Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. To nie On a BMW whatever ... Wydaje się że to bez różnicy. Ale to się tylko wydaje. Co innego gdyby zawodnik sam przygotował sprzęt do ścigania... jak np. w żużlowcy czy motorowodniacy. Może taka sytuacja będzie miała miejsce jak w FIA będą minizespoły z minibudżetem
  2. Nie przepraszaj tylko szukaj. Jak poszukasz i nie znajdziesz to dopiero pytaj. Powodzenia.
  3. Brak mocy to: 1.DV - zakładać od TT 225KM - w ASO Skoda ok 100zł. 2.N75 3.WG - najpierw sprawdzić ciśnienie doładowania. Wszystko to już było wiele razy na forum. Dopiero potem można brać się za turbinę; padającą najbardziej słychać tuż po odpaleniu, na zimnym oleju.
  4. Turbina zaczyna puszczać olej. Nie ma tragedii, są to śladowe ilości. Sprawdzaj stan oleju min. co 500-1000km i się nie przejmuj. U mnie po odkręceniu rury ic wypływa chyba z kieliszek, a mimo to przez 15kkm nie dolewam - nie spada poniżej minimum.
  5. Nowy jesteś to może nie wiesz, ale w górnym pasku jest opcja . Klikasz tam, wpisujesz frazę i wyskakuje masa odpowiedzi:cool1: Ten temat był wałkowany setki razy i pewnie wyląduje w koszu. Czyszczenie i ponowna adaptacja przepustnicy.
  6. Idzie lato, jeszcze trochę cierpliwości...
  7. Na bok...? Niezależnie od dalszej postawy BMW w tym sezonie już nikt nie pokona Browna, no może poza Red Bullem. Każdy wyścig i każdy pkt który osiągnie Robert naturalnie da nam wielką frajdę. I tyle... miejmy nadzieję, że Jemu też. Co do rozłamu w F1 - może być różnie, będzie trochę bałaganu ale jak się ogarną to będzie chyba wyższy poziom zaawansowania - miejmy nadzieję bez wynalazków typu KERS OT: Brynia, gdzie takie słońce???
  8. Nr 1 to to samo co nr 2 + rury. Nr 3 - napisali że ori... :gwizdanie: Tak mi się wydaje. Myślę że szerzej w tym pomoże Ci Poziek - na "nieco" doświadczenia. Lub gadaj z SID-em, naściągał już sporo gratów. Coolery wolałbym kupić i wyrezać w PL. Lub używki RS.
  9. adams78 odpowiedział(a) na TytiX temat w Audi A4 B5
    Na krótko pompa pracuje (pod prostownikiem), ale słaaabo. Jak kręcę rozrusznikiem to nie czuć benzyny - powinno waniać z wydechu. Stacyjka czasem się zacina - coś blokuje i nie można przekręcić. Mam tak odkąd kupiłem - 3lata. Upieram się przy ABS-ie, bo nic innego nie grzebałem. Włączałem zapłon na rozpiętym czujniku, ale w układzie ABS nie ma błędów. Auto było uniesione lewą stroną, może pompa się zjarała? Benzyny było poniżej rezerwy. Może to zbieg okoliczności i coś innego przy okazji. Test wskaźników wczoraj był robiony. [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 22:46_________________________________________________Wstępna diagnoza to zwalony sterownik. Ktoś próbuje to naprawić ale chyba gra nie warta świeczki. Jutro znajdę jakiś inny i się upewnię.
  10. Prawie dobrze. Tym sposobem robisz dziurę w osłonie gumowej przegubu i otwierasz drogę wodzie. Co potem - wiadomo Wypada odkręcić nakrętkę, wybić przegub ze zwrotnicy, zdjąć a przegubu pierścień opasający osłonkę i wtedy podać smar pod gumkę. Kupa roboty i żeby specjalnie to robić to nie namawiam, ale jak już coś się robi z przodu to warto...
  11. Nie mogę zajarzyć jaką szperę..? Tzn. nie rozumiem słowa następującego po "szperę" - pizga wiatrem na tym filmie. ABS w niczym nie przeszkadza - wystarczy ręczny do zarzucenia tyłu Kufa. petr, wiem co to szpera
  12. Skasuj błąd i zobacz co dalej.
  13. Dziwię się że od razu nie wstawiałeś większych turbin i nie zakuwałeś motorka. Przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia...
  14. Ja bym na to nie liczył. To bardzo dobry wynik.
  15. Prawy pracuje zawsze, lewy nie zawsze (lewy/prawy jak stoisz przed maską). Chyba że masz włączoną klimę. Jaka lampka świeci?
  16. adams78 odpowiedział(a) na TytiX temat w Audi A4 B5
    Czerwona migająca lampka z wykrzyknikiem i świecąca od ABS zapalają się razem i nie ma to związku z płynem hamulcowym. U mnie dodatkowo kilka razy zdarzyło się że w momencie zapalenie tych lampek gasł silnik. Czasem podczas jazdy (chwilowa przerwa w zapłonie), a czasem np. na światłach. Potem odpalał i było dobrze Podobno sprawcą jest zwalony sterownik ABS - brak komunikacji, na VAG-u nie ma błędów. Widziałem na allegro ofertę naprawy za 300zł - trzeba wymontować sterownik, wysłać, koleś coś lutuje, odsyła i gra. Olałem to, ale od wczoraj nie mogę odpalić auta. Wyskakuje, że sterownik silnika zablokowany, pozatym coś puka/stuka przy pompie ABS, lampki świecą, nie ma iskry, pompa nie podaje paliwa. Innych błędów nie ma. Stało się to po wymianie łożyska koła i kilku dupereli w przednim zawieszeniu - rozpinałem czujnik ABS. Cyrk na kółkach. Może jutro znajdę magika który mnie oświeci. Mam nadzieję
  17. Który wentylator...? Wiskoza pracuje cały czas i tak ma być, drugi jest od klimy.
  18. Ale ma garaż... ktokolwiek by chciał - 1/3 takich modów każdy może. Jak ma za co... :gwizdanie:
  19. Przy manualu to nie jest normalne - moment obrotowy na starcie przerasta możliwści sprzęgła. Zrób moda by Radzikowski... :gwizdanie:
  20. Co za słowotok... Ja bym tak nie umiał... Otórz to właśnie znaczy że nadaje się tylko na złom. A jak nawala łożysko koła to co robisz? Też myjesz, smarujesz i jedziesz dalej? Właśnie idę robić przód i tak myślę... Może posłucham Twoich rad i zamiast wymienić przednie na nowe - umyje, nasmaruję i byle do przodu :gwizdanie: To co zaoszczędzę będzie na podporę
  21. Uff... Hamulcami możesz zatrzymać lokomotywę... :gwizdanie: To chyba jedyna poważna usterka nękająca quattro. Też to mam i nie mam koncepcji jak naprawić Czy w różnych wersjach silnika występuje ta sama część? Np. w A4 i S4.
  22. Nie wiem kto podpowiada Ci takie pomysły, ale to sposób naprawy typowy dla druciarzy. Komfort się nie zmieni - nadal będzie wyć, tak jak każde inne łożysko które ma już dość.
  23. Będzie dobrze! Jeżdżę na 225/45/17 na ori zawiasie i jest bardzo dobrze - stabilność i pewność prowadzenia bez porównania z 15", ale będę obniżał - mam nadzieję że dużo nie stracę na komforcie.
  24. Poczytaj uważnie jeszcze raz, dowiesz się że ma j**nięte springi i nie ma co tam dopasowywać. Wystarczy wstawić serię.
  25. kosiniak nie byłeś wzywany do odpowiedzi - pisałem o zwykłych, seryjnych A4-kach. To czary-mary

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.