Treść opublikowana przez Animal
-
Audi A4 B7 1.8T BFB S-line Sprint Blue
Bardzo ładny egzemplarz i świetny jest ten kolor. Do planów dorzuciłbym na Twoim miejscu bixy bo trochę ich tu brakuje
-
House of Detailing Lublin :)
Znowu kawał dobrej roboty i mega dobre fotki. Bardzo przyjemnie się to wszystko ogląda
-
AUDI A5 F5 SPORTBACK 2.0TFSI S-LINE 2017
Przepiękna jest w tym kolorze Gratuluję!
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Pompejki to moim zdaniem tak samo ponadczasowy wzór jak łopaty z RS6C5 i pasują do B7 idealnie.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Sorry za OT ale możesz powiedzieć coś więcej o tej teorii gregora? Przyznaję, że zaciekawił mnie ten temat.
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Raczej nie sprzedam auta póki go nigdzie nie wystawię a narazie się przed tym skutecznie bronię i myślę, że mimo wszystko zostanie ze mną
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Ciekawa teoria. Nigdy się w to nie zagłębiałem ale nie bardzo rozumiem jak ten syf miałby dostać się w wydech i co z odpowietrzeniem skrzyni korbowej?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Znowu odwaliłeś kawał dobrej roboty Norbi Myślałem, że mniej roboty jest przy pakowaniu soczewek z B8.
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Za wszystkie graty w ASO zapłaciłem niecałe 1100zł. Pamiętaj tylko, że po zmianie pompy do układu wchodzi ok 1l oleju więcej.
-
S4 B5 LIMO By Orzeł -> 400+ (4 FUN)
A gdzie foty środka ja się pytam i filmiki jak to jedzie?!
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Co masz na myśli pisząc, że masz inny pomysł zamiast OCT?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Dobra robota!
-
House of Detailing Lublin :)
Świetnie się scrollowało Efekty pracy i relacje robią świetne wrażenie. Będę śledził
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Całkiem ładnie się odpycha
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Dzięki Jak już Norbas odpowiedział jest to ori 1BV. Tak, klapa trafiła się pod kolor w ori lakierze. Wymaga jeszcze przepolerowania ale tym się zajmę niebawem Wiem, że nie ma tego złego ale mimo wszystko po cichu liczę, że auto zostanie ze mną i będę mógł rozwijać projekt.
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Pora lekko odświeżyć temat. Ogarnąłem drzwi po przycierce jaką w kwietniu zafundował mi kierowca lawety a przy okazji udało się wyrwać tylną klapę S-Line Poza tym auto zawiozło brata do ślubu Niestety z uwagi na sytuację życiową prawdopodobnie będę zmuszony sprzedać auto w najbliższym czasie Póki co nigdzie go nie wystawiam ale gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam do kontaktu.
-
Różnice w 2.0 TFSI
Niestety prawdopodobnie będę zmuszony sprzedać niebawem swoją więc jeśli byłbyś zainteresowany solidnym egzemplarzem to zapraszam do przejrzenia mojego tematu lub z pytaniami na PW.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Myślę, że po czyszczeniu poczujesz różnicę
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dobre fotki! Też popieram pomysł podesłania do kalendarza
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Chyba mimo wszystko mnie namówiłeś tym zdjęciem na modzenie reflektorów
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Bardzo ładna sztuka i dobre plany Powodzenia w realizacji. Na pewno będę śledził
-
Nowy KERCZIwóz
Przepiękne auto i konfiguracja
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Napisz coś więcej o tych kołach... parametry, stan, opony, cena. Może być PW
-
B5 Biturbo
Pracę śledziłem na fb i fajnie, że wreszcie pojawił się temat na forum. Kawał dobrej roboty!
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Wcale nie takie małe te rzeczy Jaki mają wymiar?