_1.html http://www.f1.v10.pl/Ekipa,Sauber,znalazla,kupca,35354.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tylko pierwsza dziesiątka jest ważona - pozostali deklarują wagę bolidów, pozatym Robert to drągal wobec ni©kłego Heidfelda A więc zjedzie wcześniej. Oglądał ktoś GP2? Padało?
-
F1, Rajdy i Motorsport
No co jest, nikt nie oglądał? http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5b6f4d1c1f3.0.html[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 23:24_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Wagi,bolidow,przed,GP,Wloch,35319.html[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 23:42_________________________________________________http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5db34adacc7.0.html Kto chodzi do kościoła niech się pomodli. Wtedy będzie ciekawie...
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Wcale się Wam nie dziwię - compsport_krk sam sobie strzelił gola, chociaż pewnie w Compsport nie brakuje kompetentnych ludzi. Koniec tematu.
-
F1, Rajdy i Motorsport
W tydzień? Pomyśl trochę :doh1:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 22:31_________________________________________________http://www.rajdy.v10.pl/Loeb,i,F1,Red,Bull,Racing,oficjalnie,rozmawiali,35187.html http://www.rajdy.v10.pl/Loeb,negocjuje,z,USF1,34721.html
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Wg mnie to właśnie jest olewanie klienta - brak odzewu wbrew obietnicy i wystawianie klienta do wiatru, na co żaden klient nie zasługuje. Tym sposobem nie ma już 10 aut. Urlopu nie planuje się z dnia na dzień lecz z dużym wyprzedzeniem, co należało wcześniej zaznaczyć. Dałeś ciała i żadne tłumaczenie tego nie zmieni
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Ciśnie się na usta: To dlaczego z Nim nie rozmawiacie?
-
[B5 ADR] Czy ta strumienica podpasuje ?
Możesz. Ten sam przelot masz 3 posty wyżej, wypada czytać cały wątek :doh1:
-
[B5 ADR] Czy ta strumienica podpasuje ?
Daj sobie spokój z tym shitem z pierwszego postu. Chyba że wierzysz w te cudowne przyrosty - wtedy jeszcze magnetyzer załóż i 150KM pęknie Masz tańszą i przede wszystkim skuteczniejszą alternatywę dwa posty wyżej - nad czym dumasz?
-
[B6 AVJ] Zawór N75 do 1.8T AVJ
To zakładaj. Z czasem wprowadzano nieznaczne zmiany podczas produkcji i dlatego masz nieco inny.
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Myślę że tunerom w PL daleko jeszcze do oczekiwanego od nich poziomu obsługi. Muskel, miałeś trochę racji... W tym przypadku może takie olewające podejście wynika z ceny, chociaż z drugiej strony, po co firma reklamująca się jako naj- sprzedaje taki shit?
-
AUDI S4 SID
Jasne. Bitex, pędzel i jazda
-
AUDI S4 SID
Mocne. Ale nie bezzasadne - oleju też nieco gubiła. Pewnie wjechała do PL z zachodu, auta z południa wyglądają od spodu idealnie, zaś te które jeździły zimą to widać. Pozatym wg mnie ten samochód za dużo stoi, a za mało jeździ. Nie wszystko złoto co się świeci. Ale wydech malina
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Co prawda inne wydatki nie pozwalają mi być na liście, ale popieram dimana - o co kaman? Jest 10 chętnych? Jest, i to od paru dni. Jest jakiś chociaż przybliżony termin? Nie ma...
-
[B5 AEB] Problem z silnikiem (rzęgotanie i świecąca turbina)
Ustał nie ze względu na rozrząd, a dlatego że: Rozrząd nie ma nic do odgłosów dochodzących z silnika. Chyba że strzeli
-
[ALL B5] Głuche sutkanie w tylnym zawieszeniu Quattro
W jakim napędzie tak miałeś? Ośka czy Q?
-
[B5 AEB] Do wymiany tuleje czy cały wahacz ?
- F1, Rajdy i Motorsport
Ten sezon jest naprawdę zdumiewający. Kto by miesiąc temu obstawiał pudło dla Force India??? A co będzie na Monzy? Oj, gorąco, będzie się działo No i Ferrari chyba w końcu zrezygnuje z Badoery [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 21:46_________________________________________________ http://www.sport.pl/F1/1,96297,6980724,Kubica_odpuscil_Vettelowi__Musialem_oszczedzac_silnik.html[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 22:14_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Luca,Badoer,nie,zaluje,powrotu,do,F1,34885.html Hm, optymista...- [ALL B6] Po obniżeniu z jednej strony wyżej
W ośce wyjęcie springa z tyłu to małe piwo To że mają kropki nie znaczy że ori - dokładnie oczyść i zobacz co za marka.- [B5 AEB] Do wymiany tuleje czy cały wahacz ?
O co pytasz? Ceny tulei masz powyżej, o koszt robocizny pytaj w warsztacie lub zrób sam.- [ALL B5] Kompletne zawieszenie z S4 do A4 AFN
Tak przeglądam i chyba mogę pomóc. Mam przód z S4. V6biT jest nieco cięższy niż 1.8T, więc przód mam tylko trochę niżej niż seria z tyłu - może ok 10-15mm. Ale jak załaduję do bagażnika z 80kg to już inaczej to wygląda - optucznie idealnie, jakby całość siadła ok 30mm. Więc myślę że możesz mieć przód nieco wyżej niż tył, czyli lipa. Chyba że na tył założysz tylko amory z eSy,a springi? Tak czy inaczej cena jest dobra - warto za te pieniądze pokombinować.[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 10:48_________________________________________________Ciekawe jaka jest różnica w wadze przodu S4 i A4 1.9? - F1, Rajdy i Motorsport